1

Téma: Nudapláž

Chodit s pásem na nudapláži?

2

Re: Nudapláž

To by mě skutečně hodně vzrušovalo a lákalo... Ideálně ale s partnerkou.

3

Re: Nudapláž

Tohle už se tu jednou probíralo. Shodli jsme se na tom, že nemá cenu exhibovat a obtěžovat okolí.

4

Re: Nudapláž

Jak kdo se shodl :-)
H.

5

Re: Nudapláž

Za mě rozhodně ne.. Žádné veřejné produkce.

6

Re: Nudapláž

A já bych šel, ale ne sám. ;-)

7

Re: Nudapláž

Za nás s Tlapíkem také rozhodně ne, je to pouze náš svět a nevím, proč tím obtěžovat okolí a nebo děti? To už vůbec ne.

Re: Nudapláž

Není nudapláž jako nudapláž, takže ano i ne. Rozhodně vždy s partnerkou. Děti, aspoň podle mojí maličkosti, na nudapláž spíš nepatří.
Z jiného úhlu pohledu to nemusí být nutně obtěžování okolí, ale třeba užitečná osvěta tomuto hezkému stylu života. Samozřejmě, závisí na okolnostech, povaze lidí a tak.

9

Re: Nudapláž

Kdysi v chorvatsku jsem navstivil tzv swingrs nuda plaz kde rozhodne deti nebyli vlez od 18+ a deli se tam jine silenosti dokonce i jednu nebo dve klicky jsem tam videl... cili na takou plaz klidne ano ale na normalni nuda plaze kde ma pristup siroka verejnost asi ne.

10

Re: Nudapláž

Tak je jasné, že na tzv. swingrs nuda pláži rozhodně děti nebudou, takže tam bych také klidně šla s manželem i s pásem, takže jsme se shodli, že na veřejnou nuda pláž bez pásu. Děti jsem na nuda pláži viděla mockrát, takže právě proto bych tam pás nebrala, ale souhlasím s tím, že v tomhle ohledu hodně záleží na povaze člověka.

11

Re: Nudapláž

My nedumáme a chodíme :-) Ne že by to bylo cíleně, ale když je zamčeno, tak se jde s klíckou a když navolno, tak se kvůli tomu nenasazuje.
I když teda sme vostudy a za celou loňskou sezonu sme nebyli ani jednou, pas-nepas :-(
H.

12

Re: Nudapláž

Já jsem s pásem na nudě ještě nikdy nebyl, tudíž jsem pro, ale stejně jako msteel, chce to s někým nebo v partě. Určitě také na nudě, kde bychom neblaze nenarušovali výchovu dětí...
Mám to těžší už tím, že partner na nudu nechce ani bez pásu... :-/

13

Re: Nudapláž

Nosím PC od nového roku. Je úžasný.Včera  jsme se s mojí Paní opalovali nazí a moje kovová klícka zářila na dálku.Nevím jestli by na nudu nechtěla z jiného materiálu aby nebyla tak nápadná.

14

Re: Nudapláž

A vadilo to něčemu? Myslím tím tu "zářivost"...

15

Re: Nudapláž

Myslím to tak,že bych přitahoval pozornost. Nevím jestli bych to ustál.Zatím jsem v klícce jen před mou Paní.Oba jsme vyznavači nudismu a nechtěl bych o to přijít. Paní však o sundání nechce vůbec slyšet a když jsem ji požádal potřetí,rozlobila se a o 14 dní mi prodloužila pravidelné odemčení.Poradí někdo?

16

Re: Nudapláž

Moje paní o nudapláži mluví špásuje se mnou ,já to ale nedám.  Ta swingers nuda pláž existuje??? Kde je to zvrhlé místo?

17

Re: Nudapláž

Pro oldsub: když ležíš, tak bych řekl, že je to skoro jedno. I kdyby si někdo všimnul, tak prostě kolem tbe projde a nic neřeší. Pokud by ti vadilo i to, že ručník přes CB to řeší.
Pokud chceš v CB i chodit ke stánku pro pivo, tak jsi natolik rozhodnutý exhibovat, že ti nějaká zářivost nemůže vadit.

18

Re: Nudapláž

Moje paní vyžaduje neustálou péči,mazání,čištění deky,občerstvení,doprovod do vody,procházka kolem vody.Ráda se předvádí/má tedy co,jeji vnady 44leté ženy mají v sobě něco rajcovního./Provokuje a pak ji musím říci jestli jsem si všiml co to s muži dělá.Na nudy jsme každé léto,potkáváme tam hodně známých tváří.Paní mě slibila že mne bude"trénovat".Pozve si prý partičku kamarádek na mejdan a já je budu obsluhovat jen v CB. Je nádherná a nechtěl bych ji stratit!

19

Re: Nudapláž

No dobře, a v čem chceš teda poradit? Píšeš, že nechceš přitahovat pozornost. Zároveň se bojíš, že když té své nevyhovíš, tak ji ztratíš.

Ono teda úplně upřímně, jestli tě k tomuto druhy exhibice před normální veřejností nutí a hrozí rozhodem v případě zdráhání, pak není normální. Minimálně by sis s ní měl promluvit o tom, kde jsou hranice.

Ale zpátky k problému - v čem chceš poradit? Je úplně jedno, jestli je klícka z kovu nebo plastu, ve frontě u stánku si toho prostě všimne každý. Nic jiného než plavky ji neschová.

20

Re: Nudapláž

S mou paní máme dohodu o nuda pláži . Mohu sundat klícku pokud půjdu pro občerstvení a chůzi po pláži,pokud ulehnu vedle paní na opalování klec se nasadí.Navštěvovali jsme také soukromou swingr párty v létě u známých u venkovního bazénu. Tam musím mít klícku,paní nechce o sundání,ani na krátké užití,ani slyšet.Můj doprovod však vyžaduje.

21

Re: Nudapláž

No ja som bol "tak čiastočne" na nuda pláži v páse cudnosti. Bol som na menej frekventovanom mieste na jazere v takom zálivčeku a myslel som si že sám. Keď som bol nahý a šiel do vody, pribehol ku mne taký malý pes a hneď za ním taká 18 ročná dievčina, nahá, pekná opálená. Bola tam s mamou. Videli že mám nasadený pás, ale nijako si to nevšímali. Ten pes ich dosť zamestnával, behal sem a tam a často zabehol na ich deku. No a tá dievčina si vždy kľakla na všetky štyri a s vystrčeným zadočkom zberala kamienky čo tam ten pes zaniesol pri behaní. To som bol už 14 dní bez orgazmu a myslel som že tam zomriem. Keď som odchádzal, dievčina ležala a opaľovala si zadoček a chrbát, samozrejme nohy rozkročené. Výhľad bol neskutočný.

22

Re: Nudapláž

No to muselo být maso :-)

23

Re: Nudapláž

Třeba to děvčata dělala schválně, aby Tě trošku pozlobila... :-P
V tomto směru mám výhodu, neboť mne by to nechalo naprosto klidným... :-D
Horší by to bylo s klukama... :-O :-P

24

Re: Nudapláž

Dnes mi přijde Holytrainer a když jsme ho s manželkou vybrali, tak mi řekla, že s ním budu chodit na nuda pláže a do sauny. Tak se chci také zeptat, jaké kdo má zkušenosti a jaké jsou reakce lidí?