1

Téma: pas cudnosti The Vice od Locked in Lust

Mam dotaz na Admina Vojtu. Ahoj narazil jsem na novy typ klicky The Vice od locked in lust. Zde je odkaz http://lockedinlust.com/product/the-vice-standard/
Zaujalo mne, ze tam pisou, ze diky novému systemu "antipullout" nelze penis vytáhnout. Pry je to uplne novy system v klasicky vypadající klicce. Kdyby to fungovalo, tak bych byl ochoten zaplatit i tech 139 dollaru.
Nemas s tímto typech zkušenost Vojto? Nebo nemas v planu vyzkoušet? Vypadá to totiž moc pekne.

Diky

2

Re: pas cudnosti The Vice od Locked in Lust

Mám zkušenost, sám se mi ten výrobce ozval a nabídl mi klícku k otestování. Tak jsem ji otestoval, testem neprošla a už je prodaná jednomu zájemci.

Mým testem neprošla proto, že má jednak panty na kroužcích, které neúnosně skřípají kůži a jednak kůži šíleně skřípe i ta anti-pullout (protivyndávací) vložka, která se zavírá přes klícku a zarývá se do kůže na penisu.

Nevím, jak je tato klícka úspěšná celkově na trhu ani u nějakých jejích nositelů. Za mě dopadla takhle a je to škoda, protože jinak si hodně cením úsilí toho nadšence, který to celé vymyslel, dotáhl to až k realizaci a pořád jede dál.

Kdybyste klícku The Vice někdo chtěl, rád vám zprostředkuju objednání.