1

Téma: Výroba klícky

Prosím,je tady nějaký odborník který by dokázal poradit z jaký materiál použít na výrobu klícky. Pořídil jsem pod stromeček TIG. Umím svářet nerez,klinik. Nejraději bych použil titan skrze jeho lehkost,pevnost a především pro to že by měl být použit na klicku s provedením na PA. Děkuji za rady

2

Re: Výroba klícky

Nejde o to Vojtu připravit o klientelu ale třeba dodat zboží které zde chybí a na jiných portálech je pro mě až přes příliš drahé.

3

Re: Výroba klícky

Takového výsledku bych chtěl dosáhnout
http://rigidchastity.com/index.php?rout … duct_id=64

4

Re: Výroba klícky

Ahoj,
trochu ti rozumím, ale nejeví se mi příliš moudré se pokoušet o výrobu něčeho, co se dá pořídit. Nepochybuji, že svářet umíš a jsi jistě i technicky zručný... Určitě to však neuděláš lépe, než strojní výroba.
Je problém v materiálu, nebo  finanční?
Ríša

5

Re: Výroba klícky

Spíše jen z principu ale nejspíš máš pravdu že bude nejlepší zakoupit a nic nevyrábět. Dám tedy na tvoje rady. Díky Jarda

6

Re: Výroba klícky

Ahoj Jardo,
ale nápad to určitě není špatnej. Vyrobit si pás přesně na svůj penis. Popř. i zabezpečit, aby se člověk z něj nedostal... Já ti rozumím. Ale asi bych uvažoval o určitých úpravách zakoupeného výrobku, neboť určitě to neuděláš lépe, než již zmíněná strojní výroba. Já jsem kdysi uvažoval o výrobě formy a vylít si pás z dentacrylu, ale není to jednoduché a s prvními kusy CB mne to opustilo...
Ty rád děláš s kovem?
Ríša

7

Re: Výroba klícky

Ano, když to jde raději pracuji s kovem. Přemýšlím už dlouho nad tím upravit nějaký zakoupený CB. Používám teď prisonbird. Nedaří se mi ale vymyslet jak to udělat.

8

Re: Výroba klícky

Tak jen pro informaci jsem tedy výrobu a nějaké úpravy zamítl. Mám objednáno přes Vojtu klícku dle mých představ a požadavků.