26

Re: Náš nový začátek

Jakubko: dik ;-)

27

Re: Náš nový začátek

Dovolím si nesouhlasit, u nás to bylo přesně tak, jak spank.man nevěří - zamčení probudilo u partnerky větší zájem i chuť na sex. A jednalo se o moje zamčení, nikoliv o její.

28

Re: Náš nový začátek

Jojo, u nas to same, po dvou těhotenstvích se tim navratila partnerčina chuť na kazdodeni dováděli. Samozrejme to nemáme zdaleka tak rozvinute jako vy, ale v rámci moznosti je to i tak hodne dobre

29

Re: Náš nový začátek

A jste si pánové jisti ze ta chuť na sex vaší drahé opravdu způsobilo vaše zamceni?

30

Re: Náš nový začátek

Ano zcela urcite, protože jsem si ho přestal honit, tak prudce stoupl zájem o její blaho, a cim vice je spokojena a uvolněná diky me prizni, tim snadněji se mi podařilo ji navnadit na přijímáni poteseni, které jsem ji poskytoval a poskytuji mnohokrát tydne bezvyhradne oralne. A dle jejího vyjadreni, diky tomu ma opět chuť denne na orgasmus a je si plne vědoma toho, ze kdyz nejsem zamceny a mam moznost si ho honit, můj zájem znacne opada. To je proste dano psychologicky i fyziologicky. A není to spravne. Takže ano, zamceni zpusobilo, ze nemyslím sobecky na sebe, venuji se maximálně sve zene a jejim potrebam a všechno je lepsi, nez to bylo předtím. Proc by to tak byt nemělo?

31

Re: Náš nový začátek

Ano takhle ano,to máme teď mi výchovnou část ale já to myslel jako trvalé zamčení,jak o tom mnoho mužů sní,být trvale zamčený,možná jsem to blbě napsal :-)
A musím říct,že tím jak je Madam důsledná tak je to opravdu záhul a ještě asi bude :-(

32

Re: Náš nový začátek

A to buď ještě rád Spanky,že Maddame je tak hodná a dala ti jenom 4 týdny místo 6ti bez jakéhokoliv uvolnění a sundání. Já bych tak hodná nebyla,protože to Vás naučí trpělivosti :-) a za každé porušení vše od začátku :-)
Tak to má teď Luboš :-)

33

Re: Náš nový začátek

Aha, tak to jo uz to chápu, jak si to myslel. No jasny to je pro mne další level, trvale uzamceni. Zatím u nas plati, ze jsem celoročně zamceny, ale ne celoročně bez orgasmu. Bez pasu jsem pouze pri vyjimecnych situacích, kdy je jasne, ze si ho nebudu moci vyhonit. To co mate nyni vy, uz samozrejme dale nijak asi nezvyšuje partnercinu chuť na sex, to uz rozvyji cely vztah mnohem dale, nad rámec běžného. Pokud sr nepletu.

34

Re: Náš nový začátek

Samozrejme představa a realita kterou zažíváš je kompletně jina, to je mi jasne

35

Re: Náš nový začátek

Ženasklíčem70: děkuji,jste velmi laskavá Madam,jsem moc rád za lekci trpělivosti,které jste docílila

36

Re: Náš nový začátek

Není zač :-D trpělivost je základ :-D

37

Re: Náš nový začátek

Přesně tak....

38

Re: Náš nový začátek

Zenasklicem70:
To jako Luboš nemá žádný uspokojení těch 6 týdnů??

39

Re: Náš nový začátek

Má všechno co si může přát stejně jako ty,kromě sundání. Může samovolně vytéct při dráždění a provokacích,kdykoliv když mám chuť,mne uspokojit,a když mám náladu tak má povoleno vytéct při análním dráždění,jen mu nesmí stát a nesmí se jakkoliv hýbat.
Koukám,že máš neustále nějaké obavy,místo toho aby sis  to užíval :-) ale ty máš všechno jako on,krásnou Madam,která se ti věnuje,můžeš oni pečovat a věř tomu že do budoucna o nic nepřijdeš,ale teď to musíš vydržet,čím víc se budeš bránit,tím to bude delší bez toho sundání a věř tomu že ano. Maddamme vidí ty změny a opravdu ji naplňuje to jak si vše řídí sama,tak si to začni užívat a nech vše na ní. Když zvládneš 6 týdnů tak pak se to pomalu začne uvolňovat,přijde hlavice a jiné pak i umělá třeba,ale nejdřív musí Maddamme vidět,že pro ní děláš maximum. U nás to bylo rok bez orgasmu u Vas třeba rok bez sundání :-D kdo ví :-D

40

Re: Náš nový začátek

Líp bych to asi ani nenapsala

41

Re: Náš nový začátek

Líp bych to asi ani nenapsala

42

Re: Náš nový začátek

Líp bych to asi ani nenapsala

43

Re: Náš nový začátek

Jakých 6 týdnů? 4 týdny :-(

44

Re: Náš nový začátek

Jak myslíš já bych ti předvedla něco jiného. .....:-D
Sny si měl jiné,tak si je dopřej a myslím že o tom nebudeš ani moc rozhodovat :-D

45

Re: Náš nový začátek

Prosím prosím, nedělejte si z toho tady soukromý chat. Moc se to sem nehodí, tady se spíš diskutuje. Děkuji.

46

Re: Náš nový začátek

Jasný,budeme se to řešit soukromě :-)

47

Re: Náš nový začátek

Vítejte po odmlce opět mezi zamčenými.

Souhlasím s davidt. Na můj sexuální apetit má velice vliv to, že mám zamčeného Tlapíka a chci sex víc a víc, protože on nemůže, jelikož já mu to nedovolím.
Takže na mě to určitě vliv má, hlavně to uzamčení, ale asi každá žena to má jinak nastavené nebo by se museli do diskuze i ty ženy zapojit, jak jim to začalo, ale to bychom zde probírali staré již zmíněné věci.

Ať vám to dlouho vydrží.