1 Naposledy upravil: boundsoulx (2.8.2015 11:30:57)

Téma: Svázaná romance

Úvod

Svoji sexuální úchylku jsem se vždy snažil tajit.  V případě, kdy jsem měl déle trvající vztah, vždy jsem se své partnerce svěřil. Většina mých bývalých přítelkyň tuto informaci přijala vcelku pozitivně. Zkoušeli jsme tedy bondáž, bičíky, roubíky a jiné pomůcky, se kterými jsme si užili zábavu. I když jsem switch, hrál jsem převážně dominantní role. Moje partnerky tíhli spíše k submisivní roli, ale to nebyl jediný důvod. Měl jsem více zkušeností s BDSM obecně, tak ode mne očekávali, že je budu provázet tímto stylem sexuálních her. Občas jsem měl pocit, že je to tak pro ně pohodlnější, protože takto nemusí vyvíjet žádnou aktivitu. Moc mi to nevyhovovalo. I já jsem chtěl být občas ten, co slouží své paní. Naštěstí jsem potkal Janu. S ní se karta trochu obrátila.

______________________________________________________________________________________________________________________

Kapitola 1: Jak to vše začalo

Janu jsem poznal na kamarádových narozeninách. Nádherná dlouhovlasá zrzečka se smaragdovýma očima. Hned jsme si padli do oka. Začali jsme randit a úžívat si. Cítil jsem, že by to mohla být ta pravá. Ovšem zbývala ještě zkouška ohněm. Nechtěl jsem to jen tak říct. Rozhodl jsem se, že půjdu do rizika a místo slov vyzkouším činy. Vše jsem si dobře promyslel, aby toho na ni nebylo moc, ale zároveň si to užila.
Vše probíhalo podle plánu a po večeři večera jsme se přesunuli do mého pokoje. Jediné světlo tvořili svíčky, které jsem zapálil pro lepší atmosféru. Byli jsme na posteli už jen ve spodním prádle a mazlili se. Navrhl jsem Janči, že jí zavážu oči. Neprotestovala. Chtěl jsem po ní, aby si klekla na kolena, což udělala bez zaváhání. Koukal jsem se na tuhle krásnou holku, jak se zavázanýma očima klečí přede mnou. Chvíli jsem jí pak hladil po zádech a líbal na krku. Potřeboval jsem ji trochu rozptýlit, než vše připravím. Vytáhl jsem policejní pouta, roubík a vibrátor s masážní hlavicí.

Lehce jsem jí zezadu objal a zeptal se "věříš mi?".

Janča chvíli váhala. Po celém těle ji naběhla husí kůže. Její dech se zlehka prohloubil.

"Ano." konečně odpověděla a já se mohl pustit do experimentu.

Chytl jsem ji za obě ruce a spoutal želízky za zády. Své překvapení projevila drobným cuknutím. Její dech se víc prohloubil a zrychlil. Nevěděl jsem jestli to je strach nebo vzrušení. Vášnivě jsem ji políbil na krku a lehce kousl do ušního boltce (tak jak to má ráda).
Trochu se začala v poutech zmítat, a pak jen dodala "ještě!".
V ten moment opadl můj ostych. Líbí se jí to. Dopřál jsem jí tedy ještě pár polibků doprovázené hlazením jejích prsou. Svoji spokojenost vyjadřovala tichými vzdechy.
Poté jsem vzal roubík a nařídil, ať otevře pusu. To pro ni bylo další překvapení. Chvíli se snažila zaprotestovat, ale pochopila, že přes kuličku, kterou už měla v ústech, nepronikne ani slůvko. Teď je vše v mých rukou.
Zašeptal jsem jí do ucha "teď jsi moje a já si s tebou budu hrát, jak se mi zlíbí."
Janča jen mírně a nejistě kývla hlavou jako souhlas. Vzal jsem připravený vibrátor, ale ještě než jsem jej zapnul, objal jsem Janču zezadu a dráždil jsem s ním Jančin rozkrok. Přišlo mi, že je ještě trošku napjatá. Nejspíš se snažila tento nový zážitek nějak zpracovat. To vše se vytratilo v momentě, kdy jsem vibrátor pustil. První reakce byla v podobě většího škubnutí. Něco takového nečekala. Poté se jí uvolnily všechny svaly v těle. Roztála jak led. Vzdychání tlumil roubík v Jančiných ústech. Abych zážitek ještě zintenzivnil, začal jsem ji líbat na krku a občas přišlo i ono kousnutí do ucha. Janča začala pohybovat pánví tak, aby si co nejvíce zpříjemnila dráždění rozkroku o vibrátor. Vzdechy začínaly nabírat na intenzitě. To vše ve mě vyvolávalo tak silné pocity vzrušení, že jsem se až chvěl.
Janča dosáhla vrcholu. Jemné výkřiky, které se snažily probojovat skrz roubík, ještě více posilovaly mé vzrušení. Janča byla jak v křeči. Celé její tělo se kroutilo. Srdce jí bušilo tak silně, až jsem se obával, že jí vyskočí z hrudi. Jak vše skončilo Janča se o mě opřela a vydýchávala. Já mezitím vypnul vibrátor a odložili jej.
Chvíli jsem pozoroval, jak slastně oddechuje. Mezitím jsem se rozhodl z mé skrýše vytáhnout bičík s důtkami.
Janču jsem narovnal a chtěl po ní, ať ještě zůstane v klečící poloze.
Začal jsem jí mírně hladit důtkami po zádech. Opět jí naskočila husí kůže "víš, naučím tě jedno pravidlo. Když se chceš udělat, musíš požádat o povolení. Jakmile se tak nestane, přijde na řadu trest."
Janča se snažila dostat nějaká slova skrz roubík, ale marně.
"Protože si nepožádala o povolení, tak tě trochu potrápím. Avšak budu brát ohled na to, že jsem se nezmínil dřív, a proto bude trest menší. Chci jen, abys věděla, co se bude dít, když nebudeš poslušná."
Lehce jsem důtkami švihl přes záda. Janča poskočila a zasténala přes roubík. Pak přišla další rána, do které jsem se více opřel. I přes další zasténání se Janča ani nehnula. Na záda jsem poslal ještě pár ran. Měl jsem hroznou chuť potrápit i její prsa. Rozepnul jsem tedy její podprsenku a odpojil ramínka, abych ji mohl úplně sundat. Nejdříve jsem ji přes prsa pohladil rukou, poté podráždil bradavky jazykem a lehkým kousnutím. Janča jen reagovala slastnými povzdechy. Pak přišla první rána přes levou bradavku. To s Jančou hodně cuklo, až se měla tendenci zaklánět.
"Nezakláněj se nebo to bude horší!" pohrozil jsem.
Janča přes roubík vydala jen zoufalé zasténání, ale narovnala se. Kvůli pásce, která ji zaslepovala nevěděla, kdy má další úder očekávat. To pro ni bylo nejspíš to nejhorší.
Důtky ještě párkrát dolehly na její prsa a bradavky. Pak jsem je zaměřil na stehna.
Trestu byl konec. Sundal jsem Janči roubík a něžně pošeptal do ucha "je vše v pořádku? Můžeme pokračovat?"
"Ano." odpověděla Janča.
Políbil jsem ji a řekl "před chvíli jsi se bavila ty, teď je řada na mě. Otevři pusu!"
Janča udělala jak jsem poručil.
Na kouření o Janči jsem se hrozně těšil. Nevím, jak se to naučila, ale je to slast.
Když jsem se pomalu blížil k vrcholu, stopl jsem to. Sundal jsem Janči pásku z očí.
"Teď mi moje milá otrokyně ukážeš, jak dobře šukáš. A nezapomeň, jestli se budeš chtít udělat, musíš poprosit o svolení!"
Lehl jsem si na postel, Janča se spoutanýma rukama za zády si musela sundat kalhotky, což se jí podařilo velmi rychle. Pak si na mě sedla obkročmo a snažila se zavést můj penis. Bylo roztomilé vidět, jak se o to snaží s rukama za zády, ale nakonec se jí to povedlo.
Během téhle jízdy se Janča ještě jednou udělala. Nezapomněla se však zeptat na povolení. Nakonec jsem se udělal i já.
Janča si vedle mě s úsměvem lehla a já jí klíčky od pout odemkl. Chvíli jsme takto leželi a povídali si. Janča se vyjádřila velmi pozitivně k tomu, co se právě odehrálo. Dokonce Jsem se dozvěděl, že nějaké praktiky z této oblasti už zkoušela. Avšak se také vyjádřila k tomu, že by nechtěla být jen otrokyně. Řekl jsem jí, že jsem switch, takže rád střídám role. Po této odpovědi byla Janča nadšená ještě víc a řekla, že si pro mě taky něco připraví. V jejích očích bylo vidět cosi ďábelského, až mi z toho zamrazilo v zádech.

