1

Téma: Ozzák aneb nabídka skvělé spankingové hračky

Milí přátelé, přicházím s nabídkou pro příznivce spankingu:

Příští pátek budu pro asi už pátého zájemce objednávat skvělou spankingovou hračku, tak jsem chtěl tuto možnost nabídnout i vám ostatním. Nabízený kousek odborně patří do kategorie tawse, více podobných najdete třeba na google obrázcích:

https://www.google.cz/search?q=tawse&tbm=isch

Ten, co vám chci nabídnout, můžete vidět na fotce níže. A vězte, že jeho místní patronkou je Xena, která má velkou zásluhu na jeho familiérním českém pojmenování - Ozzák. Proč tomu tak je, můžete vidět na druhé fotce :-)

https://forum.cudnost.cz/obrazky/ozzak1m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/ozzak2m.jpg

A teď vážně. Nabízená hračka je z tvrdé černé kůže a je ohebná tak akorát, aby dala sílu správnému švihnutí (moc ne, jako by byla něčím vyztužená). Je dlouhá 43,5 cm a tloušťku má 6 mm. Z vlastní zkušenosti vám můžu Ozzáka též vřele doporučit.

Pro tuto časově limitovanou nabídku je cena 500 Kč + reálné poštovné. Kdybyste Ozzáka chtěli mít i vy a vyzkoušet si ho na vlastní kůži, napište mi mailem na info@cudnost.cz do čtvrtka 16. 8. Pak v pátek budu objednávat zboží a začátkem září ho můžete mít doma i vy.

2

Re: Ozzák aneb nabídka skvělé spankingové hračky

Patronka této super akční výzbroje "Ozzáka" velmi doporučuje, jelikož dobře mířená rána s pořádnou rázností zanechá tvar na zadečku i několik dní, což je pro příznivce spankingu skvělá volba. Dá se s ním pěkně rozehřát a přikrášlit zadeček.
Zda přemýšlíte čím zpestřit a oživit svou sbírku bacátek, tak tento kousek Vás určitě nezklame a neměl by vám chybět ve výbavě.

P.S.: Vojto, moc Vás oba zdravíme a věř, že když mám v ruce ozzáka, vždy si na tebe vzpomenu, jaké skvělé bacátko jsi mi ukázal.

3

Re: Ozzák aneb nabídka skvělé spankingové hračky

Akce už skončila, ale ještě tu mám jednoho Ozzáka pro nejrychlejšího zájemce.