ŠLAPKA VI.
Nyní bylo na čase Danu seznámit s novým režimem. Její povinností bylo být vždy čistá, aby mohla poskytovat stoprocentní služby, zatím účelem měla k dispozici funkční sprchu, která měla sice malý tlak, na druhou stranu však zde tekla i teplá voda, stejně tak byl ke sprchám přidružen sice omšelý jinak zcela funkční záchod. Dostala také nějaké skromné hygienické potřeby, ručník a nakonec dívčí ústavní prádlo, které jí kupodivu dokonale padlo. Holení prý bude zajišťovat obden osobně Ivana, prý se Tamaře sama nabídla, břity zde Daně raději nenechají. Nadto součástí režimu bylo ujednání, že jakmile zaslechne Dