226

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Když mám dneska to volno, tak je třeba si ho pořádně 'užít'.. kromě pásu cudnosti, který ted musím nosit dlouhodobě (viz. výše) jsem se dneska vybavil análním kolíkem a dvě plenami pod kraťasy.. (tu jednu mám prořízlou, aby mohla prosakovat do té vrchní a plnili se tak obě). No bude to zajímavý den, pleny si můžu sundat až večer (kdyžtak mám sebou i náhradní, ale tři, nedej bože 4 by už byl pořádný balík) a tak samo anální kolík půjde ven až večer.

227

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

No nějak si nedokážu představit mít anální kolík celý den. To by mě zajímalo, jestli jsi to vydržel? :-)

228

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Vydržel, asi cca do osmi večer. Tak on hlavně není nijak extra velký, takový normální spíš (ale chci si koupit i větší).

229

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Dneska 13 dní a čeká mě ještě dlouhá doba v uzamčení, bez orgasmu.. dlouho svého ptáčka ještě neuvidím. Kromě toho že chci dát tentokrát více než měsíc, minimálně dva.. lépe víc, tak musím dodržet co jsem si slíbil a to, že když teda nemám klíče, tak se z pásu nebudu snažit dostat do doby než budu mít náhradní zámek (což je otázkou kdy a zda vůbec to bude).

Dnes do práce opět v plence, s jednou vložnou navíc a na klícce nasazený kondom a jako 'bonus' zákaz močení celý den od teď (jak to vydržím nevím, ale když už jsem sám tak si taky musím udělovat úkoly a tresty) wink

Nebo jak dlouho podle Vás bych se měl pokusit vydržet bez orgasmu? tongue Jak dlouhou dobu byste mi dali?

230

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

No toto, dneska jsem našel jeden ze dvou ztracených klíčů co jsem na začátku měsíce y kroužkem připnul na pletivo u sklepního okna. Byl u schránek, takže to musel sundat někdo z domu.. Škoda, že ne ten kdo by to sundat mohl a klidně by si ho mohl i nechat, jeden mladý pěkný kluk.. teda pokud o PC něco ví, nebo výhledově by to mohlo zajímat. Takže se aspoň můžu odemknout a umýt se.. neudělám se!

231

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

neurobil si sa?

232

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Zatím těžko, psáno ráno z busu po cestě do práce.. až teď jsem doma, ale zatím v plence a tu si ještě sundávat nehodlám.

233

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Právě orgasmus po 27 dnech... I měsíc (skoro měsíc)není špatný wink Ne klasická masturbace, ale třením o postel v plence. Aspoň to zůstalo v ní a netřeba nic uklízet big_smile

234

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Sice s jedno denním zpožděním (včera poslední orgasmus), ale taky jsem se zapojil do října pod zámkem (locktober). Viz. https://diaperboycz.tumblr.com/post/165 … /locktober . Vytáhl jsem znova nachvíli ze šuplíku starý silikonový CB6000s jako vzpomínku na staré časy, ale holytrainer je i tak lepší.. a hlavně bezpečnější pro neudělání se smile

235

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

CBčko sundáno, už jsem si na holytrainer tak zvykl, že ten mnohadílový CB6000 mi už vůbec nesedí big_smile Takže zamknuto do růžového holytraineru smile

236

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Každopádně máš můj obdiv! Já se zamykat sám, nevydržel bych snad ani týden a i pak by asi nezůstalo jen u jednoho orgasmu.. smile Natož měsíc...pane jo..

Jaké máš vlastně motivace, být takhle dlouho bez orgasmu? A to si nepovolíš během té doby ani pokažený?

Držím palce!

237

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Hlavní motivace je dočkat se konečně poprvé v životě noční poluce, ale to bych musel vydržet déle jak ten jeden měsíc, zatím jsem ji ještě nezažil. Povolím si maximálně anální dráždění prostaty a vytečení, teda povedlo se to jednou a jen trochu jsem vytekl..

A taky jsem submisivní povahy, takže i to s tím vším souvisí.. Mít tak pána pána (mladého kluka), tak bych klidně nemusel mít orgasmus i dlouhé měsíce...

238

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Tak z Locktoberu se stal jen půl měsíc smile ale aspon něco, to říkám pořád.

239

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Aktuálně 6 dní, od 2.11. (prvního byl poslední orgasmus), viz. počítadlo na mém Tumblru https://diaperboycz.tumblr.com/

240

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Masturbace do plenky (třením o ní) skončila úspěšně..

241

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Poslední dobou zjišťuji, že třením o plenku je to snad i lepší než klasická masturbace rukou. a nebo mě to druhé už jen nebaví.

242

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Poslední orgasmus: 25.11.2017 sobota
27.11.2017 ráno - klec nasazena a uzamčena.

V ideálním případě bych letos už neměl mít žádný orgasmus a stříkat.

243

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Chci se zeptat, jak se to dělá to tření o plenku? To jsi při tom zamčený nebo ne? Nějak si to nedovedu představit.

244

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

davidt: většinou víc než jednu musím mít, ležím na břiše ale nevždy to jde, musím být dostatečně vzrušený a nadržený..

245

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Aktuálně 17 dní bez orgasmu a v PC. Před chvíli zalomen klíč v zámku, takže mě čeká hoooodně dlouhá doba v uzamčení a bez možnosti se udělat.

246

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Hmmm Sám sis zalomil klíček nebo klíčnice?

Já mám dnes 14.. naštěstí s s funkčním zámkem.

247

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Sám. Bohužel sám.

248

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Podařilo se mi vyšťourat zbytek zalomeného klíče, odemkl jsem se, provedl důkladnou hygienu, pohonil, ale neudělal se.. a jsem zase zpátky zamčený.. naštěstí. Aktuálně 22 dní bez orgasmu.

249

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Již 30 dní (začal jsem před koncem listopadu), ale prosinec ještě nekončí...

250

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Aktuálně 37 dní pod zámkem, včera odemčení, masturbace, ale bez výstřiku i orgasmu. Dneska začínám novou etapu, zámek i otvor z druhé strany PC zakápnuty sekundovým lepidlem, takže možná počátek permanentní cudnosti. Už budu jen vzpomínat jaké to bylo mít orgasmus, vyhonit si...