1

Téma: Statistika orgasmů

Zajímalo by mě jakou máte statistiku orgasmů od začátku roku. Průběžným přispíváním bych rád věděl jak jste na tom vy a vaše manželka ( pani,klíčnice )

Já mám za sebou jeden a moje paní je na čísle 8

2

Re: Statistika orgasmů

Normálny orgazmus - 1
Pokazené orgazmy - 2 (posledný 21.1)

3

Já mám za sebou 3x orgasmy a můj přítel co vím, tak 5x.

4

Já od začátku roku 0 a jeden nepříliš uvolňující anální milking první týden po Novém roce. Poslední pokažený orgasmus jsem měl před 44 dny. Má Paní měla letos už 14 orgasmů. Musím říci, že jsem už tak nadržený,že mám pocit, že udělám i v pásu a to bez jakéhokoli dráždění penisu. Stačí, když mi Paní zlehka prsty dráždí bradavky, nebo když jí lížu a mám pocit, že se každou chvíli udělám. Vím, že by byla naštvaná, tak se to snažím rozdýchat a rozchodit. Stalo se Vám někdy, že jste se udělali v pásu bez dráždění penisu?

5

Ja mam tento rok nula a moje pani ode mne uspokojena 5x. Sama si to dela podle chuti a mne pote posle třeba sms do prace, ze si to prave nekolikrat uzasne udelala, takže ja mam zase stoprocentně smůlu, max. kdyz budu hodny, tak mi dovoli ji udelat dobre pusou. Nadrzenej jsem uz ukrutné.

6

Já jsem nadržený také ukrutně, ale má Paní si to velice pochvaluje. Říká, že je teprve teď se mnou opravdu spokojená a také s mým chováním a službou v domácnosti. Jen se bojím, že se nekontrolovaně udělám, což mám zakázané. Možná jsou to jen pocity, ale někdy si myslím, že to nedám a že se bez dovolení udělám i zamčený v CB.

7

sub-xpetr :  Nikdy se mi vytéct v pásu nepodařilo. Potřebuji prostě dráždit penis a také mám "jen" nejdéle 30 dní v pásu...

8

Já zatím na nule. A nikoliv od začátku roku, ale někdy od konce listopadu.

9

Já jeden a Paní šest, týden mě skolila chřipka a týden to nešlo u mé Paní... :-(

10

Moje paní k dnešnímu dni 22x, já 1x normální, ale plně v režii mé Paní a 5x ruined.

11

Moje žena/paní nespočet orgazmu....ja dva zkažené, jeden milking...

12

Ja som mala od Nového roka veľmi veľa orgazmov s mojim otrokom, neviem to zrátať bolo ich strášne veľa. Počas nášho stretnutia mávam viac orgazmov. Otrok od Nového roka žiaden orgazmus, 5 krát pokazený. Plnohodnotný orgazmus mal niekedy v októbri. Najbližší bude mať možnosť až na Veľkú noc, ak to stihne v časovom limite.

13

Tak já už jsem na čísle 4 a občas nějaký ten milking, a můj miláček už jich má za sebou 14.