______________________________________________________________________________________________________________________

Kapitola 2: Jančino překvapení

Následující týden jsme měli oba plno práce, takže jsme se neviděli. Musím se přiznat, že na tu noc jsem myslel den co den. Přemýšlel jsem, co všechno bych s Jančou chtěl vyzkoušet a co nového pořídit. Prostě nikdy jsem se s žádnou holkou tak perfektně neshodl na tom, co se nám v posteli líbí.
Měli jsme se sejít v sobotu a já se nemohl dočkat. Už v Pátek jsem začal kontrolovat pomůcky a přemýšlel, co s Jančou vyzkoušíme. Moje hloubání přerušila SMSka od Janči.
"Zítra přesně v 18:00 přijdu k Tobě. Budeš oholený a vykoupaný. Čekat mě budeš ve spodním prádle a všechny hračky budou připraveny na stole. Tvá paní."
Nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Ta zpráva byla jako od opravdové dominy. Už teď jsem cítil vzrušení.
Přišla sobota. Já se během odpoledne pořádně vydrhl a oholil, aby má paní byla spokojená. Všechny pomůcky, co jsem vlastnil, jsem připravil na stůl. Bylo 17:50 a já už netrpělivě na Janču čekal.
Přesně v 18:00 zvonek. Šel jsem otevřít. Janča - má paní.
Vypadala jinak. Měla na sobě dlouhý červený kabát. Obličej více namalovaný než obvykle a vlasy stažené do culíku. Byla vyšší, což znamenalo, že má boty na podpatku. Jejich zvuk při vstupu do bytu mi způsobil příjemné mrazení v zádech.
Když se zabouchly dveře chtěl jsem Janču přivítat.
"Ahoj, zlati." řekl jsem s chtěl jsem ji políbit.
Zastavila mě. "Co si to dovoluješ ke své paní?! Už teď sis vysloužil trest. Pověs mi kabát!"
Chvíli jsem stál jak opařený. Nečekal jsem, že to bude takové hned od začátku. Když si sundala kabát, odhalila červenočerný korzet, který byl i přes prsa a černou minisukni. Pocítil jsem slabost v nohou, protože korzety se mi hrozně líbí. Tohle byla od Janči podpásovka.
Poslušně jsem pověsil kabát a čekal na další příkaz. Janča si jen odložila kabelku a vytáhla z ní černý kožený obojek s nýty a jedním kovovým očkem. Ten mi okamžitě nasadila kolem krku. Hned na to vytáhla vodítko, které připnula za kovové očko. Už jen toto stačilo, aby mi stál jak stožár.
"Pojď. Podíváme se jak si se na příchod své paní připravil." zatáhla za vodítko a vedla mě směrem k mému pokoji.
Chvíli se rozhlížela, a pak se přesunula k pomůckám. Jakmile si je důkladně prohlídla, vzala bič s důtkami, který jsem na před týdnem použil.
"Takže k tomu trestu. Na čtyři!" rozkázala a já ihned vykonal.
Hladila mě důtkami po zádech a říkala "Za prvé. Nejsem „zlati“, ale tvá paní! Za druhé. Od této chvíle mě budeš vítat ve spodním prádle s nasazeným obojkem a s vodítkem v puse! Za třetí. Když uděláš něco špatně, budeš se mi omlouvat tak, že půjdeš na všechny čtyři, budeš mi líbat a uctívat obě nohy a poprosíš o trest, rozumíš?!"
To vzrušení, které ve mě kolovalo se nedalo popsat. Tohle jsem opravdu nečekal. Srdce mi bušilo. Adrenalín a vzrušení se mi rozlévalo po těle.
"Ano, má paní." odpověděl jsem a začal líbat nohy. "Prosím o trest."
Janča mě okamžitě začala švihat důtkami. A moc se se mnou nemazlila. Jeden švih vedla zespodu mezi nohy, čímž mě důtkami švihla přes varlata a stopořený penis. Bolelo to jak čert. Silně jsem zasténal.
"Hm, to by mohlo stačit." dodala a zakončila to posledním švihem přes záda. "Kleknout!" poručila.
Klekl jsem si a čekal, co přijde dál. Janča ke mě přisunula židli, sundala si minisukni a sedla si na ni. Vzala do ruky vibrátor a začala se s ním dráždit v rozkroku. Pak ke mě natáhla obě nohy a poručila "Budeš mí líbat boty a hladit po lýtkách! Když budu spokojena odměním tě."
Jak poručila, tak jsem dělal. Líbal jsem boty a hladil lýtka. Janča po mě pokukovala a ten pohled jí dělal dobře.
Až se Janča udělala, lehce mi zabodla podpatek do hrudi a zatlačila, čím naznačila, abych přestal. Chvíli oddechovala, než zase promluvila "Nedá se říct, že bych byla úplně spokojená, budeš se muset víc snažit."
Postavila se a sáhla po policejních poutech a po sadě pro elekrosex. Trochu se mi udělalo sucho v ústech. Na mě to ještě žádná partnerka nezkoušela.
"Teď mě hezky vylížeš a jestli se mi něco nebude líbil dostaneš elektrickou ránu do koulí. Tohle by tě mělo motivovat, aby si odvedl svoji práci dobře." obratem mi spoutala ruce, sundala boxerky a pomalu připevňovala elektrody na šourek. Chvíli si hrála s krabičkou, kde nastavovala napětí. Pak dálkovým ovladačem cvakla a já dostal ránu, až to se mnou cuklo. "Výborně. Funguje to. Tak tohle se stane když nebudu spokojená!"
Janča si sundala kalhotky, sedla si zpět na židli a vodítkem si mě přitáhla ke svému rozkroku. "A makej!" poručila.
Hbned jak jsem začal, dostal jsem ránu. Byla to bolest, že jsem se chtěl instinktivně chytit za šourek, ale pouta mi v tom bránily. Navíc, když jsem se vzdálil jen o pár centimetrů, hned si mě Janča přitáhla pomocí vodítka. Musel jsem makat dál. Než jsem přišel na to, jakým způsobem to Janči vyhovuje, dostal jsem ještě tři rány. Pak mi Janča drtila hlavu. Byla s mojí prací nejspíš spokojená.
Janča se udělala, s úsměvem na mě pohleděla a pohladila mě se slovy "Konečně dobrá práce."
Opět si potřebovala chvíli oddechnout. Pak mě odemkla z pout a poručila, abych šel na postel. Janča vzala ještě jedny policejní pouta a provaz. Ruce mi pomocí policejních pout připoutala k pelesti postele. Roztáhla mi nohy a pomocí provazu je také upevnila. Byl jsem spoutaný na posteli a tvořil jsem písmeno X. Janča ještě sáhla po pásce na zaslepení a nasadila mi ji. To se mi moc nelíbilo, protože jsem ztratil ten krásný pohled na moji paní v nádherném korzetu. Nejspíš to udělala schválně.
"Za to, že jsi byl tak šikovný, odměním tě. Ale nesmíš se udělat nebo do tebe pustím proud a ty to bude muset minutu vydržet."
Minutu?! Pomyslel jsem si. To už jsem měl nahnáno, protože to opravdu bolí jak čert.
Janča mě začala kouřit. To bylo to nejhorší, protože tohle umí fakt dobře. Trpěl jsem slastí. Začal jsem prosit a žadonit, aby mě nechala udělat, ale všechno bylo marné. Pokaždé, když jsem to už nezvládal a blížil se k vrcholu, tak přestala. Takové utrpení jsem ještě nezažil. Udělala to tak pětkrát nebo šestkrát. Ani už nevím. Celé mé tělo bylo jak v tranzu a mysl před výbuchem. Želíska se mi lehce zařezávaly do ruky, ale pouta mě nekompromisně bránili před únikem. Nikdy bych nevěřil, že něco tak slastného může způsobit takové utrpení. Vždy, když chvíli počkala až se uklidním a začala nanovo, nejdříve mě dráždila kroužením jazyka okolo žaludu, a pak přešla na sání. Když to udělala naposledy říkal jsem si, že je mi to jedno. Tu elektřinu vydržím. Udělám se!
V ten moment Janča přestala. Mě stále v hlavě bušilo. Cítil jsem, jak najednou nade mnou klečí obkročmo a sklání se ke mě.
"Teď si na tobě zajezdím. Jestli se uděláš dřív než já, bude to pět minut pod proudem."
Nevěděl jsem, co dělat. Pět minut už vůbec nevydržím. Jenže pokud na mě Janča nasedne, tak se už dlouho neudržím. Kde se to v ní vzalo? Opravdu věděla, jak má působit slast a přitom utrpení zároveň.
Janča nasedla a já cítil kolem svého penisu teplo a vlhko její kundičky. To ve mě vyvolalo takovou slast, že jsem byl zase kousek před vrcholem. Bylo to otřesné a slastné. Být tak příjemně drážděn, nemoct se udělat. Janča po mě rajtovala tak divoce, že bylo jasné, jak moc si mě přeje potrestat. Tohle nevydržím. Celým mým tělem proudí vzrušení a...
Co to? Janča se udělala. Spása. Nebude mučení elektřinou.
Cítím, jak se zohýbá a šeptá mi do ucha "To mám ale šikovného otroka." Políbila mě a začala opět na mě rajtovat. Tentokrát si ale vzala do ruky vodítko a začala za něj tahat.
"Prosím má paní, smím se udělat?"
Janča se trochu zasmála "ještě ne!"
Po těchto slovech začala kroutit pánví tak, že jsem měl opravdu namále. Moc dobře si uvědomovala, jak mě tyhle její pohyby ještě více vzrušují. Nemluvě o tom, jak moc jsou dole příjemné. Janča si už takhle dřív vytipovala, jak mě co nejrychleji udělat.
"Prosím. Moc prosím." škěmral jsem, jako bych byl malé dítě.
"Chci, aby jsi počítal do desíti. Nahlas a pomalu!" poručila moje paní.
"Ano, má paní." a začal jsem s počítáním. Bylo to velmi náročné. Janča ještě důkladněji kroutila svojí pánví a navíc i zrychlovala. U devítky jsem myslel, že vystřelím. Nakonec jsem to zvládl.
"Mohu se udělat, má paní?" vydal jsem ze sebe z posledních sil.
"Ano, můžeš." ještě si pár vteřin Janča počkala na odpověď.
Tato dvě slova pro mě byla vysvobozením. Udělal jsem se téměř okamžitě.
Janča se opět nahnula nade mne a začala mě líbat. pak se narovnala a dodala "ještě si tě takhle chvíli nechám."
Poté Janča zmizela z postele. Jelikož jsem měl stále pásku na očích, nevěděl jsem, co má ještě se mnou v plánu. Moc jsem nad tím nepřemýšlel, protože jsem oddechoval po tom utrpení, co si na mě připravila.
Slyšel jsem, jak přišla do místnosti. Sundala mi elektrody ze šourku a začala mi ho celého omývat. Přišlo mi to zvláštní. Až bylo hotovo najednou jsem ucítil něco studeného.
Cvak! ozvalo se.
"Tak a teď jsi jenom můj!" řekla Janča a sundala mi pásku z očí.
Podíval jsem se směrem na můj penis. Pás cudnosti. I ten typ poznávám černý CB6000s. Jednu dobu jsem se o pásy cudnosti zajímal, ale nikdy by mě nenapadlo, že mi někdo nějaký nasadí.
"Co to má znamenat?" zeptal jsem se.
"To znamená, že teď patříš jenom mě. Já teď budu rozhodovat o tvých orgasmech. Pouze já budu vlastnit klíče. Když budu s tvými službami spokojená. Dovolím ti se uspokojit. A když ne, budeš trpět. Víš od té noci, co ses mi přiznal s tvojí úchylkou, jsem trochu uvažovala. Už dlouho jsem chtěla mít chlapa zamknutého v pásu cudnosti, ale s žádným bývalým by to nefungovalo. S tebou by mohlo."
Byl jsem v šoku a nevěděl, co říct. Janča se jen přitulila a začala se mazlit. "Doufám, že se nezlobíš." Z mé paní se zase stala milující přítelkyně.
Chvíli jsem se snažil srovnat s tím, co se vlastně teď stalo. Lehce jsem přikývl, že jsem s tím v pohodě. Musím přiznat, že mě to vzrušilo. Navíc, jak se Janča ke mně začala tulit a mazlit, zase na mě šla erekce, ale tentokrát mi v ní bránil pás. Dostavila se pořádná bolest.
Janča si toho všimla "Zvykej si." Řekla s úsměvem na rtech.
Myslel jsem, že jsme oba switch. Teď to spíše vypadá, že Jančina orientace je spíše dominantní. Co má se mnou Janča v plánu dál?

