1

Téma: Exkluzivní novinka pro výpraskové nadšence

Vážení přátelé cudnosti a tentokrát také výprasků,

mám pro vás novinku. Něco hodně speciálního. Jsou to sběratelské starožitné kousky klasických anglických plácaček zvaných tawse. Nemám jich moc, takže kdo takovou hračku oceníte, určitě neváhejte. Taky jsem váhal, jestli něco takového vůbec shánět a potom koupit, ale rozhodl jsem se kladně.

Má milovaná přítelkyně se mi v zásilce hned pohrabala a pár kousků si zabavila. Už jsme je i vyzkoušeli a ještě zkoušet budeme a jsme nadšeni, co to umí. Nemá to obdoby, vážně.

Také Xena vám už může povyprávět, protože už jsme se od té doby viděli a s Tlapíkem už doma taky zkoušeli a vyzkoušeli.

https://www.cudnost.cz/fotky/tawse/1.jpg

Zmiňovanou novinku pro výpraskové nadšence najdete zde:

https://www.cudnost.cz/vyprasky/tawse/

2

Re: Exkluzivní novinka pro výpraskové nadšence

Tawse je také náš oblíbený nástroj. A účinnější než rákoska! Sháněli jsme jej hodně dlouho a složitě. Vojto, skvělý počin a navíc s puncem autenticity!

3

Rozhodně mohu jen a jen doporučit. Kdo má rád výprasky, tento originální nástroj je akorát na to dělaný. Jelikož jde o velmi kvalitní kůži a originální, skvělé zboží a díky dřívějšímu používání, již je kůže krásně ohebná, Paní se rozhodně nemusí moc snažit. Jen ladný pohyb zápěstím provede, co se síly rány týká, stačí opravdu lehce švihnout a je už otisk na kůži. Mám obě varianty. Čím víc se ocasy ukazují na kůži, tím mě to baví víc a víc.     
Jsem na ně velmi pyšná, že je mám ve své sbírce a tím chci moc Vojtovi poděkovat, že je tak nadšený do shánění originálního zboží a snaží se nám ještě více zpříjemnit oboustranné prožitky.

4

Ahoj a díky za inspiraci na velmi originální (a těžce sehnatelý) dárek!
Xeně děkuji za přínosnou recenzi z praxe na základě které jsem taktéž objednal smile

5

Ahoj nadšenci, chtěl bych vám dát aktuální info ohledně tawse. Kromě posledního kousku byly rozebrány a doprodány. Poslední trojocasý mám na Cudnosti v kategorii výprodej.

A teď to hlavní - mám pro vás novou várku dvouocasých tawse. Jsou ještě v lepším stavu než ty předchozí, jsou silnější, no prostě nádhera. Fotky tam jsou aktualizované, cenu nechávám stejnou a moc neváhejte, nikdy nebude jisté, že pak seženu zase další.

Nakonec bych ještě výpraskové nadšence poprosil, aby se koukli na tohle téma a pomohli mi identifikovat další novinku z oboru. Moc díky.