1

Téma: maleslave1: nový začátek

Stalo se vám taky, že jste si už jednoho dne řekli,  konec nebavi me to a pak jste to rekli sve klicnici? To se mi stalo na konci prosince, proste uz jsem dal nechtel, nemelo to pro me zapal. Oznamil jsem to zene, ale ona nic nerikala. Tak jsem se proste odemkl a do vcera to tak zustalo. Proc pisu do vcera. Za cely ten mesic a pul jsme skoro nemeli sex. Nebyl to zadny trest ze strany me zeny, ale doslo mi, ze kdyz mam tu volnost si delat co chci a honit si kdy chci, tak vlastne nemam potrebu ani vytvaret sexualni napeti. Nechci tu psat klasicke klišé, ale ono doopravdy doslo k tomu, ze jsem si prestal vsimat sve zeny v tom smyslu, ze bych se o ni staral, prestal jsem ji delat masaze a podobne a delal si co jsem chtel ja. No a kdyz jsem vcera pri uklidu videl ve skrini zbuhdarma viset jeji latexove saty a tu spoustu nadherneho pradla, ktere bych na ni zase chtel videt, udelal jsem co jsem musel. Zamknul jsem se a odnesl ji klicek. No a nebudete tomu verit, hned vecer mi naridila abych ji to udelal pusou. Proste jsme si opet potvrdili, ze pokud mame mit kvalitni sexualni zivot, tak cesta k nemu vede jen pres moje erotické tryzneni. Zajimave zjisteni...

2

Re: maleslave1: nový začátek

Jo , vím přesně o čem mluvíš, když jsem byl nějakou dobu odemčen,třeba ze zdr. důvodu,  tak to prostě nějak "vyprchávalo", tak jsem, jak jen to šlo, se zase zamčel a ...... vrátilo se to. Z toho plyne - neodemykat!!!!

3

Re: maleslave1: nový začátek

Inu, neumím si představit, že bych řekl Paní: nebaví mě to už, chci klíč a konec. Resp. představit si umím její reakci - dostal bych rákoskou tak, že bych si měsíc nesedl a jsem si jistý, že by mě neodemkla do konce roku.. Ale to se dostávám trochu někam jinam. Spíše jsem chtěl napsat - ono to mimo jiné chce mít doma hodně přísnou klíčnici, která podobné myšlenky, natož činy nepřipustí (samozřejmě třeba zmiňované zdravotní důvody jsou něco jiného, ale z vlastní vůle mě Paní rozhodně nenechá cokoliv řídit. Prostě jsem se jí svobodně odevzdal do rukou a teď už nemám možnost cokoliv ovlivňovat).
Jinak k tomu vyprchávání - ono dráždění a následné odepření je hodně silnou zbraní. Paní se nechává orálně uspokojit skoro každý večer, během toho mě kolikráte dráždí i slovně. Bez uzamčení jsou takové pocity slabší, ale že by díky tomu vyprchával D/s vztah pocit nemám, zamykání asi u nás není tou hlavní jiskrou, jen jednou z věcí, která vše umocňuje.

4

Re: maleslave1: nový začátek

Ja jsem to zkoušel a už to není ono.Jsme oba zvyklí na zamykání.Po odemčeni sex vyprchal a veškeré touhy.Paní neměla mě potřebu trapit  a odalovat  sex.Odpadlo i večerní mazlení prostě stereotyp.Odemčení bylo interesovano z mé strany.Moje paní se vžila do role dominantní a bez toho ji to chybělo.Po 14 dnech jsem se nechal zamčít sám .Paní byla spokojená

5

Re: maleslave1: nový začátek

Maleslave1: Absolutně tvé pocity chápu. Prostě jsi vyhořel, i to se stane a proč by nemohlo. Vždy se prostě věci nějak zamotají v našem těle a řekne si dost. Konec. Ale je strašně dobře, že jsi našel v sobě zase sílu, chtíč a novou chuť opět vzít klec a CVAK!!! A věř, že když jsi to udělal sám, je to to nejlepší, co klíčnice potřebuje vidět a o to víc jí to zapálí a rozpálí. To předání klíče své Bohyni bez donucení, ale s vědomím, že to chceš ty sám, že jsi připravený a žhavý zase po jejím držení tvého pokladu, je ten nejlepší a nejintimnější plamínek, co znám. A když se ona dotkne zase klíče, je to jako jiskra, co jí projde tělem a? Zase to v ní rozhoří. Prostě magické spojení.

