1

Téma: Reakce kamarádů

Zdravím všechny,

jaké/máte zkušenosti s reakcemi vašich přátel, známých a blízkých na PC, pokud se o tom, že jej nosíte, nějakým způsobem dozvěděli či jste jim to sami řekli? Myslím, že to je zajímavé téma, které tu tuším ještě nezaznělo, tak si myslím, že to je dobrý topic na předvánoční diskusi.

2 Naposledy upravil: IN (19.12.2013 08:50:36)

Re: Reakce kamarádů

Téma zajímavé, otázkou je, jestli najde respondenty. Neumím si představit, že by se to provalilo u někoho známého, nebo nedejbože z rodiny..

Co se týká cizích lidí, tak tam by mi to asi bylo dost jedno, ale ta situace taktéž nenastala.

3

Re: Reakce kamarádů

tak reakce kamaradu je zajimava,
jeden mi řekl ze by to nemohl nosit ani 10min, ze jen z fotky PC jak mam nasazeni je nadrzenej, a když me videl a mohl si to osahat tak ze by ani teh 10 min nedal, proste ze me obdivuje ze to dokazu nosit byt jen chvili a ze to nosil dlouhodobe a klice ma pritel tak to je prej mimo jeho logiku a mysleni
ten druhej co to vi (je subik) tak ze bejt zamcenej tejden nesvede prej max den, a prej me docela obdivuje ze sem se sam zamkl a klice dal priteli byt se s nim vidim jen o vikedech.

takze reakce ze by to nedali a zaroven ze obdivujou ze to svedu to nosit a fungovat s tim v civilnim zivote.

4

Re: Reakce kamarádů

Ja to rekl kamaradce, se kterou se dam mluvit uplne o vsem. Vzala to uplne v pohode, jediny jeji komentar byla takova polootazka-polokonstatovani: Ty ten pas cudnosti nosis rad, ze? A kdyz jsem ji to odkyval, tak rekla: Jo, ma to neco do sebe.

5

Re: Reakce kamarádů

tak to je zajimava reakce

6

Re: Reakce kamarádů

Ahoj a co třeba sauna nebo nuda plaž ,chodite s nebo sundavate ?

7

Re: Reakce kamarádů

Ja musel do sauny a bylo to bez negativní reakce,normálně smíšený provoz,dokonce slečna co to obsluhuje se po skončení ptala kde se to dá koupit :-).

8

Re: Reakce kamarádů

Kamaradum o tom nerikam, rodine uz vubec ne. Takze reakce jen od pritelkyne a to byl moc zajimavy vyvoj. Od negativni ignorace pres brblani ze ji Birdlocked v noci picha do zadku, pres drazdeni jen tak abych mel radost v Birdlockedu az po to, ze posledne nez mi sundala CB6000s tak na me vzala Hitachi. Jen porad brbla ze ji to prijde nehygienicky.

9

Re: Reakce kamarádů

A je tu někdo, který je zavřený (třeba jen příležitostně) od své Paní a manželka (partnerka) o tom neví?

10

Re: Reakce kamarádů

Tak to by snad šlo pouze v případě, že by spolu manžele nežili, nebo aspoň sexuálně nežili, spali v pyžamu nebo odděleně... Podle mne v normálním vztahu nereálné.

U partnerky si to dovedu představit snáze, v případě studia nebo práce přes týden v jiném městě.