Kapitola 3: Nová zkušenost

Pátý den jsem zamčený v pásu cudnosti. Je to hrůza. Byl jsem zvyklý, že když to na mě přišlo, udělal jsem si dobře. Teď se cítím šíleně nadrženě. Mezitím mě Janča nechtěla pustit a musel jsem jí orálně uspokojovat. Doufám, že až se dnes večer s Jančou uvidíme a ona mi sundá tu hrůzu, která mi způsobuje tohle utrpení. Musím teď čurat v sedě. Noční a ranní erekce mi způsobují bolest a trochu to překáží při sportu.
Co ale čert nechtěl. Když jsem se pomalu chystal z práce přišla mi SMSka od Janči.
"Miláčku promiň, ale musím odjet na služební cestu do zahraničí. Budu tam muset zůstat 14 dní. Doufám, že to tady zatím vydržíš, pak se ti odměním. Pa."
Cože? Čtrnáct dní? Hleděl jsem do mobilu jak opařený. Už teď jsem tak nadržený, že bych byl ochotný udělat téměř cokoliv. Zkoušel jsem Janči ještě rychle napsat, aby mě odemkla než odjede. Bohužel se mi dostalo odpovědi, že už jsou skoro za hranicemi.
Po uplynutí prvního týden, jsem pomalu začal šílet. Přemýšlel jsem, jak se tohoto děsného zařízení zbavit. Za nikým jsem ale pro pomoc jít nemohl. Nechtěl jsem si udělat ostudu. Špatně se mi spalo, neboť i sebemenší pohyb v pásu mi dělal dobře. Erekce byly odměňovány bolestí. Všechno ve mně šílelo a toužilo po slastném orgasmu.
Další den ráno jsem od Janči dostal SMSsku.
"Ahoj miláčku, tak jak se daří? Doufám, že to zvládáš. Jestli toužíš po pár chvil svobody, můžeš se stavit za mojí kamarádkou Hanou. Té jsem nechala jeden klíček a seznámila se situací. Dnes tě kolem páté bude očekávat. Budeš ji poslouchat na slovo, jako bych to byla já! Jestli s tebou bude spokojená, odměním tě. Pa."
Tohle mě rozčílilo. Jak o tomhle mohla někomu říct? Já vím, že holky rády drbou, ale tohle bylo nepříjemné. Jenže pak mne začaly přemlouvat základní instinkty. Svoboda. Uvolnění. Kvůli tomu jsem byl ochotný to překonat.
Hana byla Jančina dobrá kamarádka. Byla o něco vyšší než Janča, dlouhé černé vlasy a modré oči. Stejně jako Janča působila dojmem křehké dívčiny. Ještě do teď nechápu, kde se to v Janči vzalo. O to více mě překvapuje, že Hanka je asi podobně orientovaná.
Když jsem vešel do domu, kde Hanka bydlí, byl jsem velmi překvapen. Nikdy jsem u ní doma nebyl. Byl to celkem velký dům, který prý zdědila po nějaké vzdálené příbuzné, o kterou se starala.
Byl jsem před Hankou dost nesmělý. Ona se na mě šibalským úsměvem prohlížela.
"Tak co bude? Oblečení dolů!"
"Já myslel, že na chvíli dostanu klíček, a pak ho jen vrátím."
Hanka se zasmála "Tak to se pleteš hochu. Teď budeš dělat, co ti poručím. Mám nějaké instrukce od Janči, takže si spolu trošku pohrajeme. A jestli nechceš. Fajn, můžeš jít, ale klíček nedostaneš."
Pohrajeme? Blesklo mi hlavou. To jako, že mi teď Hana bude dělat dominu? Rozmýšlel jsem. Základní instinkty byly ale silnější. Chtěl jsem se udělat. Kývl jsem na souhlas.
"Hodnej kluk. Takže teď se svlíkni, chci vidět tu nádheru. Pak tě čeká trest za to, že se ke mě nechováš jako ke své paní, pokud vím instrukce si dostal. Tak dělej!"
Poníženě jsem postupně shazoval všechny kousky oblečení, až jediné, co na mě zůstalo byl pás cudnosti. Vzhledem k tomu, že se teď k Hance musím chovat jako z Janči, šel jsem hned na všechny čtyři, políbil jí nohy a poprosil o trest.
"Hezky si tě Janča vychovala." prohlásila s úsměvem na rtech. "A protože sis nedonesl obojek a vodítko, použiji něco možná méně příjemného."
Hanka vzala ze stolu jakýsi kožený pásek. Vypadal jako malá verze mého obojku. Obepnula mi jej za pás cudnosti. Bylo to nepříjemné, ale povedlo se. Pak připevnila vodítko za malý kovový kroužek, který se na tohle obojku na penis nacházel. Zatáhnutím na vodítko mi naznačila, abych ji následoval.
Vedla mě do suterénu, jež byl tmavý a ponurý. Hanka začala odemykat dveře, které byly na konci chodby vlevo. Když je otevřela, byly zevnitř polstrované. Zdá se, že Hanka tady má playroom. První, co mě napadlo a nemýlil jsem se.
Takže Hanka je profesionální domina? Prolétlo mi hlavou.
Místnost vypadala, že je udělaná zvukotěsně, co znamená, že tu může mučit své otroky bez omezení. Ale co se chystá udělat se mnou? Moje nervozita, ale také vzrušení vzrostlo.
Místnost byla celkem velká. Všude bylo červené polstrování. Hanka si opravdu dala záležet, aby byl její playroom zvukotěsný. Na zdi se nacházela spousta hraček pro BDSM. Většinou pouta, řemeny, bičíky a roubíky. Na druhém konci místnosti byl pověšený bílý závěs a naproti kovové křeslo. To mělo červeně kožené čalounění na opěradle a pro stehna. Křeslo svojí konstrukcí nutila sedící osobu mít nohy od sebe.
Hana mi poručila si sednou do kovového křesla. Měla na něm už připravená kožená pouta. Hned mi jimi zajistila kotníky a stehna tak, abych nemohl nohy dát k sobě. Ruce mi zajistila koženými pouty, které byly připravené za opěradlem. Všechny pouta ještě zajistila malým zámečkem.
Chvíli se na mě slastně dívala "Hm, takhle se mi to líbí."
Měla absolutní přístup k mému zamčenému údu. Mé vzrušení bylo čím dál víc silnější. Erekce, která se snažila dostavit, mi způsobovala mučivou bolest. Byl jsem ochotný podstoupit jakýkoli trest, jen ať už můžu na svobodu.
Hanka prvně vzala skřipce na bradavky. Nejdříve mi je začala bradavky lízat, pak sát a nakonec se i zakousla. To se mnou dost cuklo a to se jí očividně líbilo. Tak to ještě párkrát zopakovala. Když usoudila, že moje bradavky jsou připravené, upevnila na ně skřipce. Na každým z nich byl ještě háček na závaží, na který se Hanka rozhodla okamžitě dvě pověsit. Byla to pořádná bolest.
Avšak to nebylo vše. Hanka ještě vytáhla bič s důtkami.
"Počítej!" rozkázala a začala mě švihat. Nevynechala snad ani kousek mého těla, ke kterému měla přístup. Hruď, stehna rozkrok. Nepárala se se mnou. Když jsem po čtyřiceti ranách začal ztěžka počítat, rozhodla se ještě pro dalších deset ran. A byly pořádné.
"Tak jsem si tě připravila a teď k trestu."
Tohle nebyl trest? Prolítlo mi hlavou. To to bude ještě horší?
A taky bylo. Hanka vytáhla pletený bič. Usmála se na mě a připravila se na úder.
"Snaž se nehýbat. Nerada bych ti ublížila." chvíli se soustředila, pak bič odložila. "A víš co? Nebudu chtít slyšet tvoje nářky." vzala nafukovací roubík a s přísným hlasem poručila otevřít ústa. Vrazila mi ho do úst a kolem hlavy zajistila řemínkem. Pak začala pumpovat a zkoušet, kdy mě roubík dusí. Samozřejmě mi roubík nechala tak nafouknutý, že jsem jej měl plný ústa a jazyk byl natolik přimáčknutý, až to bylo nepříjemné.
Pak balonek na nafukování dala kolem mého krku na záda, aby měla zase volný prostor pro údery. Vrátila se na místo a opět se s bičem v ruce připravovala na údery.