Musím potvrdit, že je pravda, že zda jste si již na klec vznikly, tak jak ty jsi rezignoval, přesně to má dopad takový na klíčnici jak popisuješ. Vlastně sundáním klece se vytratí to napětí, vzrušení a tajemství pro tebe, kdy a jak by měla klíčnice odemknout a prostě jí odešla ta hračka, co je tou základní součástí a bez ní? Není nic. Pusto a prázdno a je to prostě pro nás nezajímavé pánské přirození a? Co. Koho taková věc po těch letech soužití zajímá ;-) Beru to trochu s nadsázkou, ale je to prostě tak. Klec je něco jako magnet pro oba a ty proti poli se přitahují a když jedna strana není, tak druhá se nemá k čemu přitáhnout.

Moc Vám přeji znova a znova ty krásné, zamčené a vzrušující chvíle.

6

Re: maleslave1: nový začátek

Hm zajimava a vtipna vsuvka. Dnes mi volala manzelka, co bych rekl na to, ze na masopustovy pruvod pujdeme za zenicha a nevestu, ale za nevestu pujdu ja a ona za zenicha. No co jsem na to asi mel rict :-) . Jeste navic poznamenala s usmevem v hlase, ze si to budeme muset vyzkouset predem, ze si musim vzit pod saty puncochy a podvazky, aby mi nebyla zima, a ze si mne bude muset namalovat. Za nasledky ovsem nerucim....

7

Re: maleslave1: nový začátek

Od posledniho prispevku se toho mnoho nezmenilo, uz jsme opet v zajetych kolejich. Ujistil jsem se, ze honeni trikrat denne nedela dobre mne, vztahu, ani nicemu jinemu. Moje zena si mne tedy opet zamkla a nechava si momentalne libit pravidelny vecerni oralni sex. Ja jsem od posledniho odemceni priblizne dva tydny zamceny. Novinkou je to, ze si  zena poridila luxusni uniformu francouzske pokojske a kdyz jsme spolu sami doma (dvakrat tydne na homeofficu) a nejsou doma deti, tak v nem je skoro celou dobu. Včetně podvazkoveho pasu, puncoch atd. Vcera tedy nemela uniformu, ale cervene latexove saty, ktere jsem ji koupil pred nejakym casem. Je to neuveritelne sexy, pusobi mi to ukrutnou erekci v pase. Obcas mi naridi, abych ji libal nohy, ne o se ke mne prituli a rukou mne drazdi v rozkroku. Jsem zvedavej jak se to vyvine, je to pro mne z jeji strany nove. Take zavedla novinku pri masazi penisu se udrzi a ikdyz by mne radsi videla strikat, udelala mi jen dobre, dokud mi v nem nezacalo cukat a pak mne nechala a sama si mne zamkla. Nevim, jestli trenovala, ale uz se nezamykam ja, ale dela mi to primo ona. Coz je narocne na nacasovani, nebot jejo hebke rucky mi velice rychle zpusobuji erekci jak kamen. Tak uvidim, jak dlouho budu zamceny, obycejne to zena nevydrzela dele nez dva tydny a nechala mne vystrikat...kazdopadne mne to zacalo zase bavit a nejradsi bych zustal zamceny porad a nechal se takhle drazdit, ale na druhou stranu chci hrozne moc udelat...vsak to znate

PS: vcera, kdyz jsem ji lizal zadecek, tak rekla, ze by ho tam chtela vrazit, ze by to rada vyzkousela, ale ze je skoda, ze ja to udelat nesmim. Tak nevim, co tim mela na mysli...

8

Re: maleslave1: nový začátek

Maly update. Vzhledem k udalostem z posledni doby, o kterych jsem tu psal doslo k dalsimu zajimavemu vyvoji. Nejak mi doslo, ze vlastne nechci byt odemceny, ze je mi v pase lepe nez bez neho. Bavili jsme se o tom v sobotu vecer se zenou a ona namitala, ze ji to ale bavi mi ho masirovat a ze chce i normalni sex. Nacez jsem namitnul, ze to se nevylucuje, jen mne nedovoli mit orgasmus. Navic jsem uspel s argumentem, ze pri vanilkove klasice opravdu nevydrzim dele nez 20 sekund. S tim zena souhlasila. Takze jsem momentalne smireny s tim, ze jsem zamceny na "stalo" s tim, ze se uvidi, jak to bude mit moje zena s chuti mi doprat vyvrcholeni. Asi je to takovy vyoj jaky by mel byt, protoze tak to bylo i u mnohym paru, zverejnujicich sve zkusenosti zde na foru...

