26

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

A to máš bazarovou klícku po někom? Jinak nevím, k čemu je nutné to vyváření. Stačí voda, mýdlo a vatové tyčky.

27 Naposledy upravil: IN (9.12.2015 16:04:50)

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Jestli myslíš tu CB6s, tak to je nějaká kopie. Vyváření je pro dobrý pocit wink

28

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Nemyslím, ptal ses mě na to ve svých otázkách ohledně HT. Dobrý pocit chápu, ale dost bych rozmýšlel, jestli má cenu riskovat deformaci klícky. Negarantuju u žádné, že vyvaření přežije, protože mi to negarantují ani dodavatelé a ani sám to nebudu zkoušet.

29 Naposledy upravil: davue007 (9.12.2015 17:51:21)

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Zítra otestuji to vyvaření předpokládám,že UCB 8000 je ze stejného plastu. Zkusím to dát i do mrazáku. Dám vědět.

30

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Pokud je ucb že stejného materiálu jako CB, tak je to jiný plast..

31

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Mám tuto zkušenost s UCB 8000 plast  mráz - 18 stupňů po dobu 12 hodin v mrazáku spolehlivě vydrží nepraská.  Vyvářet samozřejmě lze nic se tomu nestalo. Jsou však i jiné metody čištění a desinfekce, UV světlo,ultrazvuková lázeň.

32

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Metod desinfekce je spousty, ale vařící vodu mají doma všichni. Já tím nikoho nenavadím, jen jsem se ptal..

A aby bylo jasno, uvedu i důvod. Měl jsem asi 3 různé CB6x - dva jsem vyvyřil v pohodě, jeden se mi zkroutil. A ikdyž mě to naštavalo, s postupem času mi došlo, že to je ideální příležitost pro modifikaci klece. Takže jsem si koupil znovu tu stejnou a ohřátím si jí zmenšil. Fungovalo to dobře, ale pak začala praskoat ve švu, takže jsem jí vyhodil.

Bylo by super, kdyby se dala sehnat menší verze HT, za originál se mi nechce dávat tolik peněz (i když má leší zámek).

33

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

IN myslím, že je to v pohodě. HT originál dle jejich stránek pokud jsem dobře přeložil  vydrží 150 stupňů.  celsia.

34

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Originály jsou všechny ok, jde o některé kopie..

35

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Vojto, náhodou nevíš jestli se nechystá krátká verze HT? Příjde mi, podle toho co lidi píšou na foru, že většina z nás má spíš kratší verze pc..

Nebo jestli by nebylo od věci to zkusit poptat??

36

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Nechystá, nevím o tom. Chtěl bych se zeptat vás, kdo máte srovnání HT a CB6000s - o kolik vám pocitově přijde HT delší? Mně asi tak o 2-3mm.

37

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Jak vám drží pohromadě konstrukce HT? Jde mi o to, že právě mi praská už druhá CB600s - rozlepuje se ve švu, zatím teda jenom nepatrně, ale docela hodně to bolí jak tam vleze špička žaludu mad
Jak vám tedy drží HT? Nestane se tam něco takového?

38

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Podle me je CBcko slepene ze dvou půlek, kdyzto HT je z jednoho kusu. Takze nepraska.

39

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Mam doma HT2 (original) a je taky slepene ze dvou kusu. Ty kusy ale nejsou osove soumerne - slepeni je vedeno mimo namahane casti.

40

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Aha, ja mam kopii.. Resp, je možné, že to je slepené, ale ten spoj není prakticky vůbec vidět, Takže pokud vubec, tak spíš jakoby "svařené".

41

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Prosím, máte někdo zkušenost s původním zde (na eshopu) prodávaným Holytrainerem a současným modelem s integrovaným zámkem. Jedná se mi konkrétně o porovnání velikosti kroužků, protože u předchozí verze, mě často i největší kroužek škrtil, tak zda u té novější verze je u největšího kroužku větší vůle. Dle udávaného rozměru by měla být velikost větší, ale zajímala by mě spíš reálná zkušenost

42

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Me teda prijdou velikosti stejne, ale je fakt, ze jsem je na sebe nedaval..

43

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

U modelu s integrovaným zámkem největší kroužek 50mm a u předchozího neoriginálu největší kruh 47mm.

Spíš mě zajímá subjektivní zkušenost, nerad bych opět koupil s kroužky, co mě budou škrtit. I když k tomu dochází jen občas - převážně po ránu při cestě do rachoty

44

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

No, jak rikam, ja pouzivam stejnej. Ale proti predchozim se daji teplem trochu tvarovat..

45

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Teplem tvarovat?? To mě zajímá, u předchozího modelu jsem fénem téměř podpálil koupelnu a spálil si ruku, nicméně plast se ani nehnul. Pokud by zde byla možnost kroužek roztáhnout, nebo anatomicky dotvarovat, tak bych neváhal a jdu do něj:O

Paní nyní trvá, abych nosil klícku permanentně, tak si ji musím poněkud zpřijatelnit big_smile Navíc si pořídila nový bič, tak tak mě nic jiného ani nezbývá

46

Re: Holytrainer - porovnanie a pár otázok

Krouzky i klec ve varici teplem zmeknou, otazku je, jak moc jim lze vnitit novy tvar. Nicmene muz krouzek si telo trochu zesisatelo..