1

Téma: Začátečník- pár dotazů :)

Zdarte
Měl bych dvě otázky, co už už asi i zazněli, ale já to asi nějak nemůžu najít. Tak ta první... Dostal sem od známého pás, cb6000s s kovovým kroužkem 50mm. Ten mě byl hodně velký, bez nějaké námahy, sem ho z penisu sundal. Tak sem si podle návodů tady i jinde poměřil průměry a vyšlo mě, že sem někde mezi 45mm a 40mm. Tak sem si objednal tady na cudnosti 40mm kroužek. Je teda dost na těsno, ale už ho umím nasadit, malíček pod něj nějak dostanu, takže nějaká pidi vůle tam je, ale co mě dost trápí a celkem bolí, tak sou místa těch spojů. Musím často mazat, protože ta kůže je u spojů taková furt dost podrážděná a otlačená. Mám kvůli tomu pořizovat 45mm kroužek nebo si to tělo na to po čase zvykne? Vím že každý sme jiný, ale tak všeobecně se ptám smile

No a druhá otázka
Kvůli sport a tak všeobecně uvažuju, že bych si pořídil Holy trainer... Ale trochu mě matou ty rozměry. Když teda na cbčko má kroužek 40mm (potenciálně 45mm) tak jakou velikost zvolit na ten HT ?

Se eště jednou omlouvám, pokud sou to nějaké hodně tupé dotazy smile

2

Re: Začátečník- pár dotazů :)

jaky je profil u krouzku k cb ? H nebo plny ?
pokud H tak ten je dost problematicky. je mozne koupit kovovy plny ale moje osobni zkusenost je ze HT je nesrovnatelne lepsi. Mel jsem cbs s plnym kovovym krouzkem a kds a ladil jsem tak dlouho nez jsem presel na HT big_smile, ktere je super.Jen uz nevim na jakou velikost jsem doladil krouzky.Mam totiz u obou pasu vsechny velikosti a tak jsem toho hodne vyzkousel

3

Já bych v Tvém případě k HT volil ten nejmenší kroužek a určitě kovový. HT nosím už rok a půl trvale právě v kombinaci nejmenší kovový kroužek a plastová klícka. Před Tím jsem měl cca rok CB 6000s a měl jsem ten stejnej problém jako Ty.

4

Vigg -nezdržuj se s CB6000s a kup HT s kovovým kroužkem 40 a 45 a máš pořešeno.

5

Hola, po delší době opět dotazy smile Mám kovový holytrainer a všechno bezva, ale když nosím déle jak pět dnů, tak cítím že se mě trochu zvětší kulky a jakoby celkově zvětší pytel. Hlavně v noci při erekcích. Srovná se s tím tělo po nějaké době nebo mám něco špatně? Pod kroužkem protlačím prst, tak to by moc těsný být nemělo. Ono je je to tělo klece nasměrovaný do pytlíku trochu, tak ta kůže je taková napjatější. Vidítě nějakou chybku nebo si musím počkat až trochu odezní erekce a zbyde velký pytel?

6

Připojil bych se k dotazu na nový HT, mám ho teď týden, super věc můžu vřele doporučit při nákupu plasťáku bych už asi do jiné značky nešel klasické CB6k je prostě obyčejná plastová klec která  je na nějaké kratší hrátky nehledně na nevhodné otvory.

zpět K problému, používám 2 největší kroužek zatím, nicméně přes den je HT z 80% na svém místě a funguje výborně  bohužel v noci mi jsou asi souzené daleko větší erekce a pás mi sjíždí od kořenu penisu třeba až 5-6cm nahoru a to moje koule zatím po týdnu zamčení pěkně drtí i několik minut několikrát za noc, potřebuji radu paní je rozlobená že si nejsem schopný vybrat kroužek, co myslíte vzít o jeden menší a toto riziko se zmenší? jak jste to řešili případně s vaším podobným problémem, budu velmi rád za odpovědi a názory.

Muž 23 let. Penis cca 17-18 při erekci.  nový hollytrainer. Ještě jedna pitomost, při používání třeba déle jak dva měsíce s pravidelným zamykáním můžu poznat rozdíl zmenšení třeba a tak i větší pohodu?

přeji hodně nadržených zamčených chvil!

7

Pořád dokola - když ti sjíždí klec, máš špatnou velikost kroužku. Kdž ti bude držet, nebude mít erekce moc prostoru a nebude t odtahovat klec od tela..

Dluhodobé zamykání nemá vliv na velikost.

8

Tak velikosti... nejmenší kovový a pak už je jen menší plastový 36mm a ten je zase moc malý. Ale tak snad poznám esi se mě zvětší pytel, když tam mám v noci to co tam roky bylo menší big_smile

9

Pokud už máš co nejmenší kroužek, tak ještě je varianta menší klec. A nebo prostě uplně jiný deisgn klece..