51

Re: Holytrainer

Zdravím, jak je to s predkožku v HT zůstává stažená či se vrací zpět (vím,  že záleží dost na tvaru a velikosti penisu ale jak to je?) Diky

52

Mně osobně se vrací zpět.

53

Mně vždy zůstala stažená :-) já  po nasazení ještě upravoval skrz špičku vatovou tyčinkou, aby byla stažená co nejvíc. A vždy tak potom zůstala :-)

54

Chtěl bych mít nejlépe v PC predkožku staženou (aby se nevracela zpět diky tvaru PC). Máte zkušenosti s nějakým PC, který predkozku udrží stazenou.Diky

55

A tím staženou myslíš jakou polohu? Žalud je vidět nebo ne?

56

Žalud je vidět.

57

Nejlepší je kovový Evotion, dá se tyčinkou nastavit předkožka a pak máš celý žalud vidět. Drží to. Mám to vyzkoušené, pro mne nejlepší klícka jakou jsem kdy měl.

58

Pro mě je Evotion taky nejlepší, co jsem kdy měl. Ale prosím tady se držme tématu Holytrainer. Díky :-)

59

S nejvetsim krouzek u ht z cudnost.cz se citim relativne pohodlne, ale je potreba jednou za cas popovytahnout.s o jedno vetsim krouzkem drzi nadherne nic nepriskrcuje ale kdyz si vezmu zovnou maly zacali me z nej neprijemne bolet koule.
Ted uz jsem chvili zamceny s nejvetsim a uvazuju ze ho vymenim za ten mensi, jen se bojem ze me to zacne bolet a me zamceni budu muset prerusit.cetl jsem tady spoustu krat ze jste po case zamceni menili za mensi.. bylo to v pohode ? Je mozne ze by jsem si za par dnu zvykl na krouzek tak ze se mensi osvetsi bez nasledku ? Jak jste to meli ?

60

Prosímtě, ten menší kroužek zkus a uvidíš. Sám píšeš, žes to tady četl mnohokrát, potřebuješ to tady mnohokrát číst ještě znova a speciálně pro tebe? Za sebe ti to potvrdit můžu, vyzkoušej to prvně na den a ne na noc, ať máš všechno pod kontrolou, a uvidíš.

61

Zdravím, dnes jsem zkusil poprvé noc v mém HT a musel ven, když je penis v klicce už delší dobu (v erekci)
začíná to být dosti nepříjemné. Máte pro mě nějaké rady a doporučení jak to udělatpříjemnější? Předem díky za odpověď.

62

Musíš vydržet. Nebo se před spaním trochu přiopij, erekce pak nebude žádná, nebo malá.

63

Ja mám skôr problém s násadou holytraineru. Kúpil som si dlhšiu klietku ktorá po primeraní je snáď na milimeter presná.Problém ale je že penis mám v klude moc hrubý a musím ho do klietky natlačiť. Tam ale vznika problém typu zachytená predkožka ktorá penis "deformuje" a dierka na čúranie sa netrafí do dierky na HT. Skúšak som aj fintu so silonkou. Skončil som ale s celou predkožkou pretiahnutou cez žalud a dosť som pochyboval o schopnosti čúrať cez ňu. Najradšej by som ho mal nasadení tak aby bola predkožka stiahnutá a žalud trčala cca 1cm aby bola odokrytá dierka na čúranie. Občas nasádzanie po 15 pokusoch vzdám.

64

Já používám lubrikační gel. Nejprve si shrnu predkožku dozadu nalubrikuji a penis do klícky vklouzne a kopíruje vyborne tvar klícky.

65

Vyriešil som to tak že ho tam proste natlačím a vytovou tyčinkou dorovnám.

66

U takhle uzavřených klecí je vatová tyčinka jediný vhodný nástroj.