1

Téma: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Ahoj všem,
máte někdo možnost srovnání mezi kratší a delší verzí Holytraineru prodávaného na Cudnosti? Jednoduše řečeno, který byste pro penis standartního rozměru doporučili. Mám samozřejmě na mysli novější verzi s integrovaným zámkem. Předem děkuji za odpovědi

2

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

big_smile "penis standardního rozměru"
To by mne zajímalo, co to znamená! Ale taky mne zajímají zkušenosti ostatních.

3

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Ok, tedy standartní rozměr - běžný český průměr dle statistik cca 15cm při ztopoření. V mé případě 16cm, takže se z průměru příliš neodchyluji. Průměr nebo obvod u kořene jsem neměřil. Ale nyní bych raději slyšel, zda doporučujete kratší nebo delší variantu. Jedná se mi především o to , abych eliminoval nepříjemné ranní erekce, které mě budí ze spánku. Samozřejmě diskrétnost malého modelu pod prádlem je pro mě také lákavá. smile
Děkuji za všechny konstruktivní reakce.

4

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Tak jsme se dozvěděli, co je to standardní rozměr, jenomže klícky se samozřejmě vybírají podle rozměrů penisu v klidu, ne při evropské standardní erekci.

5

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Hm, rozměr penisu v klidu. Pokud si na tuto otázku někdo poctivě odpoví, tak dojde obvykle k závěru, že takový parametr v podstatě neexistuje. Jednou naměříte v klidu např. 9cm, jindy klidně 4cm, což není ani polovina, takže podle tohoto bych se neřídil. Každopádně děkuji za "konstruktivní" reakce.

6

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Rx: No, ale admin ma proste pravdu. Zalezi na rozmeru v klidu a klec muze byt i o neco kratsi. Je lepsi kdyz je tam v klidovem stavu trosku nacpany, nez kdyz te nocni erekce nenechaji vyspat..

7

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Přesně, neřeš to a kup si menší. Pro výběr klícky je podstatnější ten nejmenší možný rozměr.

8

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Rx : pánové nade mnou mají pravdu..aspoň tedy dle mé zkušenosti. První klícku jsem pořídil zbytečně dlouhou, jen dle jakéhosi měření..ale klícka Ti semtam o něco sjede, stačí cenťák a hned, pokud ji budeš mít přesně na velikost v klidu, už máš mezi žaludem a koncem klícky místo. Pokud budeš mít kliku, po urovnání klícky se Ti žalud sám pěkně srovná, pokud ne, bude se tam kroutit.. To je boží při nočních/ranních erekcích, kdy se při nevhodném typu klícky probudíš a budeš se snažit si tam žalud jakkoliv a čímkoliv urovnat. Aspoň moje zkušenost. V klidu mám cca 8cm, pokud tedy zrovna nespadnu do ledové řeky, to bych to odhadl přesně tak na 3,1415926 cm smile a používám bon4 kov s tak o 5mm zkrácenými tyčkami. HT plast kratší mám na vycházky do hospody - klícka je kompaktnější, vzhledem k tomu, že penis klícku pěkně vyplní, nemám problém při močení u pisoárů, když nelze použít kabinku - penis zůstává tak, jak jsem si ho "nastavil". Jen k palst. HT mám výtku, že teplem kroužek změkne, uvolní se tak lůžko pro klícku a ta se pak může pohybovat nahoru/dolu - proto musím mít menší kroužek než u Bon4, stalo se mi, že mi uteklo varle smile Takže asi tak.. Jo a déle než jeden den bych v HT bez odemčení na hygienu být nechtěl..ale také se stalo.. smile
Ve zkratce..pokud chceš HT, kup kratší smile

9

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Já taky doporučuji HT v kratším provedení. Nejlepší je k plastové kleci dokoupit kovový kroužek a je po problému s měknutím.

10

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Doporučujem Holytrainer je to úplne pohodldlný CB sám s bol prekvapený . Hygiena je trošku ťažšia ale dá sa to úplne v pohode zvládnuť aj bez odomknutia.A samozrejme ten kratší

11

Re: Porovnání kratšího a delšího Holytraineru

Mockrát děkuji všem za přínosné odpovědi!:)