Téma: Procházení bezpečnostním rámem

Kdo z vás zamčených v kovové klícce jste procházel detekčním rámem? Jak jste vysvětlovali, že stále pípáte?

2

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Na letisti - rekl jsem ze nam pas cudnosti, oni si sahli a vic nezkoumali. V zahranici navic prochazis pres rentgen, takze to rovnou vidi a nemusis vysvetlovat nic

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Tak to klobouk dolu. To je super, že se klícky nevzdáváš, nebo nemůžeš vzdát ani při těchto kontrolách. A to se ten kontrolující ani poznámkou nezmínil, nebo nepousmál?

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Mě čeká návštěva státního úřadu, kde u vchodu mají detekční rám. A prosit o dovolení sundat klec nebudu.

5

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Ahoj, na letištích je to v pohodě, buď to vysvětlím, nebo je klícka vidět na rentgenu, a byl jsem jako svědek u soudu, při projití rámu jsem pípal, při následné kontrole ručním skenerem, se příslušnice jen pousmála a šel jsem, žádné dotazy, nic prostě profesionalita

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Aby příslušnice justiční stráže neměla toho svého tak zamčeného do pásu cudnosti.

7

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Jediný úsměv byl jindy u kontroly baťůžku, kde jsem měl anální kolík. Ten asi na rtg vypadal jak láhev s tekutinou, tak slečna začala vytahovat věci ven. Než objevila kolík, našla náhradní prádlo - podprsenku, kalhotky, silonky. A pak ten kolík. Tak se jen usmála, řekla že OK a nechala ať si uklidím :-)

8

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Není jednodušší mít v záloze ještě plastový pás cudnosti a nic nevysvětlovat? wink Plast pípat na detektoru nebude big_smile

9

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Plastová klec společně s plastovou závlačkou či jednorázovým zámkem je zcela bez problému a svému účelu taktéž poslouží, pokud člověk cestuje smile
Chápu, že jsou někde tolerantní a vysvětlovat nepotřebují, ale osobně do zamčeného světa nechci zasvěcovat nikoho, kdož není bdsm+. Komu tyto věci nejsou blízké a nic neříkají vědět nemusí, resp. dle mého názoru by ani neměl.

10

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Pánové, zdá se mi že se za svoje klícky na veřejnosti stydíte, přeci nesundám klícku kvůli rámu na letišti nebo jinde, vždy to vysvětlím, a s oblibou sleduji reakce okolí, nesundávám pc ani v bazénu nebo sauně tak proč bych měl jinde, nebo ho nahrazovat plastem. Je to ale o zvyku, někdo nosí zlatý řetěz na krku, a my prostě klícku v rozkroku.

11

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Nojo, když je někdo extrovert tak se nestydí a klidně to vyslepičí co má mezi nohama.. ale řekněte to introvertovi, nepochopí(me) to.

12

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Jo to máš asi pravdu, ale nedělá mi problém přiznat co nosím, a nemusím to každému vyslepičit, ale nebráním se tomu to přiznat.

13

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Byli by jste stejně odvážní i v připadě pásu cudnosti a ne klícky?

14

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Nyní mně přítelkyně zamyká do pásu cudnosti typ T Latowski, je to luxusní věcička a pohodlné nošení, a ani s tímto pásem nemám problém přiznat co mám pod kalhotami

15

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Tak to jsme dva. Mám taky Latowski a jsem pyšnej ;-) U jezera jsem byl jen v pásu, v bazénu v plavkách a ve wellnessku s ručníkem. I v sauně. Taky občas ukážeš veřejnosti své luxusní nerezové spodní prádlo?

16

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Mám pocit, že "běžná" veřejnost naší zálibu nepochopí. Nevědí jak na to reagovat a pokud nechce i vaše Paní, aby klecc někdo viděl, zbytečně jí připravujete trapné chvilky. Otázka by neměla být položená zda se za klec stidíte nebo ne, ale jestli je nutné často bez možnosti vysvětlení ukazovat na potkání všem co máme mezi nohama. Za mě se pás nestidím, a kdyby mě někdo viděl s klecí nedělal bych z toho vědu, ale snažím se dělat vše pro to, abych nemusel ostatní otravovat ukázáním.

17

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Původní otázka byla o procházení bezpečnostním rámem, nosím Latowski od února a nemám problém, vždy to vysvětlím a nikdo se nad tím nepodivuje, možná jen pár neškodných úsměvů, ale nic víc. V létě jsem to pojal tak že při koupání v přírodě jsem všem ukázal svoje luxusní plavky a myslím si že jsem tím nikoho neotravoval, v sauně nesundávám, a do bazénu si přes pás beru průsvitné plavky, přeci tu krásu nemůžu úplně schovat

18

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Inu, abych odpověděl za sebe - ke stydlivosti mám hodně daleko. Rád se otevřeně o zamykání pobavím s bdsm+ lidmi, velmi rád chodím na srazy atp. Nemám ani problém s tím, když někdo něco vidí. Nicméně v mých očích je rozdíl mezi bdsm komunitou a ostatními lidmi. U ostatních nemám zájem, aby cokoliv viděli a věděli. Toto je jednoduše náš svět a nemám zájem sdílet ho s někým kdo mu nerozumí a rozumět nechce, viz původní téma bezpečnostních rámů.
Jinako taktéž používáme T-typ.