Měl jsem strach, ale byl jsem i vzrušený. Čekal jsem na úder. Srdce mi bušilo silně, lehce jsem se třásl a mým tělem proudily pocity tepla.
Zavřel jsem oči. Slyšel jsem švih biče a před dopadem na mé tělo jsem trochu sebou cukl.
První rána. Těsně vedle levé bradavky, kde jsem měl ještě závaží. Šíleně to zabolelo, a pak bolest přešla v pálení. Chtěl jsem zakřičet, ale veškerý zvuk pohltil roubík.
"Řekla jsem nehýbat!" řekla Hanka trochu podrážděně.
Přišel druhý úder přímo na skřipec na pravé bradavce. To jej stáhlo dolů i se závažími. To zabolelo tak, že jsem se začal v poutech zmítat, ale ty mi bránily v jakémkoli pohybu. Chtěl opět vykřiknout, ale roubík nafouknutý v mé puse tomu zabránil. Ta bezmoc mě vzrušovala tak, že jsem cítil pulsovat svůj penis v pásu cudnosti.
Takže tohle je můj trest. Hanka bude na mě trénovat sestřelování skřipců. To mě přesvědčilo, abych s vůbec nehnul a měl to rychle za sebou.
Třetí rána. Trefa. Opět zmítání a pokus o výkřik.
"Vidíš, že to jde. Tím by byl tvůj trest u konce." řekla Hanka a obložila bič.
Pak přišla za mnou a opět mi lízala bradavky. Tentokrát bez kousání. Bylo něžné a příjemné. Pak vytáhla z pod trička řetízek, na kterém byl klíček. Hurá, svoboda a odměna. Pomyslel jsem si.
"Koukám, že si klíček poznal. Tak co myslíš? Zasloužíš si chvíli svobody?"
Snažil jsem se přes roubík odpovědět, ale marně. Jen to Hanku více pobavilo.
"Tak tedy dobrá." sundala klíček a začala odemykat moje vězení.
Když mi sundala klícku, cítil jsem velkou úlevu. Navíc se mi hned postavil do pozoru. Pak ještě sundala kroužek a nakonec i obojek. Byl jsem úplně volný a byla to ohromná slast.
"Janča mě poprosila, ať zkontroluji hygienu. Prý ani jeden nemáte s pásem cudnosti zkušenosti. Ale ujistila jsem jí, že jej můžeš mít nepřetržitě i měsíc nebo dva."
Když to dořekla, myslel jsem, že odpadnu. Doufám, že Janču nenapadne mě v tomhle věznit tak dlouho.
"Teď tě oholím a pak se vrhneme na něco příjemnějšího."
Nemohl jsem se dočkat. Hanka mě oholila. Avšak kvůli mému vzrušení jsem tekl. Čímž mě párkrát potrestala plácnutím přes penis a nadávkami, jaké jsem nadržené prase. Bylo mi to fuk. Chtěl jsem svoji odměnu. Své uspokojení.
"Tak hotovo." ještě mě omyla a uklidila věci na holení.
Byl jsem už tak nedočkavý. Teď to přijde moje odměna. Myslel jsem si.
Hanka přišla s lubrikačním gelem a s pomůckou, co připomínala umělou vagínu.
"Slyšela jsem, že máš rád, když ti ho Janča kouří. Tahle hračka simuluje orální sex." chvíli si ji prohlížela a pak se usmála. "Jo a mimochodem, Janča jasně přikázala, že se nesmíš udělat. Prý, aby si se na ni víc těšil. Takže teď se si s tebou budu hrát tak, aby jsi byl co nejvíce navnaděný."
Po těchto slovech jsem se začal zmítat a snažil se protestovat. Avšak bylo mi to houby platné. Pouta nekompromisně držely mé tělo a roubík byl tak nafouknutý, že nebylo možné vydat ani hlásku.
"Copak to se ti nelíbí? Bohužel, takové jsem dostala instrukce. Teda bohudík. Baví mě takhle někoho mučit. Navíc Janča říkala, že při tomhle krásně škemráš. To já nemám ráda, takže roubík ti nechám!" zasmála se a začala mi potírat penis lubrikačním gelem. "A víš ty co? Nějak sebou moc cukáš." dodala a na chvíli si odběhla pro kožené řemeny, kterými mi zajistila trup a břicho. "Tak si připraven." oznámila s úsměvem.
Teď zažala moje noční můra. Mučení slastí. Ta hračka byla překvapivě realistická. To dráždění bylo tak příjemné, že jsem měl okamžitě blízko k vrcholu. A najednou, nic. Hanka měla už s tímhle zřejmě zkušenosti a věděla, kdy přestat. Takhle to udělala ještě třikrát a já už chtěl zase začít žadonit o milost. Leč marně. Hanka dobře věděla, o co se snažím a zřejmě o to více jí to bavilo. Užívala si mé zmítání v poutech a bezmoc.
To samé pak následovalo ještě po čtvrté a po páté. Měl jsem pocit, že mi vaří hlava a že exploduje jak sopka.
"Tohle by stačilo." řekla Hanka celkem už znuděně.
Ulevilo se mi, že to mučení skončí.
"Teď vezmeme něco dráždivějšího." dodala s nadšením a vzala si ze stolu umělou vagínu s vibracemi.
To ne. Prolítlo mi hlavou. Zmítal jsem se teď ještě víc, neboť tohle už na mě bylo moc.
"Ale no tak. Uklidni se. Slibuji, že tě potrápím jen pětkrát. Ale když nebudeš hodný tak desetkrát!" zakončila se zvýšeným hlasem.
Celé mé tělo se chvělo. toužilo jen po tom jednom. Snažil jsem se, co nejvíce uklidnit. Hanka mezitím začala se svojí mučící procedurou. Vibrace tomu přidali na intenzitě. Už jsme ani nestíhal dýchat vzrušením. Po třetím stopnutím jsem měl pocit, jak kdyby moje tělo pomalu rezignovalo. Byl jsem zpocený, udýchaný a v hlavě mi bušilo kladivo. Pak přišlo po čtvrté a po páté. Tak moc jsem se chtěl udělat. Stačil jen jeden pohyb navíc. Ale bránil mi v tom kožený řemen, kterým mě Hanka zajistila. Má s tím opravdu zkušenosti.
"A proto, že si se neuklidnil hned, tak ještě jednou." prohodila.
Teď bych kývl na cokoliv, jen aby mě nechala udělat se. Ale ten zatracený roubík. I když ani žadonění by nepomohlo. Viděl jsem tu jiskru v Hančiných očích. Oproti předchozí hračce tohle ji opravdu bavilo.
"A konec." dodala, když stopla moji další možnost se udělat. "Chvíli počkáme, až se zklidníš. Omyji tě a pak šup zpátky do pásu. Roubík ti ještě nechám. Nechci poslouchat tvoje žadonění."
Hanka si na chvíli oběhla pryč. Já pomalu vydýchával a snažil se ještě uvolnit z pout abych si mohl udělat dobře. Nic. Kdyby na poutech nebyly zámečky, tak to není tak těžké, ale Hanka byla opravdu zkušená.
Když se vrátila, opatrně mě omyla a přiložila k penisu led. Prý aby se snadno dal zamknout. Pak už mě jen namázla lubrikantem a zamkla. Klíček hned utíkala někom schovat.
Pak mi vyndala roubík z úst a vysvobodila z pout. Když jsem se oblékal ještě mě pozorovala.
"Nezapomněl si na něco?" řekla lehce podrážděně.
Bylo mi hned jasné, co se po mně chce "Děkuji, má paní, za lekci."
"No proto." dodala a pokynula ke vchodu.
"Janči řeknu, že jsem byla vcelku spokojená s tvým chováním. Ať už ona s tím naloží, jak bude chtít."
"Děkuji má paní." ještě jsem raději dodal.
Po cestě domů jsem nebyl schopný sledovat dění kolem sebe. V hlavě mi bušilo, byl jsem hrozně nadržený a jediné, na co jsem dokázal myslet, bylo, kdy mě Janča nechá udělat. Když jsem se jí svěřil se svojí úchylkou, bylo to jak mávat sirkou nad rozlitým petrolejem. Ten však v případě Janči vzplál. Nečekal jsem, že v takovém drobném tvorečkovy žije divoká dračice.
Ještě týden. Pak snad tahle hra skončí. I když část mne si to zase tolik nepřeje. Janča si mě zotročila a já se nechal. Jak se to stalo? Asi je to opravdu ta pravá.

