1

Téma: Pravidla zdejší seznamky

Po další delší úvaze o klesající úrovni zdejších inzerátů a reakcí na ně jsem všechny dosavadní inzeráty smazal a zavádím pro sekci seznamka podobná pravidla jako pro zdejší bazar. Ta se tam ujala bez připomínek a bazar se skvěle rozjel, proto věřím v to samé i zde v seznamce.

Bylo tu mnoho inzerátů bez šance na úspěch. Omlouvám se všem smazaným, ale slibuji, že vám to vynahradím zvýšením úrovně seznamky a pohodlnějším hledáním ve vašich inzerátech. Sice vím, že každý jsme originál, ale přesto zavádím pro inzerci určitou jednotnost, aby to tu bylo přehledné. A vy si prosím na vašich inzerátech dejte záležet.

Nová pravidla seznamky tedy jsou:

1. Inzeráty může vkládat pouze admin, reagovat mohou všichni přihlášení
2. Inzerce mimo téma cudnosti nebo komerční inzerce nebude publikována
3. Reakce neseznamovacího charakteru mohou být smazány
4. Každý zde může mít vložen pouze jeden inzerát, topování není povoleno
5. Pokud se úspěšně seznámíte, napište mi, abych váš inzerát smazal

Pokud máte zájem inzerovat ve zdejší seznamce, pošlete mi soukromou zprávu tady na fóru nebo email na info@cudnost.cz a uveďte prosím:
- o vás: věk, bydliště, zázemí, cokoliv dalšího
- o partnerovi/partnerce: věk od do, maximální vzdálenost od vašeho bydliště
- BDSM preference za vás i partnera/partnerku
- typ vztahu: virtuální/reálný, vážný/přátelský/hrátky
- kontakt na vás

Přeji vám hodně štěstí při hledání té pravé nebo toho pravého.

Vojta
Váš admin

2

Re: Pravidla zdejší seznamky

dobrej nápad! líbí se mi, že je tu diskuze trošku moderovaná a na úrovni, což se o jiných serverech říct nedá....

3

Děkuju, snažím se. A snažím se to moderování ani moc nepřehánět, jak je tomu zase na jiných serverech.

Žádný takový krok se nemusí líbit každému, tak doufám, že aspoň většině z vás.

4

Ty jsi náš hodný moderátor, i když my někdy zlobíme, já vím, ale máš pro nás pochopení

5

tak myslím to je dobrej nápad. aspon  nebudou dva stejné inzeráty.. a Jak píšeš admina..nepřehanět jak jinde.Líbí se mně že tady je to více uzavřenější jako rodina  a nemusí se nic přehanět..ne jak ne life...Jsem rád že jsem to tu objevil..jen snad to chce znova rozproudit..Snad se zadaří.. posledni dobou opět začínájí rust příspěvky