1

Téma: Otrokyně v pásu cudnosti

Ahoj , chtěla jsem přispět i z odvrácené strany. Jsem holka a jsem pro svého Pána pěkně cudná v pásu cudnosti. Dnes je tomu 240 dní co jsem zamčená a 245 dní od mého posledního orgasmu a už je to celkem krušné :-(  Přesto jsem spokojená.

2

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Ahoj, jaký používáš pás cudnosti? Jak často jej sundavas kvůli higiene?

3

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

A hlavně tvůj Pán si asi moc neužije, když jsi pořád zamčená ;-)

4

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

U ženského PC si nedovedu dost dobře představit jeho dlouhodobé nošení.. kvůli hygieně, ale i pohodlí. Byť podobné pásy jsou i pánské, tam to vidím stejně.. sice bezpečnější, ale ne asi na dlouhé nošení.

5

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Ahoj, myslím že jde o fantasy, pokud je to ale pravda závidím tvému Pánovi a tobě přeji ještě jednou tolik bez orgasmu.

6

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Fencek: mám pás cudnosti Neosteel. Plnokovový i s uzamykacím análním kolíkem, ale ten moc nepoužívám. Na hygienu jsem odemykaná každý den, bez toho by to opravdu nešlo. Ale při mytí mám spoutané ruce za zády a jsem umývaná. Takže nehrozí, že bych zhřešila.

7

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

sub-xpetr : Neužije ? To nevím proč by si neužil. Ne každý muž má rád vanilkový sex ;-)

8

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

nadrzeny : Ano nepohodlný, to opravdu je. Navíc málokterá žena by se dobrovolně nechala zamknout :-D  Jenže já to mám trochu jinak. Poznala jsem i opačnou roli, tedy roli klíčnice. Ale prostě jsem zjistila, že submisivity je ve mně více a tak raději "trpím" takhle uzamčená. Nosit takový pás bez každodenní hygieny by opravdu nešlo, ale já jsem na hygienu právě každodenně odemknutá.

9

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Xender: no někdy bych si přála, aby to fantasy bylo. Ale není. Všechno jde, když se chce :-)

10

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Zní to skvělé a je fajn mít mezi námi i jednu zamčenou. Tak vítej a piš.

11

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

davidt: Ahojky, moc díky za uvítání. Je moc fajn být mezi uzamčenými   :-)

12

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Ahoj, velmi mě zaujal nápad uzamčení partnerky, mohu li se zeptat jestli jsi uzamcena i v době menstruace. Díky xender

13

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Xender: Ano já jsem zamčená i v době menstruace. Řeším to tak, že přes pás natáhnu ještě veliké volné kalhotky a do nich si dam klasicky vložku. Ale ze ženské solidarity radím, že hlavně na začátku bych povolila Tvé partnerce být při menstruaci odemcená. Přeci jen je to dost nepříjemné. Ale já to z oddanosti k Pánovi přetrpím.

14

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Díky za odpověď, i za radu. Smekám před tebou, jsi asi snem mnoha mužů. Měj se xender

15

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Xender: No to nemáš zač. No to nevím jestli jsem snem mnoha mužů. Neznam mnoho mužů, co by chtěli mít nějakou ženu zamčenou v PC. Já to chtěla zkusit a nakonec mám slíbeno zamčení do 31.12.2018 , tak mi drž palce, ať to dám :-D

16

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

otrokyně341: nosíš k tomu i podprsenku? Ženy v pásech se mi moc líbí. Můj tajný sen je aby se oba partneři navzájem drželi v cudnosti a tudíž byli oddáni jeden druhému. Nechceš se s námi podělit o fotky? Zajímalo by určitě mnoho lidí jak to vypadá v reálném životě a né jenom ve výlohách obchodů.

17

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

To si piš, že jsi snem mnoha mužů. Možná bych řekl většiny, i těch, co by to veřejně nikdy nepřiznali.

18

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Pokud vás to (Fencek ale i ostatní) zajímá, tak vřele doporučuji komerční web http://www.chastitybabes.com/
Sleduji ho už nějakou dobu a můžu potvrdit, že i když některá videa působí jako nahrané, tak výzvy a čas strávený v pásech cudnosti podvrh nebude.

19

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Otrokyně něco napiš, je to zajímavé zpestření. Xender

20

Re: Otrokyně v pásu cudnosti

Ženské pásy cudnosti byly vyráběny a praktikovány hlavně proto aby se do nich nedostal penis. :-) Pro zamezení sebeuspokojování nositelkou, musí být opravdu dost těsné.... a co jsem viděl tak také opravdu jsou. Ani si neumím představit to nepohodlí. Při spaní, v práci atd...
240 dní je opravdu výkon a jestli tě čeká ještě jeden celý rok, tak smekám.
Teď už mi to naše mužské zamykání nepřipadá tak nepohodlné. Přeju hezké zážitky. :-)