Kapitola 4: Velké finále

Dnes má Janča dorazit domů a zbavit mě té hrůzy, která mi poslední dny strhává skoro celou moji pozornost. Je to opravdu zvláštní pocit, jak se váš svět smrskne jen kolem potřeby udělat se. Každý den myslím jen na to. V práci, doma a vlastně všude, kam se hnu. Moji přátelé si na mě začali všímat mé nesoustředěnosti a roztržitosti. Občas se mi i klepaly ruce a při jakékoli činnosti jsem působil jako nemehlo. Zkoušel jsem tento pocit tlaku vysportovat, ale marně. Neustále jsem si přál, aby má paní už přijela a sundala mi pás cudnosti.

Nejvíce se to zhoršilo po zkušenosti s Hanou. Její šikovnost v dráždění a zároveň pohlídání si, aby se její otrok neudělal, mi způsobila ještě větší hrůzu, než tomu bylo před tím. Má touha byla na hranicích mých možností. Nikdy jsem si neuvědomil, co musí prožívat otroci, kteří jsou zamčení měsíce. To opravdu nechápu, jak to vydrží.

Při odchodu z práce, jsem si to zamířil rovnou k Janči. Můj krok se velmi zrychlil. Občas jsem do někoho z nepozornosti vrazil. Moje myšlení se pohybovalo pouze kolem jedné věci.

Během mé cesty mi ale přišla SMSka, která ve mně vyvolala ještě větší pocit frustrace. „Určitě už jsi na cestě ke mně. Nejsem doma. Jsem u Hany. Doraz sem! Nejdřív si tě vezme Hana do parády a ty ji budeš poslušně poslouchat! Tvá paní.“

Moje první reakce byla velmi vzpurná. Nechtěl jsem tam. Věděl jsem, co mě asi bude čekat. Nechápal jsem, proč mě chce takhle mučit. Nakonec jsem podlehl své touze a vyrazil na cestu.

Došel jsem k domu, kde Hana bydlí. Chvíli jsem váhal. Když jsem se však odhodlal zaklepat, dveře se náhle otevřely.

„No to je dost, kde se flákáš?! Dovnitř!“ přísným hlasem Hana. Ve tváři měla lehký šibalský úsměv a v očích jiskru, která mi prozrazovala, že co bude následovat. Nebude to pro mě nic dobrého.

„Svléknout!“ poručila a já bez váhání začal shazovat svršky, až na mě opět zůstal jen pás cudnosti.

Po té ke mně přistoupila a začala mi lehce promačkávat varlata. „Tvé utrpení se mi opravdu líbí. Není nic lepšího než chlap, který s tímhle nemá zkušenosti a první týdny trpí jak pes.“

Následně mě chytila za pás cudnosti a začala táhnout. Chtěla, abych s ní šel do koupelny. „Tady se osprchuješ a připravíš pro svou paní. Tady máš holící strojek a budeš se snažit i přes pás cudnosti se pořádně oholit. Závisí na tom jestli se dnes uděláš nebo ne.“

Takže můj orgasmus stále není jistý? Proletělo mi hlavou. Vzal jsem od Hany holítko v růžové barvě.

„Pro mužskou děvku jako jsi ty je to správná barva!“ prohodila s lehkým zasmáním. Asi jsem se musel divně zatvářit, protože mi opravdu ta barva přišla ponižující – krom jiného.
„Vy tu budete se mnou, má paní?“ odhodlal jsem se zeptat poté, co jsem si všiml, že Hana nikam neodchází.

„To si piš! Pohlídám si, jestli budeš pro Janu řádně připraven.“

Už jsem radši nic neříkal, protože z Hanina hlasu bylo poznat, jak je netrpělivá.

Začal jsem se umývat a také holit. Bylo to dost těžké, protože pás cudnosti dost překáží. Ale v zajetí základních pudů, kdy mým cílem bylo zasloužit si orgasmus, jsem se hodně snažil. Celá situace byla ale hrozně ponižující. Trochu mě to vzrušovalo. Praly se ve mně smíšené pocity.

Když jsem byl hotov Hana vypadala celkem  spokojeně. Chvíli si prohlížela mé oholení. Opět se s nějakou něžností netrápila. Myslel jsem, že mi upadnou varlata. Jenže na druhou se mi začínal stavět, což k další bolesti velmi přispívalo.

„V pořádku.“ prohodila netrpělivě. Opět chytla za pás cudnosti táhla mě zpět do místnosti, kde jsem se svlékal.

„Klekni si, ruce za záda a chvíli tu na mě počkej!“

Klekl jsem si a Hana mezitím šla to suterénu. Nejspíš pro nějakou hračku do playroomu. Trvalo jí to trochu déle než bych čekal. Že by se nemohla rozhodnout, čím mě bude trápit? Blbost. Hana moc dobře ví, čím mě chce mučit tentokrát. Tahle hra ve mně vyvolávala pocity zoufalství, ale taky vzrušení.  Cítil jsem, jak dole se mi zvedá, tedy spíše se o to snaží. Prostě jen další bolest.

Po několik minutách se Hana vrátila. V ruce měla nafukovací roubík s postrojem na celou hlavu, který obsahoval i škrabošku. Navíc byla teď oblečená v podvazcích a korzetu. Na nohách černé boty na podpatku. Vlastně byla celá v černém. Moc jí to slušelo.

Zlehka jsem polkl, protože mi naběhly vzpomínky na to, jakou bezmoc mi tento roubík způsoboval. Dobře jsem z minulé zkušenosti znal jeho efektivitu.

„Přinesla jsem ti kamaráda, kterého máš tak rád. Užiješ s sním i dnes spoustu legrace.“ dodala posměšně Hanka.

