26

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Ano přesně tak jsem to mylel

27

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Ano přesně tak jsem to myslel

28

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Neverna_D: Skus si pozriet toto ako inspiraciu, je tam toho dost vela. Velmi zaujimava je varianta, kedy sa priamo na klietku pasu natiahne navlek na penis. Prajem vela uspechov...

http://strappinguy.tumblr.com/

29

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Super! Tohle se mi taky moc líbí... Například moji manžece by vyhovovalo ani ne tak silné, jako spíš dlouhé dildo. Navíc pak už skutečně není důvod nás vůbec odemykat. V názorech na zdravotní rizika odmítání ejakulace se přikláním k názoru, že muži by měla stačit poluce. Takže odemykat nás jen kvůli hygieně ale neustále dráždit, ať jsme co nejvíc nadržení a frustrovaní. Vždyť si naše polovičky a Paní přece zaslouží nadržené hřebečky a ne ospalé honiče...!!

30

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Toto je dle mého názoru vrchol ponizeni subika, muset udělat Pani strapon zatímco vlastni je zamceny v klícce.

31

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Ano Ano to je zajímavý zážitek. Co na to Neverna_D ?

32

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

je to suprový zážitek :-) popravdě se na to těším že to Paní udělám víc než normálně :-)))

33

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Neverna_D na to odpoví že již v příspěvku ze 13.2 psala že umělé penisy a vibrátory nesnáším.
Nicméně všem děkuji za reakce. Nakonec se osvědčila varianta sexu bez manželova orgasmu.
D.

34

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Pokud se má Paní perfektně naučila ending, tak aby ho dokázala dlouhé minuty držet na hraně před orgasmem, tak ale on musí být obřezaný. S obřízkou se ending mnohem lépe ovládá. Astrid na videu pracovala s obřezaným!

Do klece má, ale smysl jen těsná obřízka.

35

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Ahoj, me paní úplně stačí jen orální sex. Sex (zasun) moc nepotřebuje. Ale zase na druhou stranu má stálého milence a ten má pořádně velké péro. S pořádně velkým si to náramně užije a má to tak ráda. Já jsem šťastný, když ji mohu vylízat a mám z toho velké potěšení, když ji dobře udělám.

36

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Carlos - "Do klece má, ale smysl jen těsná obřízka".
Nesouhlasím s tím, jsem v kleci cca 3 roky, spoustu druhů jsem jich vystřídal, mám částečnou obřízku a nijak mi to nevadí. Promiň, že mám jiný názor.

37

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

ovoce33 : no to se asi těžko dá posoudit, já mám také těsnou obřízku, takže neumím říct jaké to je s částečnou. Ale moje představa je ta, že s těsnou je ještě snadnější hygiena, s endingem je to asi jedno jaká je. Nebo se mylím a i s částečnou obřízkou je hygiena bezproblémová?
Nicméně se asi shodneme všichni až at je to jakákoliv obřízka, tak je to mnohem lepší i kdyby se nenosila klícka :-D

38

Re: Poraďte mi - manžela zamykám, ale trpím

Ano souhlasím s tebou, ale i s částečnou obřízkou je hygiena bezproblémová. Bohužel mi místo těsné na sále udělali částečnou, a já pak to již nenechával po čase znovu provést, již za peníze.