26

Re: První týden a odevzdání klíčků

A nebo se balíček ztratí a ty budeš v háji :-D

27

Re: První týden a odevzdání klíčků

MAX71:
Týden až deset dní zní pohodově
Sám bych rád, aby to bylo třeba 20 dní tongue Dostat se zase o kousek dál.
...netuším ale co by mě čekalo. Je to jen nadržená myšlenka tongue

Xena:
Nooooo big_smile ... Snad se pleteš big_smile 
I když ono to bude možná irelevantní. Nic nezaručuje, že se ženuška nerozhodne mě nechat zamčeného i s balíčkem doma tongue

28

Re: První týden a odevzdání klíčků

sherif: Těch 37 dní je jistota dříve to nepříjde.  Pak tě ještě může čekat celní řízení počítej spíše více dní.

29

Re: První týden a odevzdání klíčků

roll roll roll ok ..

30

Re: První týden a odevzdání klíčků

Nový poznatek:
Od včera mám největší kroužek nahrazen středním.
Během dne mi to přišlo příjemnější ale trochu sem se bál noci. (při úplně prvním pokusu o spánek s tímhle kroužkem, jsem měl pocit, že mi utrhne koule.)
Dnešní noc byla ale jiná.
Prospal jsem asi jen půlku teda. Ale o proti občasný erekci která probudí (s velkým kroužkem) jsem měl tlak v kleci prakticky pořád. Menší kroužek moc velké tahání za pytlík neumožňuje, a tak to vlastně nebolí, spíš jenom krapet překáží. Ale usnout, když člověk nepadá únavou, je těžké.

31

Re: První týden a odevzdání klíčků

Zdravím Vás,
dneska 7. den v kleci a už jsem ve stavu kdy moc nezvládám myslet na jiné věci big_smile
K tomu včera přítelkyně začala dělat to, že mě odemkla, vydráždila anál, masírovala penis, a pak mě bez orgasmu zase zamkla..
Do té chvíle jsem si říkal, že zvládnout víc dní by nemuselo být tak náročné big_smile smile

Taky už se stihla zmínit "A co budeš dělat, když balík dorazí, ale já ho neotevřu a nechám ho tu ležet?"

32

Re: První týden a odevzdání klíčků

sherif:  To je zvláštní jak klíčnice umí být škodolibé, když se jim dá nastroj. Kde se to v nich bere.
smile a smile

33

Re: První týden a odevzdání klíčků

Líbí se mi jak se do toho postupně vžívá smile ... Aspoň zatím big_smile

34

Re: První týden a odevzdání klíčků

To je jednoduché... Lidem se většinou hned líbí, když mohou někoho ovládat. A když je to "navíc" v oblasti sexu, tak je to zajímá o to víc. ;-)

35

Re: První týden a odevzdání klíčků

Pánové, my jsem přece hravé od přírody :-d jako kočky a když vy pak máte ty krásné, oddané pohledy v těch očích, tak nás to baví ještě a stále víc.

36

Re: První týden a odevzdání klíčků

11.den
Poslední dva dny byli z hlediska klíčnice i vzrušení tak trochu stagnující. Bylo víc práce i starostí.. Dneska ráno mi ale zase dala jasně najevo kdo je zamčený a kdo má klíče.
Po pár dnech mám zpět menší kroužek a touhu po orgasmu ještě vetší!

Stále netuším jak dlouho budu pod zámkem. Ale dostal jsem přidán den navíc,za nedostatečnou pozornost při masáži.

37

Re: První týden a odevzdání klíčků

Včera po asi 12ti dnech neplánovaný orgasmus. Nevím teda jistě, ale asi možná první neplánovaný zkažený :-o .. Neviděl jsem ho, ale udělala mě, ale skoro jsem o tom pocitově nevěděl..

Balík podle sledování dorazí za asi 10dnů.. Já prý dostanu ale určitě minimálně 20 pod zámkem, že jsem nevykrikl včas a nemohla zastavit včas!

Jaké jsem si to udělal, takové to mám.

38

Re: První týden a odevzdání klíčků

Zdravím po dlouhé době.
Doplním ,že v době posledního příspěvku to bylo nakonec asi 16 nebo 17dní. Potom kvůli nepříjemné otlačenině jsem byl odemčen na týden pro zahojení.. Ale nějak díky asi práci a starostem z zamykání sešlo.

No od včerejška jsem znovu pod zámkem. Nějak mi to začlo chybět a tak jsem projevil iniciativu, která se sešla s překvapivě spokojeným souhlasem přítelkyně

39

Re: První týden a odevzdání klíčků

Ale vadí mi skutečnost, že HT je potřeba 1-2x týdně sundat kvůli pořádné hygieně. Zakoukal jsem se do prisonbirdu a objednal si verzi s urinální trubičkou. Hodně mě zajímá jaké to je. Chci se ale zeptat, Vás, kteří s tím máte zkušenost, jaké pocity, problémy, dobu zvykání atp. mám očekávat, když jsem nic takového nikdy nevyzkoušel.

Abych to třeba s nedůvěrou nezavrhl příliš brzy.. Díky předem