Postroj mi nasadila na hlavu. I když jsem se snažil nebylo opravdu nic vidět. Po té mi nafoukla roubík v puse. Pamatovala si i kolik nafouknutí má u mě použít. Měla mě už fakt dobře přečteného.

„Postav se!“ poručila. Já jsem jen zamumlal, když jsem chtěl odpovědět „ano, má paní“, ale marně. Dle lehké zasmání, jsem pochopil, že Haně tohle moc líbí. Kvůli jejím pokerovému obličeji a vyjadřování nedokáži určit jestli je i nadržená. Byla nadržená minule? Fakt v ní nedokážu číst. Je prostě profesionálka.

Dovedla mě až do playroomu. Posadila mě do známého kovového křesla a pořádně spoutala. A je to tady. Opět naprostá odevzdanost. Vzrušovalo mě to natolik, že mi můj pás cudnosti opět musel bolestivě bránit v erekci.

Chvíli mi zase Hana začala přejíždět po varlatech. To také moc nepřispělo k situaci. Myslel jsem, že mi pás urve koule. Snažil jsem se však hýbat pánví tak, aby se mi pás párkrát zapřel o Haninu ruku. Bylo to moc příjemné. Tedy než přišlo byť lehké, ale bolestivé plácnutí přes varlata.

„Bez dovolení si snažíš dělat dobře?! Tak to teda ne, chlapečku!“

Věděl jsem, že mám problém, ale bylo mi to celkem fuk. Chtěl jsem se už udělat stůj co stůj.

„Je na čase tě potrestat. Jak to uděláme Jani?“

Jana je tady? Proč nic neříká? Proletělo mi hlavou. Ale následně jsem pochopil. Ozvalo se totiž zamumlání, ale ne tlumené. Jana zřejmě měla v ústech také nějaký roubík. To znamená, že je tu taky svázaná? Tohle mi ještě víc zamotalo hlavu. Začal jsem mumlat.

„Mlč otroku!“ zvýšila na mě hlas a ještě mě plácla přes koule. Můj výkřik byl skoro celý pohlcen roubíkem.

„Uděláme to zábavnější.“ dodala Hana a odepnula moji škrabošku z postroje, abych viděl.

Jana byla naproti mně. Svázaná v klasickém postroji udělaný na hrudi z červených provazů. Ruce měla za zády. Postroj byl dalším provazem přivázán ke stropnímu háku, aby se Jana nemohla nijak pohybovat po místnosti. Navíc její nohy byly svázané tak, aby její poloha byla v kleče. Provazy tvořili celé její pokrytí těla, jinak byla úplně nahá. V ústech měla kulatý roubík, který ji nutil mít ústa otevřená, ale nijak nevyplňoval vnitřní prostor. V podstatě jde o roubík, který se používá k nucenému orálu. Přes oči, také měla škrabošku, takže také nic neviděla. Ten pohled byl k nezaplacení. Jen v provazech jí to velmi slušelo a červená barva ladila s jejími zrzavými vlasy. Moje erekce už byla tak silná, až jsem začal mít obavy, že pás cudnosti praskne.
Jana se v provazech trochu zmítala, chvíli jsem přemýšlel, jestli je tu dobrovolně. Hana nás chvíli pozorovala a pak se hlasitě zasmála. „Tak, jdeme si hrát.“

Hana vytáhla sadu pro elektrosex. Bylo mi jasné, co mě čeká. Dvě elektrody mi připevnila na varlata. Hezky jednu elektrodu na každé varle. Nakonec je zajistila páskem. Po té mě ale polila hrůza. Ještě vytáhla jakýsi tenký kolík s kuličkou na předním konci, na který by napojený stejný drát jako na elektrody. Na anál příliš tenké. Bylo mi jasné, kam tahle elektroda půjde. Začal jsem se zmítat, ale marně. Hana opět pouta dostatečně zajistila a já neměl žádnou možnost úniku.

„Už se taky těšíš?“ zlověstně se při těchto slovech Hana usmála.

Když mě chytila za pás cudnosti, začal jsem se zmítat víc, abych jí to znesnadnil. Jenže popruhy držely opravdu pevně. Nehnul jsem se ani o píď. Hanu tohle ještě více pobavilo. Začala mi pomalu tento kolík zasouvat do penisu. I když byl nalubrikovaný, bolelo to jak čert. Roubík tlumil můj křik a pouta důkladně plnily svoji práci, aby Hana tu svoji měla co nejsnazší.

„Tak a teď to otestujeme.“

Zhluboka jsem oddechoval. Kolík dlouhý asi pět centimetrů jsem měl celý v penisu. Kulička zřejmě měla zajistit, aby nemohl tento kolík jen tak ven. Náhle přišel elektrický šok. Hodně jsem sebou cukl, ale naštěstí nebyl příliš silný. Jen dost nepříjemný.

„Tak a teď zjistíme, až kam můžu navýšit.“ opět se zlověstným tonem v hlase.

Kroutil jsem hlavou, ale Hana mé protesty úplně ignorovala. Měl jsem dokonce i pocit, že se v ní projevil záchvěv vzrušení. Postupně navyšovala a já cítil, jak celým penisem prochází elektřina. Křičet nemělo cenu, ale bylo to instinktivní, když přišla bolest. V jednu chvíli jsem měl pocit, že mi čůrák upadne. Zde se Hana zastavila.

„To bude stačit.“ dodala a vytáhla ještě jednu krabičku z výbavy pro elektrosex. Zapojila ji k drátům k mému penisu a ke krabičce, kterou měl již nastavenou.

Novou krabičku si přiložila k ústům. „Víš na co tohle je?“ řekla a já v tu chvíli dostal ránu. Rychle jsem pochopil, že proud teď bude spouštět zvuk. Krabičku pak přidělala Janči mezi prsa. Vzhledem k tomu, že měla kroužkový roubík, nebyl zvuk nijak tlumený a tak měla jistotu, že když Jana vydá hlásku, já dostanu ránu. Rafinované a kruté.

Hana donesla bič s důtkami a také jezdecký bičík. Položila je vedle Jany. Pak přišla za mnou a zase mi na postroj nacvakla škrabošku. Takže jsem neviděl, kdy dopadne bič na Janu a tudíž na, kdy přijde elektrický šok. Musí se nechat, že v tohle měla Hana dobře promyšlené.

„Teď jsi na řadě ty, zlato.“ promluvila Hana na Janču.

Co jsem slyšel byly lehké dopady důtek na Jančino tělo. Na ty nijak nereagovala. Dokud nepřišlo pořádné švihnutí a Jana vyjekla. Já dostal ránu. Můj instinktivní pohyb a výkřik zpracovávaly Hančiny hračky. Nebylo možné se tomuto nijak bránit. Opět se ukázala Hanina dobrá schopnost znehybnění.

Takhle to trvalo ještě malou chvíli. Po pár ranách, co jsem dostal, se Hana rozhodla změnit nástroj.

„Teď to bude zajímavější.“ opět s hlasem, který dával najevo, že si to velmi užívá.

Slyšel jsem, jak se Janča zmítá, ale také marně. Hana to musela umět velmi dobře i s provazy. Je mi jasné, že se Janča také dokonale znehybněna jako já. Bylo to znepokojující a vzrušující zároveň.

Po chvíli Jančinýho zmítání, jsem slyšel dopady jezdeckého bičíku. Tady už Janča vyjekla pokaždé. Myslím, že jsem slyšel i Hanu se párkrát zasmát.

Jakmile skončila s bitím, slyšel jsem ji jak si pro něco jde o kousek dál. Janča chvíli oddechovala.

„Tak, teď ti moje milá otrokyně sundám škrabošku, abys se mohla podívat, co teď právě svému milému provádíš.“ následovala chvíle ticha. „Vidíš, co máš tady mezi kozama? To je pomůcka k elektrosexu. Vidíš kam vedou dráty? Kdykoliv jsi vydala hlásku, tvůj přítel dostal elektrický šok.“

Janča se snažila proti tomuhle zaprotestovat, ale jakmile to zkusila, dostal jsem další ránu. Pochopila, že bude muset mlčet. Hana neustoupí.

Ozval se zvuk zapnutého vibrátoru. „Když už jsi měla trochu bolesti, je načase rozkoš. Roztáhni ty nohy!“

Chvíli zněl jen zvuk vibrátoru. „Ne?!“ řekla Hana tak nahlas, že jsem dostal další ránu.

„Hodná holka.“ Janča nejspíš pochopila, že nemá cenu protestovat.

„Nebraň se, úplně se tomu odevzdej!“ po chvíli nařídila Hana.

Janča je při orgazmu trochu hlučnější, ale držela se. Nejspíš se snažila mi nezpůsobovat další bolest.

Když po nějaké době začala sténat, dostával jsem pravidelné dávky elektrického proudu. Musím se přiznat, že mě to dost vzrušovalo. Bolest z elektrockého proudu, přebíjela bolest z pásu cudnosti.

