1

Téma: Cuckold

Chci se zeptat, zda mátě někdo s touto praktikou zkušenosti?
Kdo ve vztahu s tím přišel?
Kde se dá o tomto bavit?
Nějaké návody, zkušenosti, zážitky, pocity?

2

Re: Cuckold

Bavit se o tom dá tady, myslím, že je to téma dost blízké pánským pásům cudnosti, tak proč ne. Zatím jsme ho tu ale neměli, tak kdo z vás má s cuckoldingem zkušenosti, budeme moc rádi, když se o ně s ostatními podělíte.

3

Re: Cuckold

Dlouho sem váhal jestli to téma založit nebo ne, a vyčkával jestli nebude někdo rychlejší, ale nakonec sem tom rozsekl a založil, tak snad se někdo podělí o svůj příběh.

4

Re: Cuckold

Škoda je, že se tu moc lidí na debatě nepodílí, tak alespoň já přidám drobnou zkušenost:
Když se ve čtyřce partnerka z druhého páru musela postarat o probuzeného prcka, tak jsme leželi v posteli a povídali si. Moje se začala dotýkat druhého, on jí, hladili se, líbali se. Když ho začala vzrušovat tam dole, zjistil jsem že se mi to celkem líbí.
Byla to moje první zkušenost, vždycky jsem si říkal že do 3 s chlapem nikdy, ale asi budu muset změnit názor. Takže to možná jsou moje počátky cuckoldu, kdo ví..

5

Re: Cuckold

IN zajímavá zkušenost jsi asi jediný kdo jí tu má jak se tak dívám, může to více popsat prosím?

6

Re: Cuckold

Jediný nebudu určitě nebudu wink A nevím jak bych to víc popsal, ono to totiž pak skončilo, protože se druhá žena vrátila..

7

Re: Cuckold

Mě to dost vzrušuje když jsem zamčený a partnerka si může užívat, jen mi o tom nechce vyprávět tak nevím.

8

Re: Cuckold

Takže ty jsi doma zamčený v pásu a tvá partnerka má milence?

9 Naposledy upravil: malep (11.12.2013 22:12:38)

Re: Cuckold

Jo jsem zamčený jen mě tak jednou za týden odemkne, jestli má milence nevím, když jsem se jí na to ptal, tak se jen smála a řekla že mě to nemusí zajímat.

10

Re: Cuckold

Ono to vlastně partnerkám přímo nabízíme aby nám byly nevěrné. Když nás mají zamčené, mají nad námi obrovskou moc. A ten zamčený luxující a uklízející trouba je určitě moc sexuálně nevzrušuje. Tak proč si trochu toho vzrušení neužít neužít někde jinde.

11

Re: Cuckold

Myslím, že ono je to všechno o míře submisivity - já alespoň to tak vnímám. Nedovedu si představit dominanta, který by se nechal zamknout. No a pak už je to tak, že já jako subík, vzývám Svoji Paní a když si prostě Ona přeje, abych byl v pásu, jsem v něm rád. A neuvěřitelně mě to vzrušuje. Už jsem víckrát zažil, že se přede mnou zamknutým v pásu Paní mazlila se svou subinou i dalším partnerem. Bylo to tvrdé, ale to prostě musím snést. Jsem pak vděčný Mojí Paní, když mi po tom, co jsem přivázaný u její postele a musím se na ně dfívat, se postará o mého zamknutého vibrátorem - věřte, je to slast.

12

Re: Cuckold

Od doby co jsme s partnerkou přešli od normálního vztahu do vztahu D/S, a já nosím prakticky stále pás , můj sexuální život poklesl asi o 90 %. S tím se musí asi počítat že dominantní žena si bude užívat i s někým jiným.

13

Re: Cuckold

Hele neni to s tou submisivitou 100%. Ja jsem v posteli dost dominantni, nad vsim musim mit kontrolu, nebylo by mi dobre kdybych predaval kontrolu. Jako svazat se necham, drazdit v pasu taky, ale nevzdal bych se aspon jednoho bezpecnostniho klicku u sebe a taky rad partnerku svazu a vibratorem ji privedu k nucenym orgasmum. U me je zamceni spis otazka perverzniho vzruseni.

14

Re: Cuckold

No to mi trochu uniká smysl , být zamčený a mít možnost se odemknout.To je jako nebýt vůbec zamčený. Já se s partnerkou vidím jen o víkendech. Klýč má jen ona a já nemám možnost se odemknout, teď jsem zamčený už třetí týden.

15

Re: Cuckold

Me treba uz valne nebavila moje obsese masturbaci, tak jsem se zamkl sam. Teprve nedavno jsem presvedcil svoji slecnu, aby si vzala klicky. Kazdopadne, rozdil bych videl v pristupu ke svemu sexualnimu uspokojeni. Ja ho CHTEL omezovat, chtel jsem se stat cudnejsim. Zatim z prispevku tady mam pocit, ze vy kluci tady jste cim dal vic nadrzeny. Me skoro mrzelo kdyz me moje slecna o vikendu odemkla, protoze to pokazilo moji cudnost.