9

Re: maleslave1: nový začátek

Vcera probehl prvni milking po dvou tydnech. Moje bohyne za mnou prisla do koupelny na inspekci. Musel jsem si kleknout na 4 ve sprchovem koute, nejdrive jsem si musel udelat klystyr. Ucinna ponizujici vec celkem jasne udavajici roli. Mame klasicky set s vakem, dostal jsem do sebe asi litr a pul. Po vyprazdneni jsem nastavil svuj nechraneny anal a po radnem promazani gelem mi zasunula dovnitr dildo. Mame specialni prohnute, puvodne urcene na masaz bodu G, v nasem pripade slouzi na masaz bodu P. Citil jsem se jako vzdy, ponizene, ale zaroven silene vzrusene. Penis nacpany v kleci, jakmile se dildo dotknulo prostaty, okamzite jsem zacal citit, jak mi penisem zacina tect tekutina a za chvilku uz zacala vytekat ven. Pani mne dojila asi 5 minut, obcas jsem mel az extaticke pocity, bylo to uzasne. Nestava se mi to moc casto, takze jsem z toho jeste ted trochu na vetvi. Necekal jsem, ze ze mne vytece takove množství. Jsem rad, ze jsme konecne poridili tu spravnou pomucku. Puvodne jsme pouzivali klasicke hracky na masaz prostaty, ale ty jsou pro mne moc uzke, potrebuji prumer alespon 3,5 cm. Ten je idealni. Po sprse jsem musel hned do loznice, kde jsem sve pani poslouzil pusou. Byl jsem po par dnech v sedmem nebi. Navic jsem mel jeste v noci krasny eroticky sen se svou pani. Skvely vecer...

10

Re: maleslave1: nový začátek

Moc pěkné čtení. Je vidět, že jste zase našli společnou jiskru ve vztahu. Moc držím palce, ať to vydrží. Z vlastní zkušenosti vím, že je to vždy společná práce, která občas není snadná. Pokud se ale daří - nabízí nádherné prožitky ve vztahu, resp i nádherný vztah jako takový.

Jinak zážitky z milkingu velmi pěkné. Mě po delší době (cca měsíc) občas stačí k vytečení pouze zmiňované posloužení pusou, tedy spojení příjemného s užitečným smile

11

Re: maleslave1: nový začátek

Tak jsem dneska 15ty den zamceny. Tentokrat mne pani ale drzi totalne striktne bez jakehokoliv drazdeni. Jedine co smim je udelat ji masaz a dvakrat tydne ji uspokojit usty. Skemrani mi zarazila hned po par dnech uzamceni, pod hrozbou, ze mi vyrazne prodlouzi zamcenou periodu, protoze jsem ji vylozene stval. Je to tedy sila...

12

Re: maleslave1: nový začátek

A jak dlouho to musis vydrzet? Ja jsem zamceny 23 dni.

13

Re: maleslave1: nový začátek

Puvodne jsem mel 25 dni. Ale jak byva zvykem, neco k tomu vzdy pribyde.

14

Re: maleslave1: nový začátek

Ja terminy nemam dane. Tak nevim jak dlouho. Zatim byl zhruba pred dvema tydny jeden sex (pokud se tomu tak da rikat. Spis jsem jen zasunul smile )bez jakehokoliv uvolneni.

15

Re: maleslave1: nový začátek

My to mame jednoduche, na konci kazdeho uzamceni hrajeme takovou erotickou hru. At vyhraju ja nebo ma zena je jedno. Vitez na konci roztoci tzv. kolo stesti, kde jsou ruzne "vyhry". Je tam masaz penisu, celkova masaz me paní, vyprask 50 ran bičem, oral pro mne, ale taky je tam 45 dnu uzamceni. Vzhledem k vyssimu poctu polozek s uzamcenim vetsinou hnedka skoncim pod zamkem. V opacnem pripade zustava nekolik dni odemceny a pak si zahrajeme zase. Vic nez dve hry jsem nikdy stesti nemel. Takze proto ted tech 25 dnu. Je to takove ozvlastneni, abychom nespadli do stereotypu. Navic ta hra je skvela, je tam sice pravidol, ze behem hry se nesmi dosahnout orgasmu, ale vzhledem k mnoha sexualnim ukolum si vzdycky oba uzijeme a moje pani si stejne nako ec prosadi zruseni pravidla a poruci mi abych ji to udelal. Ja to stesti mam jen obcas. Pri kombinaci, ze vyhraju a nevytocim si uzamceni...

16

Re: maleslave1: nový začátek

Je zajímavé, že po nějaké pauze jsou ty naše ženy víc chtivé a důslednější na tyto věci. Můj miláček také po naší pauze změnila přístup. Mě naopak dráždí a včera mi do práce napsala, že by chtěla abych byl doma, aby mi mohla dát výprask, jen tak, protože jí to baví.


Vaše hra je také moc zajímavá.

17

Re: maleslave1: nový začátek

Musim rict ze po 15ti dnech bych dal cokoliv za to, aby mne alespon odemkla vydrazdila a pak zase zamkla. Ale s tim vypraskem tonse mi libi. To je fajm, ze ma takove nápady a jeste ti napise...

