1

Téma: Poučné texty

Sem tam přeložím nějaké texty a různě je přiklášluji (např. je doplňuji o úkazkové obrázky) a nyní bych se o dva z nich chtěl podělit:

* Ženská dominance (zdroj)
* Průběh sezení v klícce (zdroj)

(Překlady nejsou dokonalé, slohový postup může leckde strádat, ale mělo by to být čitelné. Překled může znít někdy dost kostrbatě, jelikož jsem se vyhýbal anglicismům. Gramatické chyby se jistě najdou, ale pár odstraňovacích průchodů již proběhlo.)

2

Re: Poučné texty

Je to překrásně napsané, já rozhodně doporučuji a děkuji ti, že jsi to našel a dal pro čtení kdo chce.
Je to třeba i návod pro subíky, kdyby si to jejich ženy přečetly, kdyby ale chtěli, žádné donucovací prostředky ;-) možná by se v tom našli a také objevili čím je vlastně náš vztah tak dokonalý, jak by se mohly ženy mít, kdyby jste je uctívaly za jejich pozornost jako Bohyně.

Je ale jasné, že koho to prostě neosloví, nic nezmůže, protože ta dominantnost přeci jenom v té ženě musí trochu být, musí jí být příjemná, oslovit jí, protože když není, je to velmi špatné a mnoho žen to pokazí a kazí jméno Madam.

3

Díky za překlad, je to super. Mohl jsem tak konečně dát přečíst své manželce nějaký "návod" jak být klíčnicí a určitě bychom jich ocenili více.

4

Nebudou někdy přeloženy další texty?

5

Nevíte někdo, kde by se dali hostovat statické stránky s obsahem 18+?

Zde mám další text, který není 100% poučný, zvláště závěr je radikální/fantazírování: 10 přísad pro zkrocení Vašeho subíka, výsledky garantovány….

V různém stavu rozpracovanosti mám DreamLover a AboutFLR.

Kdo umí anglicky tak na archive.org jsou dostupné některé knihy.

6

Manuál poloh od Ezady. (Pročetl jsem si podmínky na Githubu a tohle by ješte mělo být ok.)

7

Hosting můžu nabídnout svůj, nějak to vymyslíme.