1

Téma: pás co by mi seděl

Zdravím,

mám takový dotaz, potřebuji pás který bude z plastu nebo ze silikonu (NE kov), nejedná se o permanentní nošení, ale jen tak na pár dní. Problém je ten, že všechny co jsem zatím zkusil mi moc neseděli. A to z toho důvodu, že jsou moc úzké. Zkoušel jsem CB6000 a Black Jack. CB 6000 jak štakš, ale není to ono. Nejsem obřezán a tím pádem se tam ta kůže nenacpe dovnitř a je shrnuta u kroužku což při delším nošení není dobré.  A Black Jack byl úplný omyl, vypadá velmi dobře jen ty komponenty dost často něco skřípnou a navíc se mi ho podařilo rozlomit.
Pokud by jste mi poradily co si pořídit, tak aby mi to sedlo, tak budu velmi rád. Klidně bych vzal i nějaký vyzkoušený.
Děkuji za pomoc.

2

Re: pás co by mi seděl

Shrnování kůže je ze začátku normální, než získáš grif při nasazování. Zkoušel jsi trik se silonkou?

3

Re: pás co by mi seděl

Zkoušel, dokonce jsem zkusil i lehké zamrazení, ale výsledek furt stejný. Kůže se shrne a je mezi pásem a kroužkem. Sice tam pak sedí dobře, ale není to ono.

4

Re: pás co by mi seděl

Zeptám se, většina z vás má klícku nasazenou aniž byste měli žalud obnažen? (že máte předkožku normálně přetaženou a v kleci)

5

Re: pás co by mi seděl

Ano, v bon 4 mám žalud přetažený.

6

Re: pás co by mi seděl

http://chastityboycz.tumblr.com/post/14 … able-while

ještě znám trik s dětským olejíčkem, ten to trochu promaže, takže by kuže mohla zůstat zevnitř. Naneštěstí nemám obří kládu, takže já se vejdu poměrně snadno

7

Re: pás co by mi seděl

Já to dělám přes punčochu a mám nasazeno za tři vteřiny,ale taky trochu máznu bez té punčochy je to fakt problém

8

Re: pás co by mi seděl

To video je super. smile smile smile
chechtám se ještě teď. Já ty šňůry dodávám a tisknu na ně a toto mě fakt nenapadlo. Mám tu jednu od PČR tak ji hned zkusím. smile smile
Jinak svůj problém s klíckou mám vyřešen. Huráááááá, sice to trvalo, ale snad už to bude dobrý. Dnes jsem koupil kovovou spidervire 2 a zatím dobrý. Nasadit šel skvěle, je pohodlný a vše mi tam perfektně sedí.
Měl jsem trochu obavy z toho že bude vidět (jelikož je trochu větší), ale vidět to není, tady pokud nebudu dělat most. smile