26

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Az se pozname mam chut zorganizovat vikendovy srazik. Pokud mi to Vojta dovoli. Mohlo by to byt silne relaxacni pro Panicky a silne vzrusive a poslusnostni pro subicky ;-) No je to napad ;-)

27

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ajajaj já tušil, že až se Paní přilákám budou problémy... Moc se těším big_smile

28

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

A skvělý nápad. Na srazu to určitě probereme. Je potřeba po prázdninách načerpat energii, po dovolených jsme vyšťavený a to víkend dle našich hrátek je ten nejlepší relax, takže já jsem už teď rozhodně pro.
Tenhle sraz bude opravdu skvělý a myslím si, že se navážou další nová přátelství a o tom , ty srazy přece jsou.

29

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ale kocourku, jaké problémy ;o)))))) Samá pozitiva a sociální jistoty ;o)))))))

30

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Madam já jsem neskonale šťastný a budu muset být ještě šťastnější, jak tak tuším :DD
A na sraz a nové známé a přátele se moc těším smile

31

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

My už se na sraz moc těšíme :-)
A pokud bude nějaký další od Paní.Potvůrky, šli bysme taky :-D

32

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

My na 95% jdeme taky v práci předběžně domluveno.

33

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ahoj. Moc radi bychom se k vám přidali  na pražský sraz. Ma drahá polovička tu pokukuje o něco déle nežli ja, ale zalíbení jsem si nasla také.
Časem určitě napíši náš příběh.
Rádi pozname nové pohodove lidi s podobnymi zájmy a osobni setkání bude milé, o to víc upřímné.
Jsme D/s manželský mladý pár.

34

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

No předběžně říkám ANO a i s mojí přítelkyní/paničkou, ale na 100% to potvrdime až začátkem září max do 4. . Tak se na Vás všechny pěkně těšíme :-)

35

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

spank.man, MadammeVal, Ange: Velice ráda poznám další nové páry.
Bezva, jen tak dál, stále se registrujte :-)

36

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

I Já se těším ;-)

37

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Maddamme,... pakliže jsem to zavinil já, v tom případě není třeba váhat. Za sebe si myslím, že naše účast ztratila význam. Samozřejmě, ale konečné rozhodnutí je čistě v rukách Mé Paní.

38

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

JEEEEEEE AHOJ Ange to jsem rád, že tě tvá panička po nějakém čase pustila ke klávesnici.

39

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Hele, Ange ještě žije  :-) Vítej zpátky.

40 Naposledy upravil: davue007 (20.8.2016 10:41:21)

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Jestli jsem v předchozím příspěvku váhal s účastí, tak teď jsem rozhodnut dorazit i sám a poznat pana Poe osobně.


Já ho prostě muset vidět real.

41 Naposledy upravil: davue007 (20.8.2016 10:51:59)

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Katerino: doraž naten sraz on Poe určitě nekouše. Papír  unese vše. V osobním kontaktu se určitě bude chovat vlídně. Přeci si pak nebudeš vyčítat,že jsi nebyla.

Polovinu přihlášených znám osobně a jsou naprosto v pohodě.

42

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Jo jo, ani nevíš, jak mě mrzí, že nepřijdu.

43

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Hlásím se po delší době. Přidal jsem do seznamu účastníků několik nově přihlášených a příští týden začnu hledat vhodné místo pro blížící se nejpočetnější sraz v dějinách Cudnosti.

Jako vždy platí, že kdo byste si chtěl něco ze sortimentu prohlédnout, napište mi soukromě a všechny předměty doličné rád donesu. Plus pár novinek, také jako téměř vždy.

Moc se na vás všechny těším i se svou klíčnicí Jančou :-)

44

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Vojto,my na 90% přijedeme.

45

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Hrozne rad bych se zúčastnil, ale nevim jestli by na to moje žena kyvla. No kdyz se nezeptam, tak to nezjistim..jeste mam trochu casu..

46

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tak já si ten víkend za 14 dní rezervuji, tudíž je na 95% jisté, že se uvidíme. Těším se na známé i zatím osobně nepoznané...  Ríša

47

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

maleslave1: Rozhodně se zeptej, třebas budeš mile překvapený.

davue007: A co tvoje Paní? Už ji poznáme osobně? 


Už se na vás velice všechny těšíme, pěkně se účast rozrostla. To bude mít Vojta prekerku, kde najít prostory pro nás diagnózy :-D

48

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

smile) my se také moc těšíme na reálné tváře k nickům a hezké povídání a snad i nějaké přátele...

49 Naposledy upravil: pani.potvurka (29.8.2016 08:13:00)

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Hele lidi bude nás tam hodně, Vojto nepřemýšlel jsi o nějakém označení všech přítomných? Já bych se cedulce s mým nickem nebránila. Otázka ovšem je kde ten sraz nakonec bude ;o) Aspoň na zčátek by cedulky myslím nebyly marné ;o) Už teď se trochu v těch nickách ztrácím jelikož sem moc nechodím ;o) Ale lecos čtu a ráda bych si spojila nick s tváří ;o)

50

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ano, visačky s přezdívkami už připravujeme.