1

Téma: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Ahoj,

prosím moc se v tomhle neorientuju, ale chtěl bych se zeptat, nevíte o silikonové klicce na penis 15cm v klidu? Měl sem na sobě kovový tuším že velikost byla 6cm a bylo to docela nepřijemné ji nosit a né z důvodů nemožnosti erekce ale pálila mě z něj kůže pod koulemi. Nevím čím to mohlo být, jestli její váhou nebo materiálem.

děkuji za rady smile

Zbyněk

2

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Jestli máš opravdu tak velkou výbavu, tak místo silikonové klícky vybírej určitě plastovou nebo kovovou.

3

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Nikdy by mě to nenapadlo že to řeknu, ale bohužel mám big_smile dík za radu a jaká velikost klicky je vhodná? o kolik cm kratší klicku, někde sem četl že 2cm ale nevím čemu můžu větit hmm

4

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Ideál je o něco menší než je velikost v klidu. A po nějaké době lze zmenšovat, je to o zvyku. Platí hlavně pro délku.

5

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Jee vloudil se mi tam tiskařský šotek smile 12cm tam mělo být smile

6

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

A má to zmenšování vliv na velikost penisu v pozoru?

7

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Jako na velikost erekce? Pokud vim, tak si nikdo z fora nestezoval na oslabeni erekce a myslim, ze ani anatomicky k tomu neni duvod..

8

Re: Silikonový pás pro 15cm penis v klidu

Ahoj Orzik měl jsem s tímto taky celkem problém první klec the curve plast to už nechci nikdy vidět, dále zde na fóru jsem pořídil spiderwire2 je to kov trochu těžší ale špatně se mi do něj dostávalo momentálně mám Bird cage kovový je lehčí dal bych obrázek ale nepochopil jsem jak se to sem vkládá nicméně zde v nabídce už není koupli jsem na Aliexpress cena 240 kvalita super hlavně se do toho luxusně leze délka od kroužku je 9 cm, tím pádem mě to netahá za pytel potažmo odpadli i odřeniny