1

Téma: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Ahoj,
čtu tady diskuze o tom jak uzamčení muži jsou plně v moci své klicnice... Mě to přijde divné dovedu se totiž udělat v každé klicce i zamčený :-) vám to fakt nejde nebo se o to nepokousite? Mě to přijde že ty klicky jsou spíš psychologická věc než otázka skutečně nemožnosti navodit si orgasmus. Pak ale na co klicka když tomu stejně nezabrání tak mě napadlo se zeptat ostatních. Fakt vám to nejde?

2

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Ahoj,
když se ti nepostaví,tak erekci mít nebudeš.

3

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

No pochopitelně že se nepostaví když je zamčený. Ale erekce souvisí s prokrvením penisu. Když nebude prokrvený zmodrá a časem odemre :-) jinými slovy musí docházet k prokrvení a když dochází může dojít i k erekci.

4

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

to máš pravdu, já se v klícce sám neudělám, jen drážděním prostaty,nebo přes varlata a je to také psychologické co by jsi pro paní/pána neudělal. Tak si pořiď totální pás kolem boků a možná budeš spokojený. smile

5

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Jestliže člověk vnímá svoje tělo,udělá se úplně ve všem.

6

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Musím souhlasit se spank.man
Udělat se v tom dá. Dokonce aniž bych se dotkl penisu ( obvzláště po delší době ). Ale v tomto případě je problém že po udělání se, opadne vzrušení, ale sundat to nejde.
A není to jen o tom že by nešlo masturbovat. Přece jen na to je potřeba myslet na toaletě a všude venku. Občas obava zda není nic vidět a případy kdy to začne tahat a nemužeš si to upravit protože jsi ve společnosti.
Je toho moc. A v neposlední řadě to přináší radost paní, jelikož má jistou moc smile

7

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Neříkám plnohodnotný orgasmus,ale udělat se dá i v pevných pásech.

8

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Jsem v klícce od nového roku. Paní mi dopřeje,podle její nálady,odemkne a nechá mne vystříknout. Vzrušuje jí ,nahá přede mnou onanuje. Pak ji musím orálně uspokojit. Pokud je náležitě uspokojená ručkou mi prohmatává pytlík a hraje si s kouličkama. Vyžaduje při tom abych jí říkal jak je krásná a jak po ní toužím.Penis vyplní celou ocelovou klícku. Cítím ručku mé manželky jak masíruje a pak uslyším její smích a jak mne chválí že jsem se pro ní udělal. Vidím jak s penisu kapou kapky,ženušce na ruku a ona si je roztírá na svá šestková ňadra a já ji je vzápětí laskám a lízám a čistím. Ženuška má toto moc ráda a já to pro ní rád dělám.

9

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Souhlasim, ze orgasmus lze dosahnout v kazdem CB. Me se to zatim vzdy povedlo. V klickach typu CB 6000 uplne bez problemu. S kovovym pasem (kolem pasu a mezi nohami propojen) je to tezke, ale da se to. Ted mam HT plaatovy s kovovymi trny do klicky a to jsem se neodvazil snazit se o orgasmus, jelikoz trny jsou velmi citit pouze pri erekci natoz pri masturbovani. K dokonalosti bych jeste aplikoval piercing typ PA, aby penis nesel vytahnout z klicky. I kdyz si nedovedu predstavit jak ho nasilim cpu dovnitr skrz trny. :-D

10

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Jsem taky zamčený v56 kovovém HT nebo BON4 a tak jednou týdně mne přítelkyně vyprázdní prostatu (má se to dělat pravidelně kvůli zdravé prostatě)  elektrosexem. Jednu elektrodu mi dá do konečniku,druhou na pás cudnosti. Jde to rychle a bez odemknuti. Pak jde teprve PC dolů na hygienu a pak hned zpět.

11

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

To mě docela zajímá. Jaký na to konkrétně používáte přístroj? A jak rychle to funguje?

12

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Používám docela levný SM69, postupně přidávám na síle, dokud nedojde k ejakulaci v PC prakticky bez erekce. Zabere to tak pět až deset minut podle rychlosti přidávání.

13

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

No, pokud bych mohl poprosit o nějaké foto, nebo bližší specifikace? Tohle téma je zajímavé, ale přiznám se, že elektřin jako taková není úplně můj koníček..

14

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Tomu chce přijít postupně na chuť, nečekej, že to půjde na první pokus, je to o experimentování. Pěkné video je třeba tady:
https://www.youtube.com/watch?v=Sqlo7knxSMI

Prodává se po celém světě (třeba http://heartshop.dk/en/home/311-electro … sm-69.html , ale i kdekoliv jinde), ta základní jednotka SM69 cca za 4 USD, já jsem ji koupil v Česku i s pár elektrodami asi za 400 Kč, z Asie ji koupíš za zlomek téhle ceny.

15

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Já nečekám vůbec nic, je to pro ě úplně neznámá wink  A takže ty k tomu máš pak ještě jiné elektrody? A to je všechno jako příslušenství? Hm a napadá mě, nedáme to do nového topicu jako celek?

16

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Díky za odpověď. Určitě to vyzkoušíme. Odběr semene bez erekce a uspokojení by se líbil mě a určitě i mé Paní. Pokažený orgasmus je také řešení, ale ne vždy je to pouze o vytečení semene, někdy to prostě vystříkne, na čož se ona dívá dost nedůvěřivě.

17

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Jednu lepicí elektrodu (průměr 3 cm) nebo kovový anální kolík na jeden pól zdroje a druhou na vrcholek předkožky. Elektrodu přeložím, vsunu předním otvorem dovnitř, kde ji rozložím a přilepím. Zapnu a šikovně reguluju proud, dokud nedosáhnu plnohodnotného uspokojení. Ale člověk tím podvádí sám sebe.
https://www.dostalshop.com/elektrody-s- … vladaci--/

18

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Jde dosáhnou erekce v pásu, ale není to plnohodnotné a navíc nepřijde očekávané uvolnění, ale velmi silná flustrace. A než tu to raději poslouchám a z mi kličnice dovolí se vyhonit

19

Re: Možnost orgasmu při zamčení v klicce

Pro mě je elektrické odšťavení docela hodnotné. Proto to nedělám. Nebudu přece podvádět sám sebe.