„Ne! Víš co máš dělat, když se chceš udělat, ne?!“ ozvalo se jako další. Janča prostě chtěla minimalizovat moji bolest, ale Hana jí k tomu ten prostor rozhodně nechtěla dát.

Přes mumlání bylo lehce rozpoznatelné, jak žadoní o orgasmus.

„Hodná holka.“ pochválila jí Hana a pokračovala s prací s vibrátorem.

Po chvíli sténání, které stoupalo na intenzitě Hana vibrátor vypnula. Janča zareagovala protestujícím hlasem. Další rána.

„Ne, ne. Nejsi tu, abych ti jen tak dělala dobře. Dneska jste tu oba, abyste dělali dobře mě! A když budu spokojená, třeba vám taky dovolím se udělat.“

Tohle jsem nečekal. Myslel jsem že tohle mám být o mě. A mém uvolnění. Ale nečekal bych, že tu dnes budeme s Jančou sloužit Haně jako otroci.

„Teď budu chtít, aby se taky díval otroku.“ s těmito slovy mi odepnula škrabošku. První pohled jsem věnoval Janči. Lehce se na mě pousmála. Zřejmě si to hodně užívala.

Hana donesla v ruce připínací penis. „Teď mi ho navlhčíš!“ poručila Janči.

Janča zaprotestovala. „To na mě nezkoušej holka nebo si ho nasadím a vymrdám tvému milému prdel.“

Po těchto slovech mě polilo horko. Na Haně bylo vidět, že to myslí vážně. To nedám. Janča ale začala dobrovolně kouřit připínák, který měla Hana stále v ruce. Chytla Janču za vlasy a nutila ji k hloubější kuřbě. Jana párkrát zakašlala.

„To bude stačit.“ prohlásila Hana a začala připínák přidělávat Janě okolo pánve. Po té jí rozvázala nohy, takže se mohla lépe pohybovat. Sundala jí zvukový senzor a položila jej na zem. Po té vzala další připínák a přidělala ho mě. Můj penis s klíckou byl více tlačen dolů a nad ním se tyčil umělý penis. Tohle bylo dost ponižující.

„Taky si chci trochu užít s tebou.“ řekla Hana a jezdeckým bičíkem popohnala Janu, aby se víc přiblížila ke mně. Jana šla po kolenou tak blízko ke mně, jak jí to nejvíc dovolil provaz předělaný na stropní hák.

Když bylo vše připraveno, Hana si sundala černé tanga a šla na všechny čtyři mezi mě a Janču. Jančin připínák si dala do kundy a můj začala jazykem lehce oblizovat.

„Snad víš, co máš dělat ne?“ otočila se s těmito slovy na Janču.

Jana hned začala připínákem šukat Hanku. Tenhle pohled byl tak rajcovní, že jsem zase byl v klícce tak napumpovaný, až jsem myslel, že mi pás cudnosti utrhne koule.

Jana pokračovala ve své práci a Hana nadále jazykem a později i ústy si hrála s umělákem.

„Líbí se ti ten pohled, co? Takhle by jsi chtěl, abych tě vykouřila?“ a pokračovala.

Chtěl jsem se teď udělat tak moc, že jsem se opět zmítal v poutech. Chtěl jsem se uvolnit, odemknout a vymrdat některou z přítomných. Nejlépe obě. Na chvíli jsem svůj pohled zaměřil na Janču.

„Sem se dívej!“ s těmito slovy od Hany jsem dostal elektrickou ránu. Hana si během mé nepozornosti přisunula krabičku blíže k sobě.

„Budeš se dívat jak kouřím tohohle umělýho čůráka, aby tě to víc vzrušovalo. Aby sis víc přál odemknout a nechat si ho vykouřit.“

Hana byla opravdu krutá. Tuhle situaci si velmi užívala. Už začínala i sténat, což mi působilo další bolest. Bylo vidět, že schvále své sténání míří na krabičku.

Janča na chvíli zpomalila, ale Hana jí to nedarovala. Dostala pár ran na zadek jezdeckým bičíkem se slovy „Opovaž se zpomalit! Mrdej mě pořádně!“

Hanča si ještě chvíli pohrávala ústy s připínákem, co jsem měl na sobě. Jakmile se blížila orgasmu, sklonila hlavu ke krabičce a začalo mé další mučení. Když se udělala, mé mučení zase na chvíli skončilo.

Narovnala se a otočila směrem k Janči. „Šikulka.“ hladila při tom Janču po tváři. Pak jí odvázala z háku a po kolenou donutila jít ke mně. Když už byla u mě, chytila ji za vlasy a nutila kouřit připínáka, kterého před tím kouřila Hana. Janča se nemohla moc bránit, protože stále měla kroužkový roubík, který ji nutil mít otevřená ústa dokořán.

Až byla Hana spokojená, potažením za vlasy naznačila Janči, aby se postavila. Po té jí vydala roubík z pusy.

„Děkuji, má paní.“ odvděčila se jí Janča.

„A teď šukej toho umělýho!“ přikázala jí Hana.

„Ano, paní.“ odpověděla Jana a otočená zády ke mně se chvíli snažila dostat připínáka do vagíny. Když se podařilo, začal na něm řádit. Ten pohled byl luxusní. Jančin dokonalý zadeček se pohyboval nahoru a dolů. Měl jsem hroznou touhu ji pohladit. Ale ještě víc jsem jí ho tam chtěl vrazit. Dýchal jsem už tak rychle a zhluboka. Byl jsem šíleně nadržený.

Hana si mezitím zapnula vibrátor a začala si dělat dobře. Chvíli tahle scéna pokračovala dokud Janča nezačala žadonit o orgasmus.

„Neuděláš se dřív než já, rozumíš?!“

„Ano, paní.“ prohodila Janča mezi sténáním, ale bylo poznat, že má na krajíčku.

Hana se udělala během chviličky. Pro Janču to byl signál, že se může znovu ptát. Její slova se ale těžce prodírala přes sténání. Janča sebou kroutila a snažila se nějak si situaci ulehčit, aby neporušila pravidla a nepřišel další trest.

Hana se jen postavila před Janču. „Už budeš?“

„Ano, p- paní.“ opravdu těžce ze sebe Jana dostala tyto slova.

„Já myslím že ne!“ Hana chytla Janču za provazy, které procházely mezi kozama a přitáhla jí k sobě. Tím jí sundala z umělého penisu a zabránila jí udělat se. Janči se podlomily kolena. Těžce teď snášela přerušení, těsně před orgasmem. Hana si tohle hodně užila. Musím přiznat, že i mě tato situace vzrušovala.

„Tak a teď k tvému odemčení...“ během toho, co se Janča zmítala na zemi a snažila se nějak dosáhnout vrcholu, Hana se zaměřila na mě.

Hana mi sundal připínák a odhodila ho bokem. Poté mi začala sundávat elektrody. Nejdříve sundala ty z varlat a poté pomalu i elektrodu v podobě tyčinky zasunutou v mém penisu. Jakmile se dostala ven i kulička na konci vytekla ze mě tekutina z vzrušení na zem. A bylo jí hodně.

„Ty hovado nadržený! To si uklidíš!“ zakřičela na mě Hana a plácla mě přes koule.

Po té šla odložit sadu na elektrosex a po cestě bičem s důtkami několikrát šlehla Janču. Chtěla po ní, ať se přestane vrtět a snažit se udělat. Jana ale odmítala poslechnout. Hana tedy šla pro novou pomůcku. Byl to kožený pás cudnosti pro ženy. S trochou námahy, několik ran bičem se a přes Jančin odpor se Haně podařilo pás nasadit a zamknout. Janča se tvářila uraženě a dost zoufale. Pás ji bránil jakému kolik kontaktu, který by měl dráždivý účinek.

Jakmile se Hana nasytila pohledem na bezbrannou Janču, vzala ze země odložený vibrátor. Přišla ke mně s otázkou „Chceš se udělat?“

Už mě z toho dlouhodobého vězení v pásu cudnosti a toho vzrušení okolo pískalo v uších. Tak moc jsme se už chtěl udělat, že jsem Haně na tu otázku bezmyšlenkovitě přikývl, že ano.

Usmála se a zapnula vibrátor. Ten mi přiložila k pásu cudnosti. Vibrace byly neuvěřitelně příjemné. Hana mi vypustila roubík.

„To jen proto, abys mohl poprosit.“ dodala.

Netrvalo to dlouho. Byl jsem tak nadržený, že mě ty vibrace přivedli na pokraj orgasmu během několik vteřin.

Snažil jsem se na mumlat prosbu, ale i tak roubík blokoval slova. Spíše jsem mumlal, ale dalo se víc rozumět, než před tím.

