1 Naposledy upravil: Renne (12.7.2016 22:42:34)

Téma: Úschova klíčku

Manželka byla nedávno s kamarádkou na dovolené a před odjezdem velmi litovala, že mě musí kvůli mé pracovní cestě odemknout. Po návratu z pracovní cesty jsem si ve středu večer nasadil klícku, druhý den odeslal klíč manželce poštou (do vlastních rukou) a jako odesílatele jsem uvedl její firmu. Pokud by si klíč nevyzvedla, přijde zpět po 15 dnech na adresu její firmy, takže se k němu sám nedostanu.
Poslal jsem manželce o tom zprávu, abych jí udělal radost a prý se mi to povedlo :-)
Náhradní klíček jsem po ruce neměl, manželka jej kdysi někde zahrabala na zahradě.
V pátek mi ráno pošťačka (mimochodem velmi pohledná mladá paní) s lítostí oznámila, že mi dopis nemůže předat a mě to v tu chvilku taky přišlo líto...
Manželka přijela až v sobotu odpoledne, kdy byla pošta zavřená. Tvrdila mi, že už si ani nepamatuje, kde klíč schovala a tak jsem ji mohl večer jen orálně uspokojit. Jenže v pondělí neměla čas na poštu zajít a dnes se jí zase nechtělo. Musím říct, že pocit bezmoci je mnohem intenzivnější, než když vidím klíček viset na jejím krku.
Dnes ráno, když jsem ji směl uspokojit, mi ve své blaženosti řekla: "Víš co, já ti teď sundám klícku a dovolím ti, aby ses udělal." Nadskočil jsem radostí, že vyhrabala náhradní klíč, nebo byla na poště. Po pár vteřinách mi ale vpálila: "No jo, já zapomněla, že je klíč na poště, tak to máš smůlu!"
A podobných poznámek bylo během dne víc, evidentně ji to baví a hned tak to asi neskončí :-)

2 Naposledy upravil: Renne (21.7.2016 22:29:36)

Re: Úschova klíčku

V úterý byl poslední den, kdy si manželka mohla klíč vyzvednout na poště. Sice mi tvrdila, že pošta obálku nemohla najít, že asi půjde zpět odesílateli, ale nakonec mě po 13 dnech nepřetržitého uzamčení pustila z klece. A to ještě jenom proto, že jsem chtěl jít na volejbal... Musím přiznat, že bez klíčku v dosahu byl pocit bezmoci velmi intenzivní.
Po návratu z volejbalu jsem si musel ihned nasadit klícku a klíček u ní skončil na krku. Straší mě, že mi dopřeje orgasmus až na Silvestra, což je ještě 163 dní. Snad to je jen planá výhružka, to bych asi nedal. I když "rekord" máme 99 dní...

3

Re: Úschova klíčku

Moc pěkné smile Ale 99 dní zní strašně.. jaké to bylo? smile

4

Re: Úschova klíčku

Kupodivu se to dalo vydržet. Teď mám za sebou 28 dní a má paní mě straší číslicí 200...

5

Re: Úschova klíčku

Pro mne je nepředstavitelných už těch 28 dní. Můj rekord je totiž "pouhých" 22 dní. A 200(!) to už je více jak půl roku! :-O

6

Re: Úschova klíčku

No vidim to podobně! big_smile ... 28?! netuším co to s člověkem musí udělat!
Já mám rekord 8 dní... teď nově jsem zamčený 7 ale je možné že se to natáhne k té 30tce taky :-o

200 je tak velký číslo, že tam nemám co říct..

7

Re: Úschova klíčku

Renne: Myslím si, že když přestaneš myslet na ty čísla a když si je prostě vyhodíš z hlavy, tak ti to ani nepřijde a pak budeš teprve překvapený, jaký jsi chlapák, kolik dnů jsi zvládl

Tím se totiž mnozí jen a jen hrozně ničíte samy, když pořád počítáte. Nechte ty dny plynout a myslím, že budete spokojení......

