1

Téma: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Milí moravští přátelé, z naší plánované cesty na víkend do Brna vzešla myšlenka, která se zatím výborně ujala. A tak je mi ctí vás pozvat na:

***************************************
PRVNÍ BRNĚNSKÝ SRAZ PŘÁTEL CUDNOSTI
***************************************

Datum: sobota 8. 10. od 16 hodin
Místo: ...
Adresa: ...
MHD: ...

Potvrzení účastníci:

Vojta + Janča
Madamsnekova + snek
Xena + Tlapík
chastsissy + 1
snajsub
msteel
rm71
ispank + 1
falcon (?)
jar + lenicka.sta (?)

2 Naposledy upravil: davue007 (23.9.2016 15:05:02)

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Škoda ,že nemůžu.Nechcete se sejít o den dříve???? Ostatně proč si to prodlužova že.Chtěl bych mít svůj CB klub tak snad to vyjde dám vědět.

3

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

A tož to budeme mít i salónek jakó? To bude kášný :-D

Davue007: S tebou zase splknu v Prazé na srazé ;-)

4

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Co salónek celý klub i venkovní výběh bude. No uvidím jestli se mě podaří to domluvit. Bude to chtít ješte pár schůzek. Vize je. Nakolik je reálná se uvidí do konce roku.

5

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj,
Nevím to ještě 100%, ale možná se taky zúčastníme s mojí polovičkou.
tedy jestli můžeme?

6

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

jar: určitě můžete, všichni jsou zvaní.....Takže se budeme těšit i na tvou drahou polovičku.

7

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Vracím se z dovolené v sobotu dopoledne (Ruzyň), tak třeba...

8

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Nevím jestli včas, ale přijdu. Odvolat se můžete písemně do 150 dnů. :-) MM

9 Naposledy upravil: rm71 (3.10.2016 22:30:18)

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Aha. Chvíli tu nejsem a taková novina! :-O  Je to v Brně, tudíž by bylo skoro trapné se nezúčastnit.

10

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Super, sraz se nám blíží a pěkně nás přibývá. Moc se na vás s Jančou těšíme.

11

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj, bohužel moje účast je docela na hraně tak 50/50 a jak na tom budu se uvidí pravdpodobně až v sobotu, takže kdybych nepřišel tak se moc omlouvám :-(

12

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Milí účastníci srazu, POZOR, změnili jsme místo konání. Je to jen přes ulici od původního podniku, prý se dost zhoršil. Detaily jsem přepsal v úvodním příspěvku.

13

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj já(30) a moje paní(28) z Brna, zaujal nás váš sraz a rádi bychom poznali nové lidi s podobnou zálibou, takže pokud je ještě místo rádi přijdeme.

14

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Místo není omezené a rádi vás poznáme, tak rozhodně přijďte :-)

15

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Omlouvám se, nepříjdu :-( práce volá, třeba příště v Praze :-)

16

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj všichni, kteří jdete na Brněnský sraz. V hospůdce je udělaná rezervace a tak se u obsluhy ptejte na rezervaci na jméno Vojta. Na Všechny se s Madam moc těšíme. Šnekovi

17

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Také se těším! :-)  Jinak dnes 10 dní v pásu...

18

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Děkujeme za pěkný sraz, bylo to velmi inspirativní, doufám že se brzy zase potkáme.

19

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Také to stíhám ještě do půlnoci: Ze srazu mám velice příjemné pocity (jako vždy) a děkuji všem přítomným za to, že to se mnou vydrželi... ;-)

20

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj,
Všem zúčastněným děkujeme za vaši vstřícnost se s námi podělit o vaše zkušenosti.
Rádi jsme vás poznali.

21

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Zdravím,
byl jsem rád, že jsem se alespoň na chvilku mohl zúčastnit srazu. Bohužel jsem se nemohl zdržet déle a tak jsem nemohl se všemi popovídat... Snad příště. Jsem hlavně rád, že jsem osobně poznal ty, které jsem znal jen podle jejich nicků.

22

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Děkujeme za velice příjemně strávené odpoledne. Bylo milé se s Vámi všemi potkat, podělit se o zážitky a zkušenosti a zároveň jich spoustu také načerpat. Těšíme se zase někdy na viděnou smile

23

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ahoj, píšu pozdě, ale přece.
Sraz byl skvělý jako vždy. Opět nová seznámení, pokec s fajn lidmi, takže za nás s Tlapíkem se budeme těšit zase někdy.

24

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Brňáci, díky!!!

Sraz s vámi byl super, moc rádi jsme přijeli za vámi a doufám, že jsme se neviděli naposledy.

25

Re: První brněnský sraz přátel Cudnosti

Ta to jsem to pěkně prošvihnul :-( Dlouho jsem tu mebyl a přečetl jsem si to až dnes, ach jo. Tak snas příště.