26

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Škoda. No tak snad nám bude stačit tato verze. Už jsme dostali vědět, že je klícka na cestě. Jak dojde, tak ji jen nasadíme. Můj se nebude aspoň stěžovat, že venku mu mrzne a že to je dost nepříjemný. Dokonce si vyškemral díky tomu na pár dní sundání. Však brzo bude zase zamčený.

27

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Tak musím uznat, že rychlost byla rychlá. Už dorazil a dostal jsem ho místo kovového PC. Mám tam míň místa, než u předchozího typu. Mám pocit, že tentokrát si ho fakt nevytáhnu. Už teď jsem hrozně nadržený, natož co bude za pár dní? Poreferuji.

28

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

No nevím proc, ale hrozne mne začíná lakat varianta kovovy Evotion plus PA. Akorát ta představa, ze mi do neho bude někdo delat diru me vylozene desi. Nadruvou stranu, bych byl potom fakt bez moznosti sundani pc bez odemceni. Ne ze bych nějak podváděl, ale proate ten pocit totální bezmoci...

29

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

maleslave1: přesně nad tím uvažujeme doma. Také nepodvádím, ale líbí se mi ten pocit, že takto už nebudu mít vůbec nic pod kontrolou a mojí lásce se líbí ten pocit jistoty, že to nesundám ani kdybych chtěl, že má absolutní moc.
Propíchnutí se nijak nebojím a navíc je v tom další symbol toho, že mojí lásce opravdu patřím.

30

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

No vzhledem k tomu, ze nad tim uz uvazuju, tak k tomu stejne jednou dojde....

31

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Jděte do toho, stojí to za to smile

32

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Takhle, ta věta: líbí se mi ten pocit, že takto už nebudu mít vůbec nic pod kontrolou

neín úplně přesná. Už to tu zznělo mockrát, klícky mají téměř nulovou bezpečnost. S piercingem možná nevytáhneš, ale třeba vibrátorem se pořád budeš moct udělat. Když člověk chce, tak s klíckou se vždycky najde cesta.

Nemusíš si ho nechat propíchávat, to hlavní je v hlavě.

33

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

No nosím pas uz tri roky. Vibrátorem jsme to zkoušeli a neudělal jsem se a hlavně vibrator lezi doma v supliku a ne v moji kapse. Takže jeho pripadne zneuziti ci pouziti je znacne omezeno. Riziko, ze si ho po opravdu dlouhodobém uzamceni vytahnu ke vetsi, nicméně ani to se nestalo. Mne nejde o to mit to pod kontrolou jen v hlavě, chci byt vylozene fyzicky bez šance.

34

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Abych nezakládal zbytečně nový téma, tak se zeptám se tady.
Po holytraineru jsem vyzkoušel Evotion a musím říct, že mi na nošení i hygienu přijde lepší, vzdušnější, rozhodně se v ní cítím líp než v HT. Bohužel je tam to, "ALE..."
Vícedení nošení mi způsobuje otok kůže, nejdřív to bylo jen trochu mezi spojem vrchní a spodní části klícky a v otvorech co jsou ve spojovacím článku . Tam mě to ani nevadilo nebolelo to, jen stačilo jednou za čas při močení potáhnout za kůži, posunout a otok po chvíli zmizel. Dneska po delším sezení v kanclu docela prekérka, nejdřív začlo šílený štípání a po kontrole velkej otok na jedný straně mezi klíckou a kroužkem. Mít klíč tak to odemknu, ale nejde to sad Provizorně pomohl kus kapesníčku nacpaný mezi kroužek a klícku, není to ale trvalý řešení.
Nosím s obnaženým žaludem, takže to nejspíš způsobuje moc kůže za ním. Asi by tomu pomohla obřízka, ale do tý se mě zatím moc nechce. Neřešil někdo kdo nosí evotion úspěšně stejný problém?

35

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Zdravím mám dvě otázky.

Zaprvé nosí někdo zubaté kroužky delší dobu či trvale? Nebo jen jako zpestření?

Za druhé přemýšlíme s Paní o piercingu PA a zajímalo by mě jaké je trvale nošení klícky s využitím zajišťovacího trnu, když mám předložku?

Díky za názory a ideálně vlastní zkušenosti.

36

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

apratt
mám PA a nosím evotion a nemám obriezku a da sa to celkom v pohode zvládnuť, šanca vybrať nehrozí občas treba upraviť, ale inak pohodička

37

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Zdravím Pánové,
máte někdo zkušenost, zda je kovový kroužek od Evotionu kompatibilní s plastovou verzí? Postupně mi praskly na plastové dva kroužky a nyní potřebuji řešit náhradu, rozhodně bych raději kovovou, která něco vydrží.

38

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

@NovaCzech: Je to kompatibilní, nedávno jsem to zrovna pro někoho zkoušel. Takže ano, k plastové klícce Evotion je možno pořídit kovový kroužek.

39

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Díky Vojto, ještě zvažuji přejít na kompletně kovovou verzi. Ty jsi testoval. Je citelně lepší o proti plastové? Samozřejmě uvítám názory všech. Jen upřesňuji, že opět preferuji verzi krátkou.

40

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Jojo, testuju to všechno. Kovová verze je hodně těžká, žádný další rozdíl oproti plastové verzi není.

41

Re: Klícky Evotion (Evotionwearables)

Tak jsem objednal celokovovou verzi