101

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

katkaV: Tak se rozhodně přidej, budu se těšit.


davidt: Moc mě mrzí, že tam nebudeš, velice ráda bych tě poznala osobně. Tak třeba někdy to už konečně dopadne.

102

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

I my se těšíme na společný večer.
Doufam, ze pozname milé Damy i poslušné "pány".
"Módní přehlídce" se take nebranim, dnes ho trošku zkulturnim a zitra muzeme vyrazit.
Hezky patek vsem a zítra na cestách opatrně.
Mate nekdo nejake doporučení co s sebou?

103

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

HLAVNĚ DOBROU NÁLADU!!!!!!!!!! kolektiv je už teď rozhodně skvělý :-D

104

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tu nenechavam doma nikdy! wink a tomu memu poslusnemu drahouskovi udelam ke snidani vtipna vajíčka,nebo on me??  :-P

105

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Rozhodně on tobě tongue tongue

106

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tak se hodina srazu blíží a já jsem najednou smutnější... :-/
Pozdravuji vás všechny a přeji ať se sraz vydaří. :-)  Ríša

107

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

tak my se musíme omluvit, že jsme nedorazili a nedorazíme, praocvní povinnosti všechny plany zhatily.

108

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Díky za prima večer.  Uzilí jsme si to s kocourkem moc hezky.

109

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Děkujeme všem za účast na srazu, byl to úžasný večer a doufám, že nejen pro nás.
Hlavně bych chtěl poděkovat všem, kdo jste přijeli z dálky a třeba ještě v noci jste jeli domů. Snad jste všichni v pořádku dojeli a zase někdy příště vás moc rádi uvidíme.
Vojta + Janča

110 Naposledy upravil: spank.man (11.9.2016 08:52:19)

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Přátele,kamarádi,medaile jsme sice nedostali,ale byl super večer,dekujeme všem zúčastněným,dojeli jsme v pohodě nach hause. Gute nacht.

111

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Drazí. Tak už i my jsme dorazili s Xenou a Tlapíkem domů. Právě nám začíná pyžamová párty. Byli jste všichni úžasní a bylo nám s Vámi moc krásně. Už se moc těšíme na další setkání. Srdečně zdraví a přejí dobrou noc Šnekovi
PS: velký dík patří Vojtovi a Janče za perfektní organizaci.

112

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Drazí. Tak i my jsme se vrátili s madamšnekovou a šnekem domů a zdravíme vás všechny z pyžamové párty. :-)
Sraz byl velice skvělý, poznali jsme opět bezvadný a pohodový lidi a osobní setkání bylo opravdu úžasné.
Těšíme se na všechny zase někdy a velice rádi si to zopakujeme.

113

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Bylo to krásné a opravdu rád jsem Vás poznal a těším se na příští setkání smile

114

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Děkujeme za hezký večer, bylo to moc fajn, známé jsem ráda zase viděla a s ostatními jsem se ráda poznala. Těším se na příště ;-)

115 Naposledy upravil: rm71 (12.9.2016 10:15:14)

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Ach jo. Sraz byl jak znám Vojtu s Jančou velice dobře zorganizován a osazenstvo ho "udělalo" na výsost pohodovým... Jen já jsem to nakonec vzdal. Rozhodování mezi rodinným grilováním a návštěvou fajn lidiček na srazu... To už mi prostě nedělejte. To se nedá vybírat. Už jen z důvodu, že "ublížím" společnosti, kde budu chybět. Tak doufám, že moje neúčast nebyla tak viditelná, jako by určitě nastala po mém zmizení ze zahrady. Nenadálé zdravotní problémy s bolestí v oblasti achylovky to nakonec rozhodly. Noha mi natekla, pajdám, ale stejně mám takový smutný pocit.
V každém případě moc děkuji Martinovi (msteel), za nabídku odvozu a přívozu zpět.
Já se prostě příště polepším... ;-)

116

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Děkujeme za pozvání.Bylo to moooc prima a myslim ze jsme se neviděli naposledy....