1

Téma: NoFap

https://nofap-cr.webnode.cz/Zdravější vztahy

Lepší nálada

Lepší paměť

Větší výkonnost

Zotavení erektilní dysfunkce

a mnoho dalšího


Aké sú vaše skúsenosti s dlhodobým nestriekaním a to v súvyslosti:
produktivita
fyzická výkonnosť
dosahovanie cieľov

2

Re: NoFap

NOFAP je život bez vzrušování pornem, je to trochu něco jiného než nosit pás cudnosti. I když něco společného to má samozřejmě. Ty body, které tady zmiňuješ, jsou právě dosažitelné pro ty, kteří se zvládnou odpoutat od závislosti na pornu a hodně je to o psychice.

Jinak za sebe můžu říct, že odpírání orgasmů u mě k těmhle úžasným bodům nevede. Kromě toho, že máme úžasný vztah s mou přítelkyní.

3

Re: NoFap

Tohle je poměrně zajímavé téma. Nemyslím to odpírání sledování porna a masturbace, ale odpírání mužského orgasmu a jeho vliv na výkonnost a množství energie, kterou pak muž má. Už jsem několikrát četl, že pánové, kteří si odpírají uspokojení, jsou výkonější, soustředěnější apod., ale u mě to tak nefunguje. Myslím, že ani na jednu stranu - ani více ani méně. Nejdéle jsem nestříkal 7 měsíců a byl pouze cca 1x měsíčně na milkingu. Jediné, co ve mě stoupalo bylo napětí, které se někdy (nepravidelně) projevovalo tak, že jsem se v noci budil neskutečně nadržený a nemohl pořádně spát. To byl důvod toho, proč mi Paní nakonec dovolila stříkat 1x za 2 - 3 měsíce. To je pro mě snesitelné, ale asi to bude hodně individální a někomu to nemusí vyhovovat ani tak.
Mám na to podobný názor jako admin - moje cudnost = lepší vztah s mou Paní. Největší a vlastně asi jediné pozitivum je to, že po své Paní, prakticky neustále (s láskou a oddanou pokorou) toužím a náš vztah je tak pro nás oba mnohem příjemnější a je velice vzrušující.

4

Re: NoFap

Včera v noci som sa dočítal: Na jednej strane rastie tvorba testosterónu, ktorý je u muža nazývaný aj hormónom mladosti(energia, priebojnosť a znaky alfasamca), ale na druhej strane návaly vzrušenia a sexuálne hry spúšťajú tvorbu dopamínu, ktorý odmeňuje mozog a vzniká na ňom závislosť (pri noFape je často spomínaná jasnejšia mysel. Toto zahmlenie zrejme spôsobuje dopamín a veci okolo). Vzhladom na to, že zamknutý muž prežíva neustále návaly vzrušenia a sexuálne hry s intenzívnym prežívaním, dá sa predpokladať, že závislosť na zamykaní, je vlastne závyslosť na dopamíne. Postupne sa uvoľňuje menej dopamínu a telo potrebuje silnejšie stimuly...čím je zrejme potláčanie pôsobenie testosterónu, takže zrejme preto zamknutý chlap nepocíti výhody nestriekania v tejto oblasti.