1

Téma: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Blíží se nám termín už sedmého srazu Cudnosti, což je:

10. září 2016

Termín vzešel od vás, zdejších diskutérů, já ho akceptuji a potvrzuji. Je to sobota, takže opět možnost pro mimopražské dorazit mezi nás. Předběžný čas bych viděl asi tak od šesti večer do půlnoci, ještě se to může malinko změnit.

Poprosil bych vás o předběžnou registraci na sraz@cudnost.cz. Když si budete jisti, že dorazíte, tak se prosím registrujte co nejdřív. Je to kvůli tomu, že když nás bude 15 a víc, budu uvažovat o novém místě konání a to je pak potřeba včas zajistit.

Kdybyste někdo věděl o salónku nějaké pražské restaurace, který by šel zarezervovat a pro naši akci by se hodil, ozvěte se mi prosím soukromě. Díky předem za tipy, díky všem i za registrace a moc se těšíme na naše další osobní setkání.

Vojta + Janča

PS: Pokud jste mimopražští a potřebovali byste doporučit nocleh, také mi můžete soukromě napsat.

2

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Přihlášení účastníci:

Vojta + Janča
Xena + Tlapík
Madamsnekova + snek
davue007
Donatien + 1
zicco55 + Naillyn
Sari + Poe
pani.potvurka + kocourek
Jakubko + 1
Maddamme + spank.man
msteel (95%)
MadammeVal + 1
Ange + 1
mGalahad + 1
PavelCBs + Ellen35
Jindra

3

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Maddamme a Spank.man dají vědět příští týden až půjdu do práce zjistím jestli seženu náhradu mám šichtu.

4

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Už je to konečně tady. Já s Tlapíkem se na vás všechny velice těšíme a myslím si, že to bude zase povedená akce a mega účast, jako minule a poznáme opět nové tváře a hlavně nové přátelé do budoucna.

5

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

My jdem :-)

Vendula!!! (šak on ví, pro koho to je) a Honza

Jako domácí usedlíci zkusíme vymyslet nějaký salonek. Z dob předaťasových se toho ale moc nezachovalo. Zavírají, mění majitele, přestavují...

6

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Atelier ale furt funguje ne?

7

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Za mňa + na 90% by som prišiel aj ja s polovičkou :-)

8

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Atelier funguje, ano, ale tam nepůjdeme, protože tam mají sobotu už něčím obsazenou.

9

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Aha a kde se chcete tedy sejít? Mě se ten termín nehodí ale budu se snažit to udělat tak aby to šlo. Ráda poznám nové tváře a ráda uvidím ty co znám ;o) PS: Kocourka bych vzala s sebou ;o)

10

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Místo srazu ještě není jisté, až podle počtu předem přihlášených.

11

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

OJ OJ , to bude vybraná společnost samí sympatičtí lidičky přijdou.

12

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Zdravím Vojto,
Na sraz rádi přijedeme :-)
Sari + Poe

13

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tak už nás je 13 a další 3 páry si ještě nejsou jisté, zda budou moci přijet. Kdo se k nám ještě přidá?

14

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

My tak na 80% jedeme,v práci nahlášeno,ještě musím než potkám zbytek lidí z jiných směn sehnat náhradu,stojí to jenom na to tom (teda mě nestojí:-))

15

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Vojto napiš si nás tam taky. My to nějak dáme ;o) Děkuji

16

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tak jestli ten sraz má být jen o párech tak pak si myslím ,že nevím jestli dorazím.

17

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Nemá, může přijít kdokoliv. Takhle se to vyvinulo samo. Ale myslím, že by to pro tebe nemusel být důvod nedorazit.

18

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Je to dílo náhody to je jisté.  Zkusím naladit paní jestli bude mít zájem.  Zatím je to tak 50% na 50 % 

Já bych šel a ona o tom ještě neví.  smile a smile

19

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Davue tak to je možná tak trochu Tvůj průser žes ji to ještě neřekl a nepokusil se ji přemluvit ne? My nekoušeme ;o)

20

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

davue007 - Určitě přijď a vezmi sebou i Paní, já i Xena se těšíme.

21

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

pani.potvurko - Už jsem to napravil. Jen ještě potřebujeme vědět kde to bude.  Pak se uvidí. Vypadá to nadějně.

22

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ahoj všichni :-) Jsem příznivě naladěn a protože zřejmě na tento termín nic nemám, tak se na 80% mohu také přihlásit. A možná s sebou i někoho přivedu... ;-)

23

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Začíná se nám opravdu scházet skvělá parta. To bude pro Vojtu opravdu oříšek, kde to nakonec bude, když se tak rozrůstáme ;-)

24

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Já se tak těším až vás poznám, ještěže nás Paní už přihlásila. Mám obrovskou radost!

25

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Davue ok. Hodny chlapeček. Vzdálenost neni problem když je chuť.  My pojedem taky kus cesty. V tu dobu uz nebudem prazaci ;-)