1

Téma: Cudnost bez klíčníka - Emlalock a jiné možnosti

https://emlalock.com/  používám již delší dobu a jsem nadmíru spokojený .... toto je muj profil  https://emlalock.com/#/profile/rd5pga7aza7owqv

2

Re: Cudnost bez klíčníka - Emlalock a jiné možnosti

Co je EmlaLock?

EmlaLock vyžaduje pár věcí: schránka s kombinační zámkem (čím více cifer tím lépe), foťák a pás cudnosti. Přihlašte se a vytvořte si sezení s nastavením jaké chcete. Až budete připraveni začít sezení, nastavte si schránku na náhodnou kombinaci a vyfoťte ji, bez toho aniž byste koukali na fotku, poté ji nahrajte. Uschovejte klíče od pásu cudnosti do schránky a zamíchejte kombinační zámek (znovu bez koukání). Jakmile Vaše sezení skončí, budete moci zobrazit si propouštěcí fotku s kombinací a tak se osvobodit.

3

Re: Cudnost bez klíčníka - Emlalock a jiné možnosti

Co to je sezení? Ty jsi z Ameriky, že slovo session nemůžeš přeložit trochu líp?
A neni trochu slabý místo to nekoukání na fotku?
Já vím, že člověk sám se sebou toho mnoho nevymyslí, ale tohle teda nevím, jestli je řešení.

4

Re: Cudnost bez klíčníka - Emlalock a jiné možnosti

Je sice pravda, že já toto řešit nemusím, mám svou klíčnici, miláčka, ale asi bych to sám řešil jinak.
Mě se moc líbí ten nápad se svíčkou. To může využít i samozamykač. Udělat si nějakou velikou svíčku, aby i v případě neustálého zapalování nějaký čas vydržela.
Další možnost je si klíček poslat poštou. Buď na svou adresu nebo doporučeně na nějakou smyšlenou, tak aby se v případě nedoručení vrátil, tím se doba na poště prodlouží.
Další zajímavá varianta podle mě je klíček uschovat někde mimo svůj běžný dosah. Někam na místo kam se dostanete jen občas. Ať už nějaké oblíbené turistické místo, bydliště kamaráda rodičů. Prostě někam kam nejezdíte moc často. Stačí si tam pak najít vhodný úkryt pro klíček, třeba ho přitlouct k nějakému kmenu stromu, schovat ho pod nějaký kámen, fantazii se meze nekladou, možností jistě bude nespočet.
Někdo může klíček nechávat třeba v práci, například na svazku s jinými klíči.
Já si myslím, že kdo chce najde jistě způsob jak si vhodně schovat klíček.

5

Re: Cudnost bez klíčníka - Emlalock a jiné možnosti

Dobře funguje https://chastitylocked.com/.