1

Téma: elektronický výchovný obojek

Ahoj, má někde zkušenost s používáním elektronického obojku na kulky? Rád bych nosil a při "zlobení" bych byl potrestán.
https://www.bdsm-sexshop.cz/vycvikovy-o … k-f33.html https://www.bdsm-sexshop.cz/_obchody/bhshop.shop5.cz/prilohy/1/vycvikovy-obojek-elektronicky-obojek-2.jpg https://www.bdsm-sexshop.cz/_obchody/bhshop.shop5.cz/prilohy/2/vycvikovy-obojek-elektronicky-obojek-0.jpg Díky za názory.

2

Re: elektronický výchovný obojek

Má Paní ho na mě občas používá, když jdeme někam ven. Pokud se nechovám, jak ona vyžaduje, dostanu ránu. Elektriku obecně nemám rád, takže si pak dávám opravdu pozor, abych jí nezadal příčinu ho použít. První, který jsme kupovali byl předražený z nějakého sexshopu a nebyl moc dobrý, druhý jsme koupili za dobré peníze zde https://www.elektro-obojky.cz/.

3

Re: elektronický výchovný obojek

Děkuji za informaci. Používáte ho v režimu 24/7? Tedy hlavně přes den, na noc sundat.Dá to opravdu rány? Bolí to? Díky.

4

Re: elektronický výchovný obojek

Ano, máme režim 24/7. Používáme ho ale jen, když jdeme někam ven a když mám sundaný CB. Moc to nejde k sobě. Je to hlavně z důvodu, abych nevypadl z role a učil se pokorně chovat i když nejsme doma. Bolí to docela dost, ale záleží na tom, jak se to nastaví. Většinou je tam stupnice 1 - 100. Mám k němu přidělaný pásek se zámečkem, abych ho nemoh sundat. Je to opravdu docela motivační, abych byl poslušný.

5

Re: elektronický výchovný obojek

Díky. Tak nějak jsem  si to představoval.