1

Téma: Vaše zkušenost

Zdravím,

rozhodl jsem se že si koupím Spiderwire2. Chci jen radu:  dá se nosit dlouhodobě?

Také nevíme doma jakou velikost koupit, moje rozněry: dlouhý od kořenu 9cm a šířka 3,5cm. Chtěl bych jen poradit jakuv velikost si koupit našel jsem tyto velikosti:první:průměr 3,4 cm, 9 cm dlouhý ten dtuhý:délka 7.5 cm, šířka 3.7 cm.

Poradtemi jakou velikost si vybrat doma jsme z toho zoufalý.
DĚKUJI.

2

Re: Vaše zkušenost

Ahoj,
řešili jsme stejný problém a úspěšně vyřešili.
Spiderwire2 mám zde zakoupený (bezva spolupráce) a používáme od února téměř nepřetržitě doposud. Nějaké úpravy jsem provedl pro větší pohodlnost při dlouhodobém nošení a sportování.
Doporučuji Spiderwire2 s průměrem kroužku 50mm, délku klícky si upraviš dle potřeby opatrným rozevřením kroužků. Menší kroužek jen v případě, že s tímto budeš nespokojený.
Upozornuji na to, že penis by měl být volný a celá konstrukce má držet pod ním. Kroužkem bys měl otočit při větším tlaku, ale musí to jít, jinak je malý.
Vyzkoušej před zakoupením tak, že v lepším kovomatu koupíš za pár korun ocelové kroužky o rozměrech 50mm a 45mm, zkus nasadit a vydržet v tom 24hodin včetně noci a práce v kalhotech, potom se rozhodni.

3

Re: Vaše zkušenost

Měl jsem možnost několik dní testovat různá zařízení, snad se někomu mé "zkušenosti" budou hodit:

CB 3000 s krátkou klecí
Nevýhodou je občasné bolestivé skřípnutí šourku při uzavírání či otevírání kroužku partnerkou.
Dá se vyřešit navléknutím silikonové trubičky (těsnění do oken) o průměru 10mm.
Při noční erekci krátká klec způsobila bolestivé skřípnutí šourku a varlat.
Vložka se zoubky výrazně ztěžuje možnost vytáhnutí penisu z klícky, vložka s největšími ostny po několika hodinách způsobila krvavé zranění na penisu (mimo značnou bolest).

CB3000 Curve
Dle mého názoru asi nejpohodlnější zařízení. Při erekci penis zaplní klícku, aniž by se bolestivě natáhl šourek či přiskřípla varlata. Klícka je o cca 2cm delší než u CB3000 či CB6000, má lépe situované průduchy a lépe se udržuje hygiena.
Dle mého názoru nejvhodnější zařízení pro delší nošení.
Bohužel toto zařízení v nabídce prodejců není moc často.

CB 6000
Trochu komplikované nasazování provázené občasným skřípnutím kůže.
Při noční erekci krátká klec způsobila bolestivé skřípnutí šourku a varlat.
Kroužky jsou s hranami, příjemnější mi byly s kruhovým profilem z CB3000.
Moc velký rozdíl mezi CB3000 a CB6000 jinak není.

Spiderwire
Celkem pohodlné zařízení, příjemnější než plastové,
ale široké mezery mezi dráty umožňují stimulaci penisu včetně orgasmu.
Výrobce by měl zúžil mezery přidáním aspoň dvou drátů.
Nevýhodou je váha zařízení, která jej stahuje z penisu.
V klidovém stavu se dá penis z klícky vytáhnout.
Řešením je řetízek kolem pasu a jeho upevnění ke kroužku.
Nasazování je celkem snadné i s nejmenším kroužkem, chce to jen trochu cviku.

Spiderwire II
Při noční erekci krátká klec opět způsobila bolestivé skřípnutí šourku a varlat.
Nevýhodou je váha zařízení, která jej stahuje z penisu.
Při nošení v prádle se kůže na penisu dostává mezi kroužky ven a dost často dochází k nepříjemnému skřípnutí kůže.
V klidovém stavu se dá penis z klícky vytáhnout a po autoerotice opět nasoukat do klícky.
Řešením je opět řetízek kolem pasu a jeho upevnění ke kroužku

Některé obchody nabízejí klícky z ocelové trubice se zašroubovatelnou koncovkou a podobné variace.
Moc praktické ale nejsou. Kroužek je s klíckou spojen dost volně (přes čep) a často docházelo k bolestivému skřípnutí kůže na penisu včetně poranění kůže.

Obecně se mi jeví jako nejvhodnější použít pro dlouhodobé nošení větší průměr kroužku a jeho spojení s řetízkem kolem pasu a případně i mezi půlkami (něco jako řetízková tanga).