1

Téma: Kovový CB6000s a já

Pánové a dámy, nedá mi to se tady nesvěřit se svými pocity a proč jsem do pásu cudnosti šel. Žiju normální život, a jako každý chlap jsem sem tam využil šance si zadovádět i s jinou než mou dlouholetou partnerkou. Protože dělám přes den u kompu, sem tam jsem kouknoul na nějaké to porníčko, a výsledkem byla i onanie u příslušného filmečku. Když pak ta moje přišla domů, ze sexu logicky nic nebylo a ještě jsem na ní třeba vrčel kvůli večeři.

Vloni jsem si odskočil na SMko za jednou profesionálkou, ta moje na to bohužel zatím není, i když kdo ví, ale postupně... Jsem v podstatě switch, v reálu dominantní povaha, v sexu ale spíš sub. U té profesionálky jsem vyzkoušel pás cudnosti a od té doby jsem nad tím začal přemýšlet. Nakonec jsem se rozhodl, PC 6000s v kovové verzi si pořídil a potají začal zkoušet v době kdy byla partnerka mimo domov. Nošení mi nevadilo, takže když měla v únoru narozky, tak jsem jí krom hezkého prádelka dal i klíček v dřevěné krabičce s tím, že ten další dárek ji čeká večer. Čekal jsem na ní v posteli až přijde z koupelny a až na ten pás cudnosti byl nahý. Pocity jsem měl šílený. Nejdřív byla dost zaražená, pak se rozesmála a řekla že mám nyní utrum, at vím jaký to je být nadrženej s pocitem že na mě ten druhý kašle.

Prostě vrátila mi to i s úroky. Nastalo pro mě deset dní naprosté sexuální abstinence, pás jsem neměl dole ani během sprchování... Prostě peklo, at jsem prosil a dělal cokoliv co po mě chtěla. Jedenáctý den ten nejůžasnější sex jaký jsem kdy zažil. Od té doby střídavě oblačno. Producíruje se přede mnou nahá, nechá se hladit, masírovat, lízat, prstit a když jí několikrát udělám, řekne díky a jde spát. Mě v té kleci stojí a já takhle šílím několik dní v kuse, než si můžu zašukat. Já se k ní chovám znovu jak před lety, píšu veršíky, nosím kytky, sem tam uvařím, pomáhám doma. Od půlky března už je naštěstí rozumná, trvá jen na utírání prachu, luxování a uklidu nádobí do skříněk. Byl jsem vůl že jsem si pás cudnosti nepořídil dřív. Je to naprosto úžasný pocit sdílet tohle tajemství s tou mojí zlatou holkou, máme oba k sobě díky němu o hodně blíž.

2

Re: Kovový CB6000s a já

Dobrý príbeh, vyzerá to, že sa to u Vás rozbehne naplno a myslím si, že by bola aj na SM časom tvoja. smile

Ja som teraz zamknutý v Spiderwire2, nespávam v páse cudnosti. Uvídím ako to bude keď mi príde kovový krúžok k CB6000s...ale nie je potreba v tom spať, nakoľko si ho ráno znovu vždy nasadím. Navyše včera keď mi chcela spôsobiť orgazmus, tak som jej povedal, že ho mať nemusím keďže ani ona nemala..už to je pomaly 2 týždne- čo som ho nemal. smile a cítim sa úžasne.

3

Re: Kovový CB6000s a já

Tak to u nás směřuje docela zajímavým směrem. Můj Milášek se rozhodla mě trápit. Můj osobní rekord v uzamčení je nyní 21 dní, nepomáhalo žádný cloumání klecí ani nucení se do klidu. Prostě poslední dny mi péro stálo skoro furt a já lez pomalu po zdi. Když se Milášek nakonec vrátila z lázní, tak i když jsem jí dělal několik dní pomyšlení, pustila mě z klece až když mi to moje uzamčení dotáhla na právě na těch přesných 21 dní. Prý za to že jsem byl na ní ošklivý když mi volala do auta. Tři dny jsem si s ní následně užíval sexu, pak mě zase zamkla a nechce mi říct kdy mě zase bude chtít pustit, at se snažím jí dělat pomyšlení jak můžu. Původně jsme se domlouvali na svobodné víkendy, ale nyní nějak nevím. Dokonce projevila přání abychom si šli tuto sobotu i s mým pásem zaplavat do Čestlic. Tohle asi ale fakt nedám. Řešíte nějak pánové coming out na plovárnách? Docela mám z toho hrůzu, na druhou stranu to tu mojí evidentně vzrušuje, mě sice není cizí představa mít ho na sobě na nudapláži, ale na normální plovárně, navíc kousek od baráku,  tak to nějak nevím...

4

Re: Kovový CB6000s a já

Vezmi si nějaký strakatý plavky, v těch to nebude tolik vidět. Když se ti nestane přímo nějaká "nehoda" ve sprchách, tak si nevšimne nikdo ničeho a jen vy dva budete vědět, jakou hru hrajete.

A jsou to nádherný pocity, vřele doporučuju. Běžte si zaplavat a užívejte si to.

5

Re: Kovový CB6000s a já

Každý z nás "řeší" plavky, společné sprchování apod. Neříkám, že se člověk s tím musí chlubit každýmu, ale když už se stane "nehoda", mám odpověď. To je teď nový hit,dost to ve světě letí. Mé pojmenování je: Šperk ocasówy.Mám Spiderwire2 a nyní, když je doba "odhalování", rád nosím uplejší bermudy, aby bylo trošku vidět, jak ho mám velkýho.Taková provokace..

6

Re: Kovový CB6000s a já

panbubacek napsal:

když už se stane "nehoda", mám odpověď. Šperk ocasówy.

Pánové, tak tohle nemá absolutně chybu! Tak jo, přesvědčili jste mě oba. Jdu do toho.

7

Re: Kovový CB6000s a já

Podobně teď chci vyzkoušet cyklistické kalhoty. Nevadí mi, pokud by byla klec "tušena"... Ne, aby byly jasně a zřetelně vidět kontury klece, ale aby si pozorující jen uvědomil, že ten chlap má něco na ohonu...

8

Re: Kovový CB6000s a já

Cylko kalhoty mají tak silnou vložku, že tam snad nic nemuze být vidět ;-)

9

Re: Kovový CB6000s a já

panbubacek napsal:

Každý z nás "řeší" plavky, společné sprchování apod. Neříkám, že se člověk s tím musí chlubit každýmu, ale když už se stane "nehoda", mám odpověď. To je teď nový hit,dost to ve světě letí. Mé pojmenování je: Šperk ocasówy.Mám Spiderwire2 a nyní, když je doba "odhalování", rád nosím uplejší bermudy, aby bylo trošku vidět, jak ho mám velkýho.Taková provokace..

Já zase v létě prakticky nevylezu z tureckých kalhot. Ty moje jsou ze splývavé látky a mají rozkrok pod koleny. Jsou to fakt super pohodlné gatě, ideální na nošení na ostro. Budu muset používat gumičku, aby neklepal zámeček...
http://www.bonzaai.de/hosen/aladinhose- … l?___SID=U

10

Re: Kovový CB6000s a já

Tak rok se s rokem sešel a je tedy čas na nějakou tu rekapitulaci. S mým Miláškem máme nyní naprosto úžasný vztah, a nebýt pásu cudnosti, jsme oba dnes jen rozhádaní a možná už i rozvedení. Klícku mám furt nasazenou, dolů jde jen dvakrát týdně kvůli hygieně a nebo když si chce moje Nejdražší pohrát s mým ptáčkem, případně kvůli návštěvě doktora. Orgasmus mám už skutečně jen za odměnu a jen na výslovné povolení.

Žehlení, úklid a vlastně všechny možné další domácí práce mám na starosti já, jen to šití mi moc nejde cool. Hned jak Miláškovi došlo, jakou mocí oplývá klíček od pásu cudnosti, byl lenošení konec. Srandovní je, že mě to přijde samozřejmý a tchyně se pořád ženy vyptává jestli nemám někde milenku, že to přece nemůže být normální roll. Vloni bych vůbec nevěřil, že se pro mne stane automatickým otevírat Miláškovi dveře nejen u auta, nosit mou Nejdražší přes kaluže, dělat jí relaxační masáže nebo připravovat vonné koupele. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to u nás nabere takovej směr a že to cinkání v rozkroku mi bude znít jako rajská hudba tongue .

11

Re: Kovový CB6000s a já

To je úžasné, jak vás to stmelilo, že? Tak ať ti stále ta rajská hudba hraje.

12

Re: Kovový CB6000s a já

Tak uplynulo pár měsíců a já zase můžu doplnit nějaké novinky z našeho života. Jak už jsem psal v jiných příspěvcích, CB6000s jsme vyměnili za Bon4m v krátké verzi. Protože se díky otvorům dá velmi dobře dělat hygiena, tak jsem ho vyfasoval už natrvalo, bez možnosti cokoliv ovlivnit. Od července jsem měl klícku dole jen jednou za odměnu na milking a oholení. I když ty dorůstající chloupky pekelně svědí a občas pod klíckou zabolí, chápu to jako další trest za svoje prohřešky. Poluce nebo jakýkoliv orgasmus bez dovolení mám přísně zakázaný pod pokutou 50ti ran rákoskou. V červenci se mi bohužel povedlo se bez dovolení udělat, a následoval můj první opravdu velkej vejřez v životě u profesionální exekutorky, za kterou mne můj Milášek poslala. Ona sama by prý neměla ten správný fortel. Klasickému sexu u nás asi už odzvonilo, mému Miláškovi stačí, když jí uspokojím orálně nebo když jí to dělám připínákem. Svoje orgasmy mám dávno slíbený jen za odměnu, a moje Láska je hodně důsledná, takže vždycky objeví nějaký prohřešek. Já jsem vlastně jen permanentně nadrženej, což si ta moje ženuška zlatá skvěle užívá. Vůbec netuším, kdy bude nějaký další milking a klasický sex je pro mě asi v nedohlednu. Proběhl u nás už dokonce i coming out klícky, když se moje Láska chtěla svým kámoškám během jejich návštěvy u nás pochlubit, jak má svého manžílka díky klícce vychovaného. Byl to hodně zvláštní pocit, muset si před těma holkama sundat oblečení, a nahatej až na tu klícku pak dolívat holkám víno a nosit chlebíčky, zatímco moje Přemilená jim podává zasvěcený výklad proč a jak to u nás takto funguje a oni to se smíchem komentují. Přiznávám, že to byl jeden z mých nejlepších zážitků v životě, a moc jsem jí za ten její bleskový nápad vděčný. Vůbec jsem moc rád, že moje Láska v sobě objevila třináctou komnatu a nebojí se experimentovat.

Musím všem zde přítomným chlapům potvrdit fungování zásadního pravidla - nespěchejte na ty naše holky. Ony to v sobě mají a když si vyzkouší, jak nás promění nošení klícky, tak už ji máte nafurt jistou. Teda tu klícku samozřejmě...

13

Re: Kovový CB6000s a já

Tak to zveřejnění před kamarádkami je super nápad...! Je to i můj tajný sen, bohužel nejsem nositel klícky... Každopádně Ti přeji a obdivuji Tvou partnerku za její super nápady... Mimochodem, co dámy na to?? Asi bych to hned nerozchodil to vědomí, že i jiné ženy vědí o Tvé marné a zoufalé nadrženosti... Bylo by super, kdyby Ti ještě před nimi třeba protáhla anál straponem...

14

Re: Kovový CB6000s a já

Strap-on Milášek nepoužívá, anální sex se nám oběma nelíbí. Připínák mám na sobě jen já a používá se jako náhrada mýho ptáčka. Klíckou mého Miláška uspokojovat nemohu, jednak jí vadí hrany kolem otvorů klícky a taky je moc krátká. Proto jsem vyfasoval připínák, aby mi to připomínalo, jak je můj ptáček zcela nahraditelný a aby moje Láska v sexu nijak nestrádala. Je to šílený, šukat připínákem svojí Lásku a nemoci se vůbec udělat. O to víc mě to motivuje být na ní ještě hodnějši.

K těm kamarádkám, holky z toho kupodivu nebyly nijak vyplesklý, naopak hned hodnotily kladně, že svý Ženušce nemůžu už nikdy zahnout. Jedna z ženiných kamarádek je už několik let vdaná a říkala, že by to tomu svýmu dala hned taky. Po pár letech se jí prý z manžela stal lenoch co se válí u televize, večery tráví údajně v práci a doma nechce na  nic šáhnout. Přesně jako to bylo v předklíckovém období i u nás. A když se následně dozvěděla, jak nám klícka zachránila manželství a jak je můj Milášek spokojená, tak bylo jasný, že jejího mužíčka nejspíš čeká brzy malý překvapení...

15

Re: Kovový CB6000s a já

Pár měsíců zase uplynulo, a u nás došlo ke změně. Předně, BON4 se časem ukázal jako ne zcela ideální zábrana proti nedovoleným orgasmům. Tělo si na něj natolik přivyklo, že už nebyl problém se udělat souhlasu mého Miláška, o nočních polucích nemluvě. Plastové Points of Intrigue nebo Vojtovy KSD jsou určený pro jiný typy klícek, navíc mě po pár dnech dělaly vždycky krvavý otlaky, takže jsme je co by zábranu proti orgasmům a polucím přestali používat. Výprasky do našeho vztahu nepřinesly nic moc pozitivního, naopak. Můj Milášek na tohle opravdu není a líbí se jí víc mně ovládat jen přes klícku, než přes rákosku, a chtěla naší hru na delší čas dokonce přerušit. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet další klícku, co nejmenší a co opravdu dokáže zabránit se v ní udělat, nebo ptáčka z klece vytáhnout. Objednali jsme si nakonec klícku A282-2, co má i kroužek s trny http://www.ebay.com/itm/Latest-Design-M … XUVKu6UsEw Dorazila před čtrnácti dny a od té doby jí mám nepřetržitě na sobě.  A je to nádhera. Kroužek mám 45mm, neškrtí a přesto neklouže dolů. Předkožka mi zůstává stále shrnutá, což mi žádná jiná klícka předtím neumožnovala. Člověk neví že má něco na sobě, není to pod oblečením vůbec nápadný a krásně to sedí na těle. Skvělá je i možnost dokonalý hygieny. A když si chce můj Milášek pohrát s ptáčkem, má k němu perfektní přístup, lepší než v BONu. Tahle skvělá klícka mi umožní jen částečnou erekci, dál to prostě nejde. Klícka normální erekci nedovolí. Žalud je narvaný na dráty klece a ty trny ze spodu se citelně připomenou, když ptáček chce růst ven z klícky směrem ke břichu. Ve výsledku se tedy před Miláškem jen zmítám, strašně vzrušenej, ale bez šance na orgasmus! Bez klíče se z týhle klícky neosvobodím, při pokusu vytáhnout ptáčka se naopak dost citelně připomenou ty trny. Poprvé za dobu co nosím různý klícky, se opravdu bojím, aby Milášek neztratila klíče. Nevím jak bych zámek nebo klícku řezal, aniž bych riskoval zranění. Zásadní pro mne bylo také vylepšit si svůj způsob použivání toalety. Používat urinální trubičku nehodlám, takže na toaletě musím s touhle klíckou sedět líp než holka, a dávat velký pozor, abych nepostříkal sebe a okolí. Pekelný to bylo při běžkaření, močil jsem pro jistotu vkleče do vyhrabaný díry ve sněhu! Na běžném WC se musím při močení hodně předklonit a pak pečlivě vše otřít toaletním papírem. Dámy, chcete-li chlapa naučit nechávat prkýnko furt dole a dokonale čisté, tak mu pořidte podobnou klícku.

16

Re: Kovový CB6000s a já

Další rok pomalu končí, a je čas zase na malou rekapitulaci. Poté, co uroložka v létě Miláškovi posvětila dlouhodobé nošení klícky a rozmluvila používání urinálních trubiček, jsem už zamčený nafurt. Tedy s vyjímkou  delšího léčení velmi nepříjemného poranění. I na bolest se dá totiž zvyknout a varovné signály se lehce podcení. Během nasazování přídavného trnového kroužku částečně povolil jeden ze spojů klícky a při pokusu o erekci se spoj rozpadl uplně a ošklivě mně pořezal. Koupili jsme tedy novou klícku, https://www.ebay.com/itm/Spiked-Ring-Ma … 2776743298, pořízenou rovnou s dvěma kroužky různé velikosti. Ty přídavné horní trny jsem měl zatím jen jednou za trest, v kombinaci s menším kroužkem. Jeho tvar a velikost mi vyhovuje zatím ze všech užívaných klícek nejvíc. Větší kroužek 50x38 mm máme jen pro jistotu, na nošení v chladnějším počasí. Zatím jsme ho ale nepoužili. Klícka tohoto typu umožnuje opět skvěle provádět hygienu a stejně jako tu předešlou ji tedy není nutné za tímto účelem vůbec sundávat. Od léta jsem byl tedy odemčený  jen třikrát - jednou kvůli nasazení trnů za trest a dvakrát pro sex s Miláškem. Připoutala mi ruce i nohy k posteli a použila na mě emla krém. Orgasmus jsem proto neměl žádný. Jen zábal z ledových kostek a šup zpátky do klece. Frustrující. Orgasmus mám  stále povolen jen jako mimořádnou formu odměny. Protože jsem byl v plnění povinností během svého léčení laxnější, Milášek se naštvala. Do odvolání už jen jednou měsíčně milking s nasazenou klíckou a výpraskem rákoskou za všechny prohřešky, plus normální sex jen s emlou. Od léta mám tedy jen milking v klícce, spojený s výpraskem u dominy. A furt pod zámkem. Moje orgasmy Milášek prý dovolí možná letos o vánočních svátcích a nebo až příští rok o mých narozeninách. Ještě víc se tak snažím plnit doma všechny povinnosti i být pozornější, a svůj sešvihaný zadek beru jako cestu za lepším já. A svého Miláška miluju ještě víc.