„Ano, můžeš.“

Tyhle slova mě poskytly obrovskou úlevu. Ale ne na dlouho. Na hranici vrcholu Hana odendala vibrátor. Necítil jsem orgasmus, ale cítil jsem, že stříkám. Byl dost nepříjemný pocit. Chtěl jsem hned protestovat, ale v ten moment jsem měl zase nafouknutý roubík.

„Viděla si to moje drahá. Tomu se říká zkažený orgasmus. Dovedeš chlapa na vrchol, ale těsně před orgasmem odebereš stimul. On se udělá bez orgasmu. Vystříká se, ale žádná slast. Nejlepší, jak potrestat otroka.“ poslední větu dodala s velkým úsměvem na tváři.

„Ano, paní.“ odpověděla Jana.

„Teď pojď sem!“ přikázala Hana.

Janča se přiblížila k mému rozkroku. Hana vytáhla klíček. Okamžitě jsem ho poznal. Svoboda? Ano. Hana mě pomalu odemkla a sundala všechny části klícky. To bylo uvolnění.

„Očisti ho!“ dala další příkaz Hana.

Jana bezeslova mi začala olizovat penis, později ho dala i celého do pusy. Bylo to velmi příjemné, takže se mi během chvíle zase postavil.

Hana toho využila a na druhé straně playroomu odtáhla bílou plentu. Původně to vypadalo, že tam už není další větší prostor, ale bylo tam gynekologické křeslo.

Věnoval jsem tomu ale minimální pozornost. Jančino kouření stále bylo to nejlepší jaké jsem zažil. Byl jsem znova hrozně nadržený.

Hana se vrátila k nám a přerušila Jančinu činnost. Odvedla jí ke křeslu, kde jí přikázala si lehnout. Jana poslušně poslechla. Koženými pouty zajistila Janči kotníky a řemeny nohy nad koleny tak, aby je nemohla dát nohy k sobě. Po té jí rozvázala postroj a uvolnila ruce. To ale jen na chvíli, protože na křesle byly připraveny černá kožená pouta, kterými Hana držela Jančiny ruce nad hlavou. Všechny kožené pouta zajistila zámky.

Když byla s Jančou hotová, přišla ke mně. Vyfoukla roubík a sundala mi postroj. Chvíli na mě koukala a pak mě chytla za bradavku.

„Když tě uvolním, snad něco řekneš, ne?!“

„Omlouvám se ,má paní. Děkuji za sundání roubíku.“ řekl jsem trochu přiškrceným hlasem.
„No proto.“

Hana mě začala rozvazovat. Za každá uvolněný řemen jsem jí řádně poděkoval. Jakmile jsem byl volny přikázala mi postavit se. Pak vzala z věšáku želíska. Jedny s kloubem, kterými mi zajistila zápěstí rukou za zády a druhý s krátkým řetízkem, kterým mě zajistila nad lokty. Bylo to dost nepohodlné. Měl jsem lokty skoro u sebe.

Nakonec sundala provaz z háku, ke kterému byla přivázaná Janča a místo něj pověsila klíčky od všech pout s přidělaným časovačem.

„Pokud si ji dokážeš osvobodit z pásu cudnosti, můžeš jí vomrdat kolikrát chceš. Klidně se ani nemusí udělat. A ty holčičko budeš tady napospsas tomuhle nadrženci. Budeš mu poslušně dělat šukací panu.“ řekla Hana a odhodila poslední klíč, který měla v ruce na zem. Ten byl od zámků na koženém pásu cudnosti, který měla ještě Janča na sobě. Po té se Hana otočila a odešla s playroomu, který za sebou zamkla.

Skláněl jsem se pro klíček. Byl jsem zase tak nadržený, že se mi klepaly ruce. Navíc tak jak mi je Hana zajistila, bylo velmi těžké klíček sebrat ze země. Nakonec se povedlo. Přistoupil jsem k Janči z boku. Připoutaná na gynekologickým křesle, vypadala rozmile.

„Osvoboď mě z toho prosím. Chci se udělat. Vyšukej mi mozek z hlavy.“ dívala se na mě s jiskrou v očích.

Šlo to těžce, ale postupně se mi podařilo odemykat jeden zámeček za druhým. Janča mě chvíli rozptylovala tím, že mi poskytovala orál. Vždy když jsem při odemykání se různě nakláněl, aby mi to šlo, Janča prostě neodolala. Byl jsem nadržený čím dál víc.

Nakonec jsem z ní pás cudnosti dostal. Okamžitě jsem se přesunul k jejím rozkroku. Ptáka jsem měl jak stožár. Začal jsem jí okamžitě mrdat. Už při zásunu to bylo neuvěřitelně příjemný, to vlhko a teplo způsobilo, že jsem ho měl jak z kamene.

Ani nevím, jak dlouho jsem Janu šukal. Udělala se dvakrát, než jsem vrcholu dosáhl i já. Při tomhle orgasmu jsem málem ztratil rovnováhu a upadl na zem.

Chvíli jsem odpočíval, než se od Janči ozvalo „Ještě, prosím.“

Postavil jsem se na naznačil jsem Janě, že jestli chce ještě bude mě muset ústy pomoct zvednout. Taky to tak udělala. Za chvíli jsem byl zase jak z kamene. Začal jsem druhé kolo. Janča během toho na mě křičela, ať pořádně přirážím.

Janča měla další dva orgasmy. Já jsem se udělal a pak si lehl na zem. Potřeboval jsem si odpočinout a vydýchat se. Mezitím doběhl časovač a uvolnil zavěšené klíčky od pout. Vzal jsem je a začal Janču odemykat z pout. Ta mě potom pomohla odemknout moje želíska. Oba jsme byli volní. Políbili jsme se a lehli si spolu na zem v obětí. Usmívali jsme se od ucha k uchu a hladili se.

„To bylo… intenzivní.“ prolomil jsem ticho.

„A krásné.“ dodala Janča.

„Ano.“ šeptem jsem souhlasil a políbil ji.

Po chvíli se odemkly dveře a byla v nich Hana. „Jsi slaboch. Ona tě nechá skoro tři týdny zamčeného v pásu cudnosti a ty jí necháš se udělat?“

„Chtěl jsem, aby si to taky užila.“ oponoval jsem.

Hana se jen usmála a dodala „ano, bude vám to fungovat.“

Otočila se a odešla. Tentokrát dveře nezamykala.

My jsme ještě chvíli leželi uprostřed playroomu a užívali si tenhle moment. Bavili jsme se o tom, co dál. Spadl mi velký kámen ze srdce, když mi Janča řekla, že ji střídání rolí také vyhovuje. Proto dnes byla submisivní. A to že jsme byli u Hany, bylo z důvodu, že nechtěla přerušit moje mučení s pásem cudnosti. Chtěla, abychom si to oba užili, až do konce.

Ležel jsem vedle Janči a hleděl ji do smaragdových očí. Byl jsem přesvědčený, že jsem konečně našel tu pravou.

Konec

2

Re: Svázaná romance

Kapitola 3 hotová.

3

Úžasný příběh! I kdyby to byla jen fantazie... smile

4

Tjn, je to moc povedený :-)

5

Děkuji adminovi za úpravu povídky a přidání 4. kapitoly. Doufám, že se bude líbit wink

6

Tak toto je perfektná poviedka. Absolútne nemám čo vytknúť. Viac takýchto poviedok.

Sa priznám že som čakal trochu "horší" koniec pre Janku a hlavného protagonistu. Začínal som mať dojem či Janka nieje Hankina otrokyňa a či to celé nebola pasca na neho. :-) Ale som to trochu prekombinoval. No bola by sranda keby zistil že obaja sú v skutočnosti v moci Hanky a Janka to mala v rukách len na oko. Že to čo sa stane vždy záležalo len od Hanky. Ale to som si len domýšľal dopredu.

Ale ako som písal nemám čo vytknúť. To že som si myslel že to skončí inak neznamená že tak ako je to napísané to nie je perfektné...

7

Děkuji za reakci. Upřímě jsem si hrál s myšlenkou jiné zápletky, ale nakonec jsem se držel původního plánu. :-)

8

A môžem sa spýtať aké alternatívy boli v hre???

9

Asi nejvíc jsem si hrál s myšlenkou, že by Hanka s Jančou měly společnou minulost a finále by dopadlo tak, že si Hana oba dva zortročí, protože chce Janu zpět. Navíc by tím získala dalšího poslušného otroka. Ještě k tomu jsem chtěl přidat, že tam Jana nebyla vůbec dobrovolnmě a taky na žádnou služebku nejela, ale byla celou dobu v Hančině moci. Tudíž celé by to byla jen Hančina hra.

Jak říkám, nakonec jsem se držel původního plánu :-)

10

Fúha. Ten alternatívny koniec znie zaujímavo. Dosť podobný koniec som si predstavoval pri čítaní. Myslím si že nie som jediný koho by potešilo viac takýchto poviedok.