16

Re: Cuckold

Ani u mna to nie je o dajakej submisivite. Paci sa mi, ked ma partnerka drazdi zamknuteho az tesne k vyvrcholeniu. Mam rad pocit, ked som zamknuty. Kluciky mam tiez stale v dosahu, pretoze sportujem a nechcem riesit svoje pohodlie. Odmietam vsak D/s vztah, cuckold neprichadza v uvahu... klietka je v podstate eroticka hracka aby predohra netrvala 20minut ale 2dni.

A hlavne, takto nas to oboch bavi :-)

17

Re: Cuckold

latex.cuckold napsal:

Me treba uz valne nebavila moje obsese masturbaci, tak jsem se zamkl sam. Teprve nedavno jsem presvedcil svoji slecnu, aby si vzala klicky. Kazdopadne, rozdil bych videl v pristupu ke svemu sexualnimu uspokojeni. Ja ho CHTEL omezovat, chtel jsem se stat cudnejsim. Zatim z prispevku tady mam pocit, ze vy kluci tady jste cim dal vic nadrzeny. Me skoro mrzelo kdyz me moje slecna o vikendu odemkla, protoze to pokazilo moji cudnost.

tak nejak jak pises, ze nosíš pas cudnosti kvůli omezeni masturbace, to je pro me taky hlavni důvod noseni, klic ma pritel ale musí me kvůli hygiene jednou za dva tydny odemknout, ideal b bylo když bych zustal na trvalo zamcenej ale to asi nejde

18

Re: Cuckold

no já sem zamčen dost pravidelně. navíc má pani má i milence. ale když příde a vše mi povypráví musím jí i pomilovat. jinak mě pravidelně odemkne na higienu a hned zase uzamkne. nejdéle sem to nosil asi 14 dní

19

Re: Cuckold

Já jsem zamčený skoro pořád, paní mě odmyká jen o víkendu a to ještě né o každým,vzrušuje mě představa že jsem zamčený a ona si někde užívá, Jen mi o to nechce nic říct.Teď o vánocích jsem byl odemčený 3 dny a po opětovném zamčení jsem si hned uvědomil , že patřím jen jí.

20

Re: Cuckold

miláček napsal:

Chci se zeptat, zda mátě někdo s touto praktikou zkušenosti?
Kdo ve vztahu s tím přišel?
Kde se dá o tomto bavit?
Nějaké návody, zkušenosti, zážitky, pocity?

Ahoj,
Ano s touto praktikou mám bohaté zkušenosti, neuvěřitelně mě vzrušuje, když vidím jak do mé milované ženy vniká cizí penis a ona si to neskonale užívá.
Nezapomenutelný a vzrušující zážitek, pro mě,  když má kundičku celou růžovou a zpatlanou od semene mého kamaráda smíchanou se svojí šťávičkou.  Já jsem zamčený a ona je ještě celá udýchaná z prožitého orgasmu.

Měj se Leon

21

Re: Cuckold

Ahoj,
A mohl by jsi něco více o tom napsat? co a jak... jaké pocity... dělá to sním často? a jak si na to ty? "čistíš" ji pak po aktu? jezdí do ní na ostro a ty taky? nebo chodí i sama za ním na návštěvu a pak přinese dáreček?
Klidně mi to napiš do SZ jestli nechceš sem.
díky

22

Re: Cuckold

Ahoj, nosí vaše partnerka klíček na krku?

23

Re: Cuckold

pesjenprovas napsal:

.......klic ma pritel ale musí me kvůli hygiene jednou za dva tydny odemknout, ideal b bylo když bych zustal na trvalo zamcenej ale to asi nejde

Jde, staci si poridit dobry pas, ja jsem si taky myslel ze to nejde vic jak par dni ci tydnu kvuli hygiene a pak jsem si poridil Jail Bird od Mature Metal tam nebyl absolutne zadny problem ani dlouhodobe...

24

Re: Cuckold

xiking napsal:
pesjenprovas napsal:

.......klic ma pritel ale musí me kvůli hygiene jednou za dva tydny odemknout, ideal b bylo když bych zustal na trvalo zamcenej ale to asi nejde

Jde, staci si poridit dobry pas, ja jsem si taky myslel ze to nejde vic jak par dni ci tydnu kvuli hygiene a pak jsem si poridil Jail Bird od Mature Metal tam nebyl absolutne zadny problem ani dlouhodobe...

nosival sem spiderware ale bohužel sjizdel mi pro naznaku erekce a to tahani za koule bylo hrozny, proto nosim cs-100

25

Re: Cuckold

To pesjenprovas:
A pomohlo to? Přiznám se, že to tahání považuji za největší mínus...