18

Re: maleslave1: nový začátek

A mě se zase líbí tvá hra s vytočením  na tom kole smile takže dík za inspiraci maleslave1 smile) ,miláček zapoměl napsat ,že mě se to sice zalíbilo, ale on je teď pořád unavený z nové práce, tak musím mít trpělivost ,ale já si počkám na jeho volno a potom si to užiju za to čekání:)

19

Re: maleslave1: nový začátek

Takze den 20. Dneska jsem mel poprve za celou dobu sundanou klec. Manzelka mne ho pomalinku masirovala, dokonce pridala i pusu, vzdycky kdyz uz jsem se blizil k orgasmu tak prestala. Trvalo to urcite bozskych i dabelskych 20 minut. Pak prestala a naridila mi at se okamzite zamknu....a ze se to ted bude opakovat az do dne 25. Tak to jsem opravdu natesenej...

20

Re: maleslave1: nový začátek

Vcera vecer jsem udelal me bizske klicnici masaz celeho tela a pote jsem dostal na vyber. Bud me namasiruje taky a nebo se presuneme do loznice a tam mi udela masaz penisu. Nerekla jestli se smim nebo nesmim udelat, ale lhuta mi jeste nevyprsela, takze jsem s tim nepocital. Lehl jsem si do postele a cekal az prijde z koupelny. Mela na sobe cervene krajkove pradlo a nicni kosilku, z komody vytahla dva provazy a pripoutala mi ruce k pelesti postele. Kdyz se nade mnou nahybala citil jsem jeji parfem a hltal ocima krivky jejiho tela. Kdyz byla hotova nasedla si mi klinem na muj oblicej, musel jsem ji libat pres kalhotky, citil jsem jak je vzrusena. Rukou mi lehce mackala nabehle koule Pote si odhrnula tenkou krajku kryjici jeji kundicku a ja ji musel vylizat. Netrvalo to dlouho a mela krasny orgasmus. Pak si stahla kalhotky a pretahla mi je pres hlavu tak, abych mel tu nejvonavejsi cast na nose. Pak pustila masazni relaxacni hudbu, odemkla mne a neuveritelne dlouhou dobu mne privadela na pokraj silenstvi. Masirovala mi ho nekolika technikami, kazda naproato dokonale drazdici jinou cast penisu. Vzdycky citim, jak se mi v nem energie zacina hromadit, tak aby vyvrcholeni bylo primo explozivni. Nakonec si ho vzala jako minule do pusy a jeste minutu mi ho opatrne kourila. Krev se ve mne varila doslova a do pismene. Pak se z niceho nic zvedla a sedla si vedle mne, natahla se pro pas cudnosti, polozila mi ho na bricho a porucila at se zamknu. S tim, ze se to bude opakovat hned pri dalsi lrilezitosti. Mam dva dny pracovni cestu, takze na uterni vecer se nemuzu dockat...

21

Re: maleslave1: nový začátek

Nádheram jen, tak dál.

22

Re: maleslave1: nový začátek

Verite mi, ze po dvou mesicich zdravotnich patalii tam dole se uz zase tesim az me pani zamkne do T-pasu, hodi prede mne psi postroj a sereze me v rohu na zahrade bicikem za to, ze si nemohla se mnou tak dlouho hrat? A neodemkne mne dokud z toho nezacnu blaznit...a pak jeste dele

23

Re: maleslave1: nový začátek

Nuž, to je tá krása cudnosti!

24

Re: maleslave1: nový začátek

Konecne jsem se dockal, v sobotu po oficualnim stanovisku od doktorky, ze jsem opet funce schopny, ma pani rozhodla, ze zacneme pripravy na Locktober. Ale nez mne slavnostne znovunasadi t-pas, prala si klasicky sex s dlouhatanskou predehrou. To jsem vykonal s naprostym zapalem a snahou vyhovet co nejvice jejim touham. A protoze jsem byl evidentne vice nez uspesny, smel jsem ji to udelat na jakykoliv zpusob se mi zachce. Nevahal jsem a zaujmul jsem svou nejoblibenejsi polohu. Buhvi, kdy zase to budu moc zopakovat. Samozrejme ze po tak dlouhem pustu jsem byl hotovej behem par desitek vterin. No a za trest, ze to ani nestalo za to, jsem musel opet zalehnout k jejimu klinu a co jsem si natropil, to jsem musel take uklidit. No a pak uz to znate, pas nasazen a uvidim, kdy zase pujde dolu.

25

Re: maleslave1: nový začátek

Ahoj, tie zdravotne patalie, mal si to sposobene pasom? A o co islo ak jo (ak to nie je moc osobne pre teba to tu rozoberat)?