1

Téma: CB3000 vs CB6000

CB3000 vs CB6000

Dobrý den,
v dohledné době bych si rád koupil novou klícku a nemůžu se rozhodnout  mezi plastovou CB3000 a CB6000.
Je tu někdo kdo by mi mohl v tomto ohledu poradit? smile

2

Re: CB3000 vs CB6000

Já poradím - ani jednu z nich

3

Re: CB3000 vs CB6000

Jakýpak tedy, když ani jeden z nich?.

4

Re: CB3000 vs CB6000

Pokud chceš plast, já asi nejsem uplně vhodný na radu. Ale nemá smysl pořizovat felici, když můžeš mít za o tochu vyšší cenu oktavku. Pokud by jsi chtěl do začátků něco levnějšího, tak se mi doma válí tuším že 2 plastové klece (holytrainer a tu druhou už ani nevím), které nepoužívám..

5

Re: CB3000 vs CB6000

Já měl krátce cb 3000 byla mala a vím že docela nepohodlná trpěl jsem jak pes.Dělal mě problémy kroužek a mala klec. Měl jsem ho na dovolené pod plavkama aby nezabíral místo.Pozvdne koule uděla bouli v kalhotach nic není vidět ,ale mě škrtil.Na kole po 15 km mě žena musela odepnout zařezával se  pod kůži na varlatech

6

Re: CB3000 vs CB6000

Tyhle dvě opravdu ne, už jsou dávno překonané.

7

Re: CB3000 vs CB6000

Nevím, z jakého důvodu zrovna jednu z těhle dvou, je fakt že jsou zmiňované ve spoustu anglicky psaných povídkách, ale to je asi tím, že řada CB byla jedna z prvních "masově" známých, hlavně asi v Americe a díky těm povídkám to pokračuje. Osobně znám jen 6000 a spíš bych doporučil něco jiného, třeba holy trainer. Když už by to ale musela být jedna z těch dvou, tak bych se zamyslel alespoň nad kovovým kroužkem, je pohodlnější, aspoň za mě. Myslím, že k plastové pasuje. Pokud bys ale nutně netrval na těchto dvou, tak bych začal třeba těmi nejprodávanějšími a ty porovnal. Sice každému může vyhovovat něco jiného, ale přeci jen oblíbenost o něčem vypovídá. Nedávno tu byl přehled: https://forum.cudnost.cz/topic/1946/nej … -rok-2018/

8

Re: CB3000 vs CB6000

Vyloženě na těchto dvou netrvám, jen nevím co bych si měl pořídit smile Chtěl bych plast, do této chvíle mám silikon a potřeboval bych něco tvrdšího smile Železo se bojím že bude moc těžké a kdyby mi nebyla velikost, byli by to vyhozené peníze, čehož se jako student bojím.

Doporučili byste nějaký plastový model? ^^

9

Re: CB3000 vs CB6000

CB 6000 ak musíš medzi týmito dvoma, spojovacie tyčinky netlačia do tela a 100% tne si kúp k tomu kovový krúžok, je to asi 120g navyše ale plastový sa nosiť nedá... má tam brázdu, inak povedané dva výstupky ktoré sa pri sebemenšej erekcii zarezávajú do kože vajec o sto šesť, to rozhodne nechceš na dlhodobé nosenie.

Ako dlho to plánuješ nosievať?
Budeš v tom spávať?
Budeš odomykaný večer na hygienu?
Budeš mať kľúčik alebo nie?
Budeš aktívne športovať?
No a ako veľké máš prirodzenie?

- Prvé čo ma napadlo, čo treba podľa mňa zhodnotiť, alebo uviesť sem k otázke "poradte akú klietku", každá je v niečom z tohto vyššie uvedeného lepšia v niečom horšia.

10

Re: CB3000 vs CB6000

Týden nebo déle. Radši déle ^^
Ano, budu v tom spát.
Na hygienu odemčený budu.
Nebudu mít klíč.
Aktivně nesportuji, ale jednou za týden se potřebuji hýbat. Dalo by se to srovnat s túrou.
V klidu cca 10 cm.

11

Re: CB3000 vs CB6000

Osobně mám zkušenost pouze s CB600 plastovým, ale úplně ho doporučit nemohu. Dnes jsou na trhu lepší možnosti. Řada CB hodně těží z toho, že byla jedna z prvních a tedy dodnes jedna z nejvíc známých. Jinak zpět k CB600: Opakovaně mi u něj praskl kroužek (i proto bych spíše šel do kovové verze), navíc má ostrou hranku unitř klece, která mi zanechávala (někdy až krvavé) stopy. Osobně bych spíše doporučil kovový Prisonbird, či kovový Holytrainer. Nicméně opět jsme u starého tématu - toto je ryze individuální, ani řada CB nemusí být nutně špatnou volbou. Tedy nezbývá, než zkoušet a testovat:-)