1

Téma: Originální zámek k holytraineru

Zdravím, včera se mi úplně rozsypal zámeček u kopie holytraineru (integrovaný). Vím že se tady dá koupit náhradní, ale kvalitativně na tom bude stejně a nechce se mi věřit že by původní byl vadný kus... tedy na co se ptám - máte někdo zkušenosti s použitím originálního zámečku u kopie holytraineru? Není až tak drahý aby se nevyplatil, nehledě na hezčí klíčky smile

2

Re: Originální zámek k holytraineru

Tak rozdíl je v nepodstatných detajlech

- šířka klíče
- zoubky na klíči

To víš nesmíš to tak často odemykat.

3

Re: Originální zámek k holytraineru

Pokud jsou rozdíly jenom v tomhle, pak by to mělo být v pohodě. Máš to ověřené? Pokud ano, pak díky za info. A nemyslím si že by byl odemykaný moc, nezamykám sebe wink

4

Re: Originální zámek k holytraineru

Zkus třeba prelepit kouskem izolepy , která jde dobře sundat( např hliníková ) vstup do zámku když se jdes s ním třeba sprchovat nebo kamkoliv do vody , aby se do něj nedostávala a nekorodovalo to. To by mělo prodloužit životnost

5

Re: Originální zámek k holytraineru

Tak tohle je sice hezká teorie, ale jednak nebude funkčnost nijak zázračná (tak možná by to zvládlo uchránit při sprchování, urcitě ne při ponoření do vody) a druhak o korozi dle mého názoru nešlo, zámeček prostě a jednoduše nevydržel mechanické namáhání. To je celkem pochopitelné, není to první zámek z číny který mi tohle udělal... ale právě proto se zajímám o možnost nahradit ho originálem, který je snad kvalitnější.

6

Re: Originální zámek k holytraineru

To opravdu všichni používáte ty čínské šunty? A to samozřejmě nemyslím samotné klícky, ale zámečky.

7

Re: Originální zámek k holytraineru

Originál zámek jsem opravdu nikdy neřešil.

8

Re: Originální zámek k holytraineru

Myslím, že poznámka ke kvalitě integrovaného zámku je zcela oprávněná. Krátce vlastním kopii Holytraineru s integrovaným zámkem a již se mi opakovaně stalo, že zámek v uzamknutém stavu během nošení z pásu vyklouzl, pás se pak pochopitelně rozpadl.

9

Re: Originální zámek k holytraineru

Tak to fakt nechápu mě se to za celý rok nestalo.  Tak uvidíme , no mám 3 kusy náhradní je kde brát.

10

Re: Originální zámek k holytraineru

No, tak já mám zámečky tři. Jeden se hned od začátku sám od sebe otevíral. Druhý fungoval na zvláštním principu, bylo důležité, kam člověk přitlačí klíč - pak šel nebo nešel odemknout. Třetí jakžtakž funguje, ale nědělám si iluze o nějaké super kvalitě..

11

Re: Originální zámek k holytraineru

Já ho mám už rok a v pohodě.

12

Re: Originální zámek k holytraineru

No, tak asi to bude tím, že u té číny je co kus to originál..

13

Re: Originální zámek k holytraineru

Když to tak pročítám, tak s tím nejsou nejlepší zkušenosti. Pokud máte někdo tip, kde pořídit zámek k originál verzi, prosím o odkaz

14

Re: Originální zámek k holytraineru

Originál není problém objednat z eshopu výrobce (holytrainer.com), problém je ten že jsme se pořád nedozvěděli jestli bude nebo nebude pasovat do čínské klícky...

15

Re: Originální zámek k holytraineru

Tak právě že ten originál za 23 skrblíků + pošta + opruz na celnici asi nikomu nestojí za to, aby zkoušel. Protože to už je lepší rovnou objednat celý HT.

16

Re: Originální zámek k holytraineru

Problém na celnici? To se mi nikdy nestalo? A s integrovaným zámkem jsem nemel doteď problém...

17

Re: Originální zámek k holytraineru

Osobně se celnice nebojím, tak jsem problémy nikdy neměl, a těch pár peněz by mi za to stálo... a proč objednávat celý když zámeček je to jediné co číňani zpackali?

18

Re: Originální zámek k holytraineru

Protože to přeleze tu minimální částku, kde už se k tomu něco přiráží.. A ze švajcu ti to neprojde jako z číny.

19

Re: Originální zámek k holytraineru

A halvně ještě nevíme, jestli to opravdu je vyměnitelné..

20

Re: Originální zámek k holytraineru

Tady je odkaz a včíl mudrujte. Jestli to tam půjde.

https://www.alza.cz/hobby/steelpress-za … 937019.htm

21

Re: Originální zámek k holytraineru

Díky Dejve :-) Nemudrujte, v pátek vám to řeknu.

22

Re: Originální zámek k holytraineru

Kluci, nechci vám kazit radost, ale zámek do kloubu žehličky přívěsného vozíku doma mám... a je o kus větší než ten k holytraineru

23

Re: Originální zámek k holytraineru

Je to sice jenom kopie, ale cena je dobra... http://www.dhgate.com/store/product/mal … 55523.html

24

Re: Originální zámek k holytraineru

Na jednu stranu ano, je slušnější než tady (nic proti vojtovi)... na stranu druhou za cenu o pár dolarů vyšsší se dá koupit celý holytrainer pokud už bys chtěl objendávat z číny. Jjenže to není to co by mně trápilo, já chci prostě pořádný zámek, ne mít doma deset šuntů a průběžně je doplňovat