1

Téma: Proměna muže díky PC na "ženu"

Na jednom anglicky psaném webu jsem se dočetl, že delší nošení pásu a odepření ejakulace udělá z muže myslícího jako muž - ženu (muže myslícího jako ženu)
Dámy setkaly jsem se s tímto jevem u svých miláčků?

Jedna žena tam psala postup jak na to: (opisuju svými slovy překlad)
"""Udělejte si ze svého muže na nějakou dobu svou přítelkyni/kamarádku/manželku
1. nakupte ženské prádlo pro svého miláčka, to co se bude líbit Vám (tanga, kalhotky, podprsenku, korzet, punčochy podvazkový pás, body, atd...) POZOR né na Vás ale na jeho míry

2. když sním začnete vyskládejte vše před něj jak oblečení, tak i PC

3. jděte do koupelny a oholte ho, aby byl hladký jako my Venuše

4. z koupelny se musí vrátit žena s ženským jménem, které si vymyslíte aby se líbilo Vám, jemu pardon Jí se líbit nemusí, ale to Jení názor Vás nebude zajímat

5. vyberte to nejrajcovnější oblečení a naučte jí se to blékat a vyslékat

6. máte 30dní na to, Jste si s Jejím no zatím to bude penis, ale pak to bude jen "to" užívala, ale pozor nesmí se nikdy dopustit ejakulace! a po aktu Jí to zamkněte

7. pokud můžete, tak Jí drážděte co nejvíce Mě se osvědčilo minimálně 5x denně Jí to rozdráždit a nedovolit Jí ejakulovat, pak můje manželka je moje manželka

8. dbejte na to aby mluvila jako žena a i v ženském rodu a nosila pouze ženské oblečení, manželku pouštím do práce v kalhotkách a podvazcích, podprsenku si nasazuje doma aby to pod tričkem neviděli Její kolegové a doma si  také převláká pánska vnější věci za ženské uplé, Dbejte na každodenní její holení do hladka celého těla

9. kupte strapon dilda pro sebe obyčejný a pro manželku strapon na PC, budete se navzájem obšťastňovat jako no... silné slovo Lesbičky, s tím že Vaší manželku naučíte že "to" tam nemá ale Jjí zadeček je její Vagína

10. po uplynutí těch 30 dni již pás z "to" nesundávejte na Vaše potěšení, od toho budete mít strapon dilda... sundete pouze na důkladnou hygienu jinak se tomu vyvarujte a už jí nedrážděte, protože po uplynutí těch 30 dní "to" už neexistuje

11. užívejte si s manželkou sexu co nejvíce a dbejte na to, aby si dávala na Vás záležet

12. s mojí manželkou sem si po 60ti dnech hrála, a to tak že jsem jí vypustila do práce bez pásu a řekla jí že odchází jako žena s vagínou a tak Jí čekám i večer jako ženu, odpověděla mi, že jistě že je žena a že se vrátí jako hrdá žena s vagínou a né jako slabí můž s penisem, no přišla opravdu brzy a už od branky volala at nachystám pás a prosila mě na kolenou at jí ho nasadím se slzami v očích, bylo to tak krásné jako kocour ve Shrekovi a vyhověla jsem Jí, pak mi lýčila pocity a musím říct, že si skusila dost aby se nevrátila jako slaboch s ocasem, čas od času Jí dělám takové zkoušky

13. délka? tu si určete sami Dámy já se s manželkou dostala na rok, protože mě říkala že jí to vyhovuje a líbí se jí to, ale po roce sem zné udělala zase svého muže a řeknu Vám Dámy že chlapa s ocasem udělaté za den ale opačně to trvá déle, Jijí no Jeho první ejakulaci po roce, přesně po roce sem si vychutnala, a Ona no On netušil že se promění v muže jen sem Mu řekla že mám chuť si s "to" pohrát a zkontrolovat funkce, uvázala jsem ještě Ji k posteli pevně a hrála si opravdu od rána do večera s Její přebytečným výrustkem, tolik ejakulátu jsem nikdy neviděla a také tak dlouho stříkat chlapa také ne, no a už jsem pak odvazovala Jeho...


