1

Téma: Můj příběh

Zdravím všechny,se svou ženou(spíš Paní)jsme spolu přes 20let.Se svou submisivitou jsem ze začátku dost bojoval,styděl jsem se za to,že nejsem jako ostatní.Ale postupně jsem se osměloval a hlavně díky své skvělé ženě,která moc dominantní nebyla,nám to spolu pořád klape.
Po nějaké době jsme dospěli do stádia,já otrok,služka,masér.Moje Paní si zvykla na ranní masáže , olizování nožek a uspokojování kdykoliv dostala chuť.A mé uspokojení začalo být jen s jejím svolením.Ale o klíckách jsem ještě nevěděl,takže jsem to kolikrát prostě nevydržel.Teď už klícku asi měsíc máme a začínáme poznávat její moc.Zatím bývám zamknutý jen přes den,kdy jsem v práci ale uvidíme jak se to vyvine.Teď o mém uspokojení rozhoduje opravdu už jen moje Paní.A to jen tehdy,pokud je se mnou spokojená.Úklid domácnosti je už skoro celý na mně a moje Paní si na to rychle zvykla.A taky začínáme s mou feminizací.Takže když služka tak komplet.Šaty a lodičky jsem si musel vyzkoušet přímo v obchodě a musím říct že to byl neuvěřitelný zážitek.
Prostě klícka má neskutečnou moc a díky ní je náš vztah takový jaký je a já jsem do své Paní zamilovaný snad víc než na začátku.
A je to i díky tomuto fóru,děkuju.
Omlouvám se za sloh,nikdy jsem moc nepsal ale chtěl jsem se o mém štěstí s někým podělit.

2

Re: Můj příběh

Tak to vítej mezi námi. A co tvá Paní- už si uvědomuje svou moc a dominanci? Ukézal jsi jí tyto stránky?

3

Re: Můj příběh

Myslím že svou moc si začíná uvědomovat čím dál víc ale protože není od přírody dominantní,tak to pro ni není úplně snadné.Když jsme začali s klíckou tak po mém škemrání o orgasmus mi ho skoro vždy povolila ale teď
jsem zamknutý přes týden a má paní začíná být přísnější.Líbí se jí moje stoupající nadrženost,
včera jsem musel poprosit o to,že já sám si moc přeju zůstat nadržený.A to hned potom,co se nechala uspokojit
lízáním,které si moc oblíbila.
A o těchto stránkách ví ale moc se na ně zatím nedívá.Spíš z nich já své Paní občas něco přečtu pro naši inspiraci.
Je ůžasná a moc ji miluju.

4

Re: Můj příběh

Co je u nás nového?Jsem pořád zamčený,poznávám nové pocity vzrůstající nadrženosti a toho,že s tím nemůžu vůbec nic udělat.Z mé paní se začíná stávat neoblomná klíčnice,a mám pocit,že se jí to začíná líbit čím dál víc.Hrozně moc ji miluju a jak jsem tady někde četl,začíná to přerůstat ve zbožňování.

5

Re: Můj příběh

Je skvělé, že se v tom tvá Paní začíná nacházet a rozhodně jí začneš zbožňovat, o tom není pochyb, když to Paní vydrží být stále přísná.

Přeji vám oběma krásné vzrušující prožitky...
Třeba někdy zavítá i ona mezi nás na tyto stránky.

6

Re: Můj příběh

Zdravím všechny,po delší době přidám zase pár řádků.Tak z mé milované paní se stala opravdová klíčnice.Jsem v klícce třetí měsíc a měl jsem povolený jen jeden poražený.Svou paní už neuprosím tak jako dřív.Líbí se ji moje každodenní škemrání a moje nadrženost a péče o ni.Má ráda ranní a večerní masírování a můj jazyk,když dostane chuť na orgasmus.
Domácí práce už dělám skoro automaticky,a pokud jsme sami tak musím mít jen obojek a zástěrku.A minulý víkend mi moje paní splnila moje velké přání.Strávil jsem dva dny jako prává služka,spodní prádlo,šaty,paruka,nehty,lodičky,make-up.Uklidil jsem celý byt,musel jsem mýt i okna a moje paní si užívala na gauči,odpočívala,a zašla si s kamarádkou na kávu.A vyhrožovala že kamarádku pozve na návštěvu k nám,že jí ukáže jakou má doma služku.Prý si takový víkend brzy zopakujeme,moc se ji to líbilo.
Dlouho jsem si něco takového jako teď prožíváme přál a jsem rád že díky pásu cudnosti to není jen fantazie.
Svou Paní neskutečně miluju.