1

Téma: Dotaz hlavně na Vojtu

Ahoj, nevěděl jsem kam to zařadit. Zajímá mě, jestli (budu tykat, doufám že to nevadí) neobjednáváš nějaké pásy pro sebe na zkoušku třeba z aliexpresu nebo tak. Celkem krátký stručný dotaz s velkým významem.

2

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Ahoj, jasně že objednávám, i z toho aliexpressu někdy, ale zásilky od nich jsou vždycky pěkně dlouho na cestě.
Všechno co je na Cudnosti prošlo mým testováním a už taky spousta klícek letěla do koše.
Pročpak?

3

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Jde o to že jsou tam zajímavé typy pásů a tak mě zajímalo jestli je máš třeba zkoušené, že když bych se na pár vybraných zeptal, mohl by jsi sdílnout svůj názor, pokud to tu již někde není, je tu dost témat a tak mi to nešlo moc najít.

4

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Tak jo, klidně sem dej obrázky nebo odkazy a podíváme se na to.

5

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Zajímají mě asi nejvíc tyto dva vzorky.
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1t4X0fZnI8KJjSspeq6AwIpXax/3D-Male-Chastity-Belt-Chastity-Device-Cock-Cages-Adult-Sex-Toys-For-Men-Penis-Rings-Male.jpg_640x640.jpg
https://www.dhresource.com/0x0s/f2-albu-g5-M00-4A-C1-rBVaJFi5deiAOwYkAAIDxM-RMyU819.jpg/high-quality-black-3-sizes-penis-cage-sex.jpg

6

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Nájdite taký ktorý sa pri erekcii neodtláča od tela a neťahá za gule.

7

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Mi se neodtláčejí, mám spíš problém s tím, že když se mi nafoukne penis tak tlačí koule na kroužek a to je škrtí a trochu bolí. Proto hledám něco, kde trubice pro penis přesahuje zespodu až za kroužek, jako je např u těchto dvou. Třeba holytrainer je prodloužený nahoře, ale ne dole, je to dost na prd. hmm

8

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Vezmu to pozpátku, protože ta druhá je úplně na nic, protože je silikonová. Je to kopie švýcarského Dickcage, který je ale plastový. Ten by nějaký smysl dával, ale Čína chrlí tuhle klícku jen ze silikonu.

Zato ta první klícka, tak ta je super. Právě ji testuju na sobě a je pár věcí, které ji činí rozhodně zajímavou a taky unikátní. V nabídce na Cudnosti se brzy určitě objeví.

Ale milý anticum, pro tebe to to pravé nebude, protože spodní stranu má ta klícka vykrojenou taky a docela hodně. Z fotek je to vidět blbě, nejlíp asi na těchto dvou:

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1XXx0X6gy … qvVXaZ.jpg
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1MlNFbkv8 … h4pXar.jpg

9

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

narazil jsem na klicku z oceloveho lanka. Osobne bych se toho trochu bal na dlouhodobe noseni. Mate s tim zkusenosti?  https://www.amazon.com/Sexysamba-Shape- … B019I1UTZ2

10

Re: Dotaz hlavně na Vojtu

Děkuji za nazor. Cením si toho, koukal jsem na více fotek té "suoer" klícky a myslím že bych ji vyzkoušel. Vykrojená je, ale trochu ji ak než holytrainer, ktery ma jen trochu prodlpuženou vrchní stranu, kdežto tady je vykrojeny spodek rozšiřující se směrem ke kořeni a v oblasti kroužku je jen malinke vykrojení (podle obrázkú). M9hoi by to být lepší ale určitě si ji objednam jakmile ji budeš mít v nabídce.