26

Re: Pokec u kafe

Jen já jsem úplně z ruky :-(

27

Re: Pokec u kafe

IN: super, pochvala. Já su pro. Bych to viděla, že se všichni sejdeme rozhodně v září a pak se můžeme srážet dál a dál na území nikoho. Domluveno? Domluveno.

28

Re: Pokec u kafe

Maddamme: Útecko je bohužel dost z ruky.. Ale zase se dosstaneš v pohodě do Prahy.

29

Re: Pokec u kafe

Xena: No, to byl jen můj návrh. Já podle toho co tu kujete na sraz nemůžu a ani nemůžu rozhodovat za svojí Paní.

30 Naposledy upravil: Xena (3.8.2016 09:58:24)

Re: Pokec u kafe

IN: A tvá paní je zde registrovaná? Aby se o srazu dozvěděla?
V Praze Maddame a spank a pak dál se domluvíme, že se domluvíme

31

Re: Pokec u kafe

Praha je reálná, uvažujeme o tom sraze.Poresim s Vojtou.

32

Re: Pokec u kafe

Super, moc se těším na nový pár

33

Re: Pokec u kafe

Xena: Zaregistrovaná není a ani nevím, jestli sem chodí. Používáme zamčený deník a já jsem doufal, že se na tohle forum prokliká zvědavostí. Ale nejspíše ne..

34

Re: Pokec u kafe

Tak jí musíš říct o Praze jinak se nikdy neuvidíme

35

Re: Pokec u kafe

Super jak se nám to tu rozjelo,ale ráda bych zachovala svoji myšlenku - dámský pokec u kávičky, nemam na mysli ani sraz sraz dvojic, ani sraz se subikama, ciste jen dámský pokec bez chlapů :-) Jen pro přehlednost: mini pokec ve středu 10.8. v Praze v 18,30h Centrum Nový Smíchov, 1.patro - kavárna nad hlavním vchodem - kafe emporio (pokud se neprejmenovala).

36

Re: Pokec u kafe

Dobrý den Dámy.
My s manželkou s pásem cudnosti teprve začínáme a ona by se taky ráda zúčastnila vašeho pokecu u kávičky, aby věděla jak na mě. Ale v tu středu musí být zrovna v práci.
Šlo by to posunout na jiný den ? Buď 9,11.8. anebo na další středu ?

37

Re: Pokec u kafe

Dobry vecer, i ja bych se rada zúčastnila s jednou kamarádkou ,která by do toho chtěla taky zasvetit ,jestli to nevadi ,muzem skoro kdykoliv krome konce zari

38

Re: Pokec u kafe

Sakra, proč nebydlím blíž? :-( To bude super setkání a věřím, že vám dámy dopadne. Tak vám budu tiše závidět, ale rozhodně si ho užijte a pěkně zdrbněte.......

39

Re: Pokec u kafe

Ha konečně jsem vás tu našla. Pro mě asi není problém se sejít v týdnu v Praze. Platí ten termín a místo co jste psyla v počátku diskuse?

9.8. a 11.8. nemohu já. Ta středa 10.8. by se mi hodila, ale může to být i jindy. Od 12.8. - 21.8. jsem mimo Prahu.

40

Re: Pokec u kafe

pani.potvurka: Vydrž na odpověď, Sari je na dovolené, a ta to organizuje.

41

Re: Pokec u kafe

Takže kolik nás nakonec bude?

42

Re: Pokec u kafe

Zdravím všechny, jsem na fóru jen na skok, píšu z ciziny. Středa 10.8.platí, počet vypadá cca 5 účastnic :-)
Prosím jestli někdo chodíte do centra Nový Smíchov, můžete se podívat jestli se ta kavárna v 1.patře skutečně jmenuje Emporio, aby nevznikl chaos. Po neděli ještě napíšu nějaké poznávací znamení, abysme se poznali. Až se sejdeme, můžeme se domluvit, jestli zůstaneme tam nebo jestli přejít jinam.
Těším se na vás dámy :-) Sari

43 Naposledy upravil: davue007 (5.8.2016 18:05:35)

Re: Pokec u kafe

Tak nějak se vám to komplikuje kavárny Emporio jsou v OC Smíchov 2 


Kavárna nad vchodem z ulice Plzeňská je první odkaz
http://cz.club-onlyou.com/Novy-Smichov/ … O-1.-patro

http://cz.club-onlyou.com/Novy-Smichov/ … O-2.-patro

44

Re: Pokec u kafe

No teď jsem vám dobrej co!!!!

45

Re: Pokec u kafe

Poe:  Samozřejmě , že jsem to nemyslel vážně, by mě to v životě nenapadlo se cpát se do této dámské jízdy. Jen někteří to asi vzali asi vážně.

46 Naposledy upravil: Sari (5.8.2016 21:35:17)

Re: Pokec u kafe

Davue: k tvému příspěveku - jediný kdo to tu komplikuje jsi ty. Psala jsem jasně v 1.patře,takže nám sem nevnasej chaos s patrem dalším.
Jediné co na tvém příspěvku můžu akceptovat je,že kavárna se stále jmenuje Emporio.
Jsi v sekci dámského pokecu, takže se k nám budeš chovat slušně a nebuď drží.

47

Re: Pokec u kafe

Jsem neskutečně šťastný, že sem má Paní Potvůrka našla cestu a chystá se dorazit na Váš sraz u kávy. Přeji Vám příjemnou zábavu a výměnu zkušeností Dámy.

48 Naposledy upravil: davue007 (6.8.2016 04:50:01)

Re: Pokec u kafe

SARI: jsi na mě moc afektovaná.

big_smile a big_smile

smile a smile

49

Re: Pokec u kafe

Kocourek: na tvou Paní už se moc těším :-)

50

Re: Pokec u kafe

Davue: koledujes si o výprask. Ale mazat se s tebou nebudu, sereze tě Poe :-)