1

Téma: Prisonbird s uretrální trubičkou

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli někdo z  vás nemá tuto klícku, zajímaly by mě vaše osobní postřehy ohledně výhod, nevýhod a celkově feedback k této klícce.
Děkuji, F.
https://i.ebayimg.com/images/g/JYYAAOSw … -l1600.jpg
(snad admin promine vkládání obrázku pomocí odkazu ;-)

2

Re: Prisonbird s uretrální trubičkou

Klec mám jen podobnou, takže k tomu se vyjádřit nemůžu, ale ty trubičky většinou jsou tak velké (velký průměr), že se hodí jen pro "fajnšmekry".

3

Chtěl bych znovu varovat před těmihle trubičkami, hrozí u nich uvolnění té kovové koncovky a nepříjemnosti, které si ani nechci představit a nikomu z vás je nepřeju.

4

Jojo, celkově by se tam němělo strkat nic, co je z více částí. Pokud pomineme největší průšvih, což je uvíznutí něčeho v močové trubici, tak se tyhle spojené trubičky nedají pořádně desinfikovat (a nebo se musí rozebrat, což zase zvyšuje varinatu uvolnění). Pokud chcete mít trubičku, tak je potřeba mít kovové trubičky vcelku (ale otázka je, z jakéh materiálu je ve skutečnosti ta trubička) a nebo si tam prostě strčte cevku, nebo nějaký dilatátor..

5

No ta trubička je první co poletí do koše, spíš mi jde jen o tu klícku, každopádně děkuju za vyjádření

6

Ahoj, jak je psano vyse, trubicka je k naprosto nicemu. Za to riziko to proste nestoji...
a klicka? mam ji doma, ale nepozivam. placaty profil krouzku neni kvalitne opracovan a ani velejemnejsi smirkem ho nevyhladis. budes mit ppcit rezani i kdyz budes mazat.
urcite nebrat... u kovove klicky obecene beru mensi prumer nez treba u plastu... z duvodu vahy samotne klece, proste pada k zemi

7

to matyseks:  myslíte ty kroužky které tvoří samotnou klec nebo jen kroužek kolem kořene?

8

Ahoj, záleží asi na kvalitě klece kterou koupíš já ji mam doma používám ji už asi rok možná dele a je to pro mě osobně nejlepší klec co jsem dosud měl.

9

Jojo, celkově je kvalita kleci staráme proměnlivá (pokud tedy neberu ty místní overene) a ani výšsi cena neznamená dobrou kvalitu.

10

Ahoj,
uvažovali jsme s mým Miláčkem o této a nakonec jsme koupili také celokovovou, ale s jednodílnou sondou. Dá se lehce omýt, je chycena zepředu a pokud se uvolní vyjede ven, ne dovnitř. Je to bezpečnější. Ale jinak ti schvaluji kovový model, když jsem vzrušený žalud se tlačí ven a krásně to bolí a mého Miláčka to nesmírně vzrušuje. Užijte si s manželkou smile smile