19

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Podle mě to je celé jenom o míře exhibicionismu... někomu to nevadí, někdo to raději nechce dát najevo. :-)

20

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Nosím plastový captor s kovovým integrovaným zámkem. Často chodím k soudu a PC v rámu nepíská.

21

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Tak mě se stalo, že jsem jel na servis zařízení do logistického skladu DHL. Byl jsem zamčený v kovové kleci a vůbec mě nenapadlo, že tam při odchodu budu muset projít přes bezpečnostní rám. Končil jsem s prací zrovna v čase, kdy je střídání směn, takže přede mnou asi 60 většinou žen a dívek. Zákazník řekl, že mi jde vyřídit přednostní odbavení abych nemusel čekat, měl jsem hrůzu jak mě tam odhalí a že mě budou pak prozvánět ručním detektorem a já jim budu muset vysvětlovat co že to mám..., ale na druhou stranu jsem si řekl no a co, s tím už teď nic neudělám...  šel jsem tedy dopředu odložil věci z kapec  a boty do boxu a poslal přes rentgen. Pak jsem vstoupil do takového rámu kde byla cedulka s nákresem jak se má člověk postavit.... takže ruce vzhůru, nohy od sebe.... měl jsem opravdu smíšený pocity, ten zástup žen tam, nevim jestli jsem se bál, nebo styděl a nebo mě to trošku vzrušovalo... možná všechno dohromady... kolem celého zařízení se obtočila skenovací rampa.... nic nepípalo, já vyšel a sekuriťáci hned jako že pán dobrý, ale viděl jsem jako kdyby trošku úsměv nebo nevím.... pak mi ještě zkontrolovali kufr s nářadím a notebook. Oddychl jsem si a zmizel... asi za 14dní jsem tam musel jet znovu, tak že jsem jel už bez klece. A při odchodu, když jsem prošel bezpečnostním rámem, tak se sekuriťáků ptám protože jsem tam byl zrovna sám a né jak posledně kdy tam bylo ještě k tomu 60 žen... jak ten rám jako funguje, jestli to je jako na kovový věci a oni, že nejen na kovový, ale na všechny.... no tak to je jasné, že mě museli posledně odhalit, co že to mám v rozkroku.... A i ten technik co mě vyprovázel ven tak mi potvrdil, že tím skenerem vidí opravdu vše, že mu to tam ukáže i kapesník v kapse a že přes ten den musí třeba i 7x přes rám, když lítá z provozu do kanceláří....Tak to je jedna moje zkušennost....

22

Re: Procházení bezpečnostním rámem

ad mission10: tak by mne zajímalo, jestli vidí i tu plastovou klícku.

Pravda je, že takhle an otm dokonalém skeneru asi vidí, co to je. Kdežto když jen začne pípat "pozor kov!!!" tak to může být cokoli, od nože, přes pistoli po granát...

23

Re: Procházení bezpečnostním rámem

My to máme Lady tak, že keď idem na služobku letecky, tak mi nasadí plastový CB6000s s plastovou plombou (jediná plne plastová klietka). Keď sa vrátim, tak sa skontroluje plomba a idem do kovovej. Mali sme ale taký zážitok, kedy sme s kamarátmi navštívili Pražský hrad. Boli sme tam už pár krát, ale až teraz nás pred vstupom do hradu prekvapili bezpečnostné kontroly. Tak som si narýchlo vymyslel, že musím nutne vybaviť pracovnú vec, že to nepočká. Kamaráti išli do vnútra, ja som ostal na námestí. Neviem, či to zhltli, ale snáď áno))). No každopádne, tiež ešte nie sme pripravení to verejne priznať, cudnosť je naša osobná vec. Ako však poznám Lady, zverejnenie určite nehrozí. Ale zas nikdy nehovor nikdy.

Mal by som však otázku k saune, ktorá tu padla. Ja mám saunu veľmi rád, posledné 2 roky som sa jej však vzdal, keďže si myslím, že s kovovou klietkou, ktorá sa rýchlo nahreje by to bolo dosť nepríjemné. Alebo sa mýlim? Zatiaľ som sa neodhodlal to sám vyskúšať. V Bazéne som s klietkou v pohode, ale saunu žiaľ obchádzam))). Ďakujem

24

Re: Procházení bezpečnostním rámem

Pokud sedi tesne, ma kovova klec stejnou teplotu, jako telo. Vyzkouseno.

25

Re: Procházení bezpečnostním rámem

IN ďakujem, to si ma veľmi potešil)))