1

Téma: Suchý únor

Ahoj, jen pro inspiraci posílám nápad mé Paní ... asi posledních 5 let držím suchý únor (žádný alkohol v daný měsíc) a letos moje Paní rozhodla, že to spojíme s nošením pásu cudnosti. Musím přiznat, že i když máme s PC nějaké zkušenosti (CB3000/CB6000/Hollytrainer/Evotion) měsíc v kuse jsem nikdy nezvládl. Tak držte palce a můžete se přidat smile

2

Re: Suchý únor

Tak absenci alkoholu zaručit nemůžu, ale ten druhý význam suchého února je u mě, vzhledem k okolnostem, prakticky zaručen. :-)

3

Re: Suchý únor

Tak já absenci alkoholu zaručit mohu. Jako abstinent s tím zase nějaký problém mít nebudu... ;-)
To druhé už bohužel nestihnu. Udělal jsem se 1.2. ve čtvrtek... :-/

4

Re: Suchý únor

Tak já tedy doufám, že se k tobě nepřidám..z prostéhu důvodu - již mám za sebou suchý leden, prosinec, listopad, říjen. Poslední plnohodnotný orgasmus jsem měl v polovině září. Tak nějak jsem předpokládal, že bych ho mohl dostat pod stromoček, pak na nový rok, pak k narozenimám. Teď už raději nepředpokládám nic. Když jsem měl za sebou asi tři týdny, požádal jsem partnerku, jestli by můj orgasmus, až k němu svolí, mohl být v rámci nějaké pěkné hry, aby to nebylo jen "obyčejné" vyhonění a tak. Teď, když mě dráždí a já prosím, abych se mohl udělat, vždy odvětí, že jsem chtěl přeci něco extra, tak by byla škoda se vystříkat "jen tak".. A že se určite dočkám - někdy, ale až k tomu budou správné podmínky, nálada, scénář atp. a hlavně, až bude chtít ONA..a že prý zatím nechce.. Tak za mě suchý únor nééé smile

5

Re: Suchý únor

Můj termin odemceni, pokud se budu chovat slusne je 5. Brezna. Přidávám se taky

6

Re: Suchý únor

Na tohle doma nehrajem, můj termín není nikdy jasný. Týden mesic ...zalezi jen na její náladě