8 Naposledy upravil: Renne (17.10.2016 21:53:56)

Re: Úschova klíčku

Xena: Naopak, denne vidim to cislo na mobilu a ta predstava je krasne frustrujici (i kdyz to nakonec treba dopadne jinak)

9

Re: Úschova klíčku

Xena:  Myslím, že máš pravdu a vidina určitého čísla nás děsí více, než samotná skutečnost. Dnes jsem už 19 dní bez výstřiku a jsem v pohodě. Dal jsem si cíl vydržet až do vlastního samovolného výtoku tzv. polucí. Tak mi držte pěsti. :-)

10

Re: Úschova klíčku

Jsem na čísle 62 a konec je v nedohlednu. Manželka mi na mé škemrání jen odpovídá, že jí nic nechybí a takto jí to naprosto vyhovuje. Už ani nenosí klíč na krku, abych jí ho prý ve slabé chvilce nesebral.  Za 2 měsíce jsem měl jen 2x milking...

11

Re: Úschova klíčku

opravdu ppo přečtení toho vlakna mi prijde jak když jste děti co hrajou online hru jen čísla. Tehdy kdyz jsem byl zamčený na 8 týdnů jsem si v kalendáři každý týden psal římskym číslem na den kdy začlo zamčení nevěděl jsem na jak dlouho spíš jsem si tak znacil JAK už dlouho jsem a bylo to pak překvapující kdyz jsem v kalendáři psal VIII. Jak radila Xena: Zapomeňte na čísla dopředu.

12

Re: Úschova klíčku

Já se dívám do historie, že jsem se vykašlal na komentář mého "zápasení" s Latowským... No, už v něm nejsem a po 30-i dnech jsem to vzdal... :-/ Ale určitě opět chytnu slinu a budu pokoušet osud dál... :-) Teď jsem už 6 dní v plastovém CB 6000s a mám od kamoše termín puštění 16.ledna... Opět termín, na který se však neupínám... Beru to tak, co vydržím...

13

Re: Úschova klíčku

Tak jsem zamčený cca 132 hodin a je to pro peklo prakticky denně jsem měl sex nebo honil, přítelkyně si tu užívá, včera mě hladila a málem mi praskl, včera mi taky řekla že pokud ji budu plnit příkazy 7.5. mě odemče....To už by znamenalo, že bych byl zamčený přece měsíc

14

Re: Úschova klíčku

Můj otrok byl zamčený max 30 dní, a myslím že je potřeba ho odemknout už zdůvodu aby nestratil možnost stopoření. Jinak už by to nemělo vůbec význam, takový pás používat.

15

Re: Úschova klíčku

Já mám od své paní i úkol 1000 hodin o ztopoření.se nebojím když se jdu koupat tak jednou za dva dny mi na hygienu pás sundá a to mi vždycky stojí po koupeli jsem zase zamčený

16

Re: Úschova klíčku

onaajejizmrd: No pro trénink lze třeba 1x týdně nachvíli odemknout, pohonit (bez výstřiku) a zase zamknout.

17

Re: Úschova klíčku

onaajejizmrd > Ztratit schopnost erekce, tomu nevěřím. Ale co vím určitě, tak samotné zamčení o ničem, pokud to není provázené stimuly, které zamčení připomínají. Jednoduše řečeno, zamčený potřebuje cítit zájem. Když ho necítí, je "jen" frustrovaný a frustrace vede, všichni víme k čemu.

18

Re: Úschova klíčku

Rozhodně se madam musí snažit, jinak to celé zamykání nemá cenu. Já mám zlato zamčené klidně celoročně a rozhodně žádné ztráty ztopoření opravdu nevidím.
Takže když už nasadím pás, tak přece hlavně proto, abych si užívala ztopoření a pěkně ho dráždím, ať si to uvědomuje, jak je nadržený. Nenosí ho přece pro okrasu.
Takže si s ním rozhodně hraj onaajejizmrd, klidně každý den, dle tvého času.
Přesně jak píše zemekoulan, musíš projevovat ty zájem a budeš velice spokojená.