1

Téma: Doručení zásilek do letošních Vánoc

Vážení příznivci klícek a klíčků,

pokud se ještě do Vánoc chystáte objednat si z mé nabídky nějaké to překvapení pod stromeček, udělám maximum proto, abyste zásilku dostali včas. S vyřízením a odesláním objednávky nedojde z mé strany k žádnému předvánočnímu zpoždění, vše odesílám ještě v den objednání nebo přijetí platby nebo nejpozději následující pracovní den, stejně tak jako po celý rok. Ale důležitá je také aktuální situace v přepravních službách, a proto bych vám tady rád shrnul své čerstvé zkušenosti z letošní předvánoční špičky, která už probíhá.


Zásilkovna
Letos očividně posílila svou logistiku, zrychlila doručení všech zásilek tak, že když zásilku odpoledne podám, za 2 dny je doručena na jakoukoliv vybranou pobočku. Zatím doručuje bez zpoždění oproti běžnému provozu, za 2 dny jsou všechny zásilky ve vámi vybraných pobočkách.

DPD
Standardně doručuje téměř 100% zásilek následující pracovní den, což je standard celkem vysoký. A zatím se jim to daří i v letošním předvánočním náporu zásilek.

Česká pošta
Těžko popsat standard, protože i během roku umí překvapit jednou mile a podruhé nemile. Poslední zásilky z těchto dnů byly všechny doručeny za 1-2 dny. Ale tady bych si byl nejméně jistý, že se na to dá spoléhat.

Slovensko
Doporučuji Zásilkovnu, 2 dny je standard i pro Slovenské pobočky. Během roku i teď v posledních dnech.


Všude teď vycházejí články a reportáže o tom, jak je letošní rok zase v počtu zásilek rekordní oproti rokům minulým a dopravci přátelsky upozorňují na to, že může docházet ke zpoždění s doručováním zásilek. Zatím to však vypadá, že se jen pro jistotu omlouvají předem. Což je prozatím skvělé, každopádně situaci pro vás budu sledovat, abych vám mohl dobře poradit, jak i na poslední chvíli stihnout vyřešit Ježíška.

Přeji vám všem klidný předvánoční čas v uzamčení ;-)

2

Re: Doručení zásilek do letošních Vánoc

Nákup na poslední chvíli bych vám ale přece jen nedoporučil, protože jednak je situace kolem českých dopravců přece jen nepředvídatelná a jednak se výrazně prodloužila doba doručení zboží od mých dodavatelů. Po celý rok se snažím, abych měl skladem úplně všechno, ale teď se mi to nedaří tak dobře jako během roku. Proto jestli máte nějakou klícku nebo cokoliv jiného už vyhlédnutého, s objednáním určitě neváhejte, protože těsně před Vánoci můžu mít dost položek vyprodaných.

Pro inspiraci se můžete podívat na čerstvě vyhlášené SLEVOVÉ AKCE:

CZ: http://www.cudnost.cz/slevove-akce/
SK: http://www.cudnost.com/zlavove-akcie/

3

Re: Doručení zásilek do letošních Vánoc

Aktuální vánoční informace najdete vždy i na Cudnosti:

CZ: http://www.cudnost.cz/vanoce-2017/
SK: http://www.cudnost.com/vianoce-2017/

Případné dotazy ohledně dostupnosti a doručení do Vánoc mi můžete psát i sem.

Díky.

4

Re: Doručení zásilek do letošních Vánoc

Neplánuje se doručovat i do poštomatů in-post? Já si sice nic tady objednat aktuálně neplánuji, ale ty žluté plechové boudy se mi líbí, téměř kdykoliv si to příjemce může vyzvednout, platba kartou..

5

Re: Doručení zásilek do letošních Vánoc

Není to sice vůbec otázka k předvánočního doručení zásilek, ale budiž. Ne, zatím neplánuji doručovat do poštomatů.