1 Naposledy upravil: Sari (3.8.2016 14:28:56)

Téma: Pokec u kafe

Zdravím všechny z tématu "Jak potrestat neposlušného suba" a připojuji se k bezva nápadu setkat se někde u kafe a probrat tipy a nápady :-)
Přidal by se někdo na setkání např.v kavárně apod.? A vyměnit si pár dobrých rad a zkušeností? Budu ráda za nápady :-)

Aktualizace: dámský pokec u kávy středa 10.8. v 18,30h v Centrum Nový Smíchov - kafe emporio - nad hlavním vchodem 1.patro

2

Re: Pokec u kafe

Doporučuji Sraz cudnosti 10.9. v Praze. Tam bude určitě prostor pro předání zkušeností a nápadů.

3 Naposledy upravil: Poe (1.8.2016 16:16:40)

Re: Pokec u kafe

:-)

4

Re: Pokec u kafe

Já bych se nerada mužské části dotkla, ale asi by mi bylo sympatičtější setkání výhradně žen.

5

Re: Pokec u kafe

Souhlasím se šnekem, sraz bych taky doporučila, jelikož jsme každý z jiného města a myslím si, že jen tak na kafe nemůžu dojet kdykoliv.
Jestli ale jsou dámy ze stejného regionu, tak proč né, že?
Nomia: Nebo můžeš zorganizovat sraz "DOMINY z Cudnosti" uvidíme, kde by to bylo a ráda se připojím. :-)

6

Re: Pokec u kafe

Taky bych brala "babinec" ale přesně jak píše Xena tak pravděpodobnost je malá :-)

7

Re: Pokec u kafe

Já bydlím kousek od Prahy, ale nemám problém někam přijet.

8

Re: Pokec u kafe

Na sraz se také chystáme a rádi dorazíme :-)
Každopádně jen Dámské posezení u kafe je určitě také bezva.
My od zítřka nebudeme, odjíždíme na dovču. Návrat máme v pondělí 8.8., tak do té doby se odmlčím. Každopádně kdyby jsme udělali jen malé dámské posezení, ráda po návratu dorazím :-)

9

Re: Pokec u kafe

Ještě jsem rychle překontrolovala příští týden, když tu nejsem. Mám ho bohužel vytížený a jediný den by připadla středa.  Tak kdyby se Vám to hodilo, písněte :-)
Jinak pro event. dámský straz bych byla pro Prahu, ideálně nějaká kavárna nebo pod. poblíž metra :-)
Co vy na to?

10

Re: Pokec u kafe

Jak už jsem psala kdysi, v týdnu kvůli práci určitě dojed nikam nemůžu a jsem z Vysočiny, takže Praha za 2 hoďky na 2 hoďky není pro mě, bohužel. Jsem ráda, že se začaly dělat na můj popud i víkendové srazy a že dorazíme na ten v září. Ale mám nápad? Jak překvapivé, že? :-D Pošlu vám sz.

11

Re: Pokec u kafe

Xena: jj, škoda, že jsi tak z daleka. Moc ráda tě zase někdy uvidím :-) Ale asi až na srazu v září.

12

Re: Pokec u kafe

Sari: Taky s tebou ráda pokecám osobně

13

Re: Pokec u kafe

Léto bohužel také nedám, ale podzim by nějak určitě zařídil šel.

14

Re: Pokec u kafe

Kde nebylo žen pobyl jsem nejvíce den.  Berete TV ?. Źe bych se upravil.

15

Re: Pokec u kafe

Xena: Ty jsi z Vysočiny? Já z hranice Vysočiny a Chrudimska. Takže nějaký sraz by byl reálný. Pro mě Praha taky z ruky jen na kafe,ale pokud by byl nějaký větší sraz,tak dojedeme. Nějaký bližší info se dozvím kde?

16

Re: Pokec u kafe

Mistress: Tak to je bezva, že jsme tak blízko, myslím, že rozhodně něco vymyslím a uvidíme se a pak doufám na srazu v září taky, ten bude rozhodně velký
katerina: Admin. to dá včas na forum, zatím jen datum 10.9.
davue007: To bude pro tebe "TABU"  :-)

17

Re: Pokec u kafe

Nomia: pokud by se ti hodila příští středa, byla bych pro sraz. Já bych mohla být v praze někdy po šesté, klidně flora, Zličín nebo jinde. Jestli ne, můžeme jindy :-)

18

Re: Pokec u kafe

XENO: BUBU TABU , dostat se do spárů několika domin to by byla pěkná prekérka. By jste se rozvášnili a já bych to odskákal za všechny.

19

Re: Pokec u kafe

Mít kolem sebe x domin a jeden sub? Hm, lákavá představa......

20

Re: Pokec u kafe

Davue: esli tě láká sedět tiše v koutku dost daleko abys nerušil ... proti vkusu :-D

21

Re: Pokec u kafe

Davue: je to pokec určený pro dámy, takže nic pro tebe. Nejsi vítán.

22

Re: Pokec u kafe

Xena, Mistress: Takže takový východočeský minisraz na jihu kraje? big_smile

23

Re: Pokec u kafe

Jak říkáš, přesně vystiženo. Jak by se s tím poprala GPS? :-D Je to na území všech a nikoho :-)

24

Re: Pokec u kafe

No, tak třeba to tak dopadne, přeci jen jsou ty regiony relativně blízko. Takže by se hodilo území nikoho: http://immanuel.cz/

25

Re: Pokec u kafe

Tak než jsem se nadechla, tak je skoro domluveno :-)