1

Téma: Elektro sada + Minicage

Čaute experimenty pokračujú a rozhodol som sa zverejniť recenziu na nový objav. https://www.aliexpress.com/item/Male-Pe … 23707.html

Objednal som a rovno aj skúsil big_smile Nepýtajte sa ma ako sa mi to podarilo zaviesť no šlo to. najskor minicage krúžok na vajcia a penis. potom uretálna trubka. kábel, na vrch klietka a štupel do análu.

Prístroj používam na 5ku z 15 úrovne. ináč umieram. je to najintenzívnejšie čo existuje. Výdrž prístroja celkom dosť. Nemám odsledované na minúty ale cca pol hodinku. Sila neskutočná !!!

2

Re: Elektro sada + Minicage

ty si si dal dilatator a potom aj klietku??? To sa mi zda riskantne..no toto iste mam ja (iny pristroj)...použite elektro len raz, ale dilatator viac razí. Je to super pocit. Aj tie elektro časti na šourek a penis sú fajn...to je dosť sila...no a do analu som do skúsil a už viac nie :-)

3

Re: Elektro sada + Minicage

ano zasunul som si tú kovovú tyčku, pripojil ku nej kábel, a na to nasadil klietku. Je to neskutočné smile

4

Re: Elektro sada + Minicage

Tohle bych si rad pořídil. Ale četl jsem přímo na stránkách v diskuzi uživatelů, ze je to moc silne. Ze by to chtělo mít nižší výkon na nejnizssi impulsy...

5

Re: Elektro sada + Minicage

Tak ja nvm ja jsem to objednal a jakože silne ok ale az tak od 6-7 nahoru vadi mi že regaluce neni plynula ale skokama a taky programy nejsou podle mě moc zajimave. Jde na ali koupit lepsi strojek např ten co se i tady na cudnosti nabizi v nekonecnych variaci ma pekne programy a plynule se da nastavit sila a taky rychlost impulzu coz u tohoto taky nejde coz je  dalši velke minus za me smile