Teď to střídáme na základě dohody, kterou Sám navrhl, že 6 měsíců bude ženou a 6 měsíců bude mužem
Bohužel nemáme děti protože je já nemohu mít a adopci ani jeden nechceme, tak si hrajeme jako malá děti a jsme spokojeni.

Vyzkoušejte, příjemnou zábavu a Dámy nepolevujde ani kdyby sebevíce prosil, Vaše přání mu musí být svaté.
Ahoj Manželky a Manželky"""

Čtení to bylo zajímavé, jen se mi tomu nechce věřit... Pás sem na sobě neměl déle jak den... Nebydlíme zatí spolu a domluvili jsme se s přítelkyni, že začneme ve společném bydlení.
Vaše názory???

2

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Velmi pěkně napsané, ještě mít doma tu správnou Paní s chutí na takovouhle hru....

3

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Jn taky by mě to zajímalo, ale přítelkyně má na to svůj názor a ten není pozitivní

4 Naposledy upravil: qqeq (2.11.2014 19:34:06)

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Jj souhlasim.. velice pekny pribeh. Jde dost o to jak moc je zena feministkou. Jestli k tomu ma sve sympatie tak verim ze si z muze rada udela zenu, ale porad je tady vetsina tech co chcou mit doma chlapa a to s koulema na pravem miste.

5

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Tak kdo by o tom premyslel nebo jen schanel neco damskeho na sebe na trest tak tu mate 2 pekne kousky korzetovych satu ;-)

http://www.korzety.cz/catalogsearch/adv … i_na_miru=

6

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Pánové, tuhle zkušenost byste si měli vyzkoušet všichni a do detailů :-)

7

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Myslis promenu v zenu nebo jen sn doma oblekat a mluvit jako zena?
V jisty veci se jedna o BDSM praktiku Crossdressing

8

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Ange napsal:

Myslis promenu v zenu nebo jen sn doma oblekat a mluvit jako zena?
V jisty veci se jedna o BDSM praktiku Crossdressing

Nejdříve doma a pokud žena uvidí potenciál, tak úplně, ale to je dlouhý proces...

9

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Hodně zajímavé, velmi by mne to lákalo :-) ...ještě najít správnou Paní.

10

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Bladder Vee-String Vagina Prosthesis
Tohle je bomba xD

11

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Tak, myslím že to chtělo doladit ten SW automatický překlad, ale neva. Já mám povinnost jakmile mám (i nemám) klec doma pouze v dlouhých ženských šatech na zem (objednáno přes Aliexpress.com), paní jich objednala asi 14 všechny na zem, jedny ke kolenům, z toho pár dlouhých svatebních, pak také úzké (mořská panna). Takže okamžitě po probuzení pokud nemusím ven podvazky 6 či 8 přezek, punčošky, podprsenku a epitezami, spodničku a k ní kalhotovou, šaty , náušnice, paruka a lodičky - ty se v mém čísle sháněly nejhůře :-( . A tak musím hezky sloužit celý den. Je v tom docela hodně peněz, šaty stály v průmeru kolem 3 000,- Kč, ale jsou boží - například:
http://s.click.aliexpress.com/e/iiQZ37a


Jinak zamčení na týden i déle do klece pro elektrosex, za odměnu přivázání ke křeslu a puštění Mystim, dokud v kleci nevystříknu. V případě neposlušnosti ale přijde trest sundání klece a prošití penisu jehlama včetně žaludu - tak 20 - 30 jehel, z toho 10 skrz žalud. Takže jsem dokonalá holka :-).

Nemáte někdo odkaz na eshop s lodičkama vel. 47 - 48?

12

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

http://www.sexyboty.cz/index/param_20/437

13

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

lodičky ti většinou stačí o číslo menší jak máš pánské číslování, ale musíš zkoušet. já mám nohu 47 a obuji s přehledem 46, alespoň teda tyto
http://www.sexyboty.cz/x-damske-lodicky … Redirect/1
by stačily i 45

14

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

U vás co feminizujete, kdo byl iniciátorem myšlenky? Vy nebo vaše drahá polovička?

15

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Feminizace já. Paní mne v tom podporuje a vybírá šatník vč. prádla. :-)

16

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Sexyboty - e-shop znám, ale mají jen do vel. 46. Zkoušel jsem několik lodiček vel. 46 a všechny malé, navíc bych potřeboval spíše s otevřenou špiškou a střední podpatek. Měřil jsem si přesně nohu a odpovídá velikost 47,5. Našel jsem jediné na aliexpressu, už došly a jsou akorát, jen mají krátký řemínek kolem kotníku.

http://s.click.aliexpress.com/e/AyfYbEE

O jiném e-shopu bohužel nevím :-(

17

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

U nas je femenizace taky v plném proudu. Ven můžu už jen v podprsence s vycpávkama, kalhotkách, samodržkách a botach na podpatku. Mám trvale nalakované nehty na rukou i nohou. Občas jezdíme na výlety, kdy jsem kompletně oblečen jako žena. PC v režimu 24/7.

18

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

p.klein - tak pak vyzkousej nejaky kamenny obchod - nadmerna obuv a podobne. Jednou jsem v takovem zkousel damske boty, nic jsem sice tehdy nevybral, ale pak mi poslali seznam od dodavatelu co si muzu objednat.

snek - to je super, tak se mi to libi :-) A do prace jak?

19

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

V práci musím mít uniformu, ale pod ní mám samodržky, podprsenku s menšíma vycpávkama a kalhotky. Pokud nemá Madam své dny tak tanga a pokud ma své dny, tak klasické kalhotky s vložkou. Na cesto do práce a z práce podpatky.
Dobrej e- obchod na velké čísla dámských bot je ANDYPOLA.

20

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

To snek
A jak tě berou kolegové v práci s těmi nehty a podpatky, jsou tolerantní ?

21

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Na nehty už jsou zvyklí a boty si v šatně po příchodu do práce přezouvám. No a kdo je viděl, tak kupodivu nic neříkal. Nosím kotníkové se širokým podpatkem. Výška podpatku botiček je od 5cm do 8cm. Koupeno u Deichmanna. Nosím co mi určí Madam. Určuje i barvu nehtů. Co si myslí ostatní je mi v podstatě jedno. Je to jen naše věc.

22

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Nosit na sobe damske kalhotky mi prijde od suba hezke a 'normalni'. Tranvestismus a zvlast na verejnosti me moc nelaka, ale jako hra s partnerkou v soukromi proc ne. Muze to byt sranda.
Snek: Tomu rikam slepa oddanost sve partnerce.
Byla to Tva myslenka feminizaci vyzkouset?

23

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Marquis deViante: kalhotky či feminizace Ti připadá jako sranda? Pak ale vůbec nevíš, o čem to je.....

24

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

Prvotní přání a touha byla moje. Teď už to ale je čistě v režiji mé ženy a zároveň Paní.

25

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

V souvislosti s tématem by mě zajímalo, zda je možné u jedince, který nebyl původně ve vztahu k ženám přirozeně submisivní  nasazením pásu a důsledném uplatnění cudnosti z rozhodnutí ženy např. z důvodu nevěry, nebo jen prostě na základě její nepotlačitelné dominance docílit u partnera rozvinutí submisivity, případně touhy po feminizaci, aniž by k tomu dříve jakkoliv inklinoval. Tedy, pokud je zde někdo, kdo to přímo zažil, nebo skutečně zná takovýto případ.

Proč se na to ptám. Před pár dny jsem potkal na jednom diskuzním fóru Ženu, která manželovi nasadila proti jeho vůli pás z důvodu nevěry. On nošení pásu dlouho a dost kategoricky odmítal, ale dostal ultimátum, buďto se jejímu požadavku podvolí a nebo se s ním Žena rozvede. Bohužel by rozvodem ztratil téměř veškerý majetek a ještě si zkomplikoval vztah se svými dětmi, proto se podvolil. Přestože se původně rozhodně nejednalo o žádného submisiva, během cca dvou let z něj Paní vychovala téměř vzorného otroka, který si svojí novou roli v podstatě oblíbil. Přiznám se, že dříve by mi něco podobného připadalo nemožné