1

Téma: První měsíc v pásu cudnosti

Ahoj,

tak jsem se rozhodl také přispět sem do diskuze s našimi prvními zkušenostmi po měsíci v pásu cudnosti. S manželkou je nám 29, a po delším vztahu přišla prostě taková rutina. Já jsem dost závislej na sledování porna, prostě jsem se raději vyhonil a tak. Manželku už to přestalo bavit tak mi nejprve zakazovala sledovat porno a pak i honění. Vydržel jsem vždycky tak max 3 dny. Po těch 3 dnech se jí ale sex moc líbil a zjistila že jsem pozornější. Po pár týdnech přišla s tím co bych říkal na pás cudnosti. Ve smyslu ozvláštnění vztahu. Tak jsme to zkusili.
Nosím pás cudnosti CB6000s od ledna. První týden jsem myslel, že to nevydržím. Bylo to peklo. Nyní jsem si na něho trochu zvykl. Vydržím v kuse zamčený max. 5 dnů. Odemčený jsem jen když jsem v přítomnosti manželky.
Jedno vám, ale musím všem říci. Tahla klícka dokáže skvěle nakopnout vztah a vy si začnete vážit svojí klíčnice a uděláte opravdu vše. Jen za obyčejnou masáž nohou nebo umytí zad jsem schopen prosit jako pejsek. Pocit že ona má ten klíček a ona si odemkne penis jen když bude chtít je neuvěřitelný.
Když jsem po prvních 5ti dnech v pásu cudnosti, uspokojoval uzamčený manželku jazykem doslova ze mě kapalo semeno a byl to neuvěřitelný pocit. V tu chvilku jsem ani nepotřeboval svůj orgasmus ale uspokojilo mi že jsem mohl pořádně udělat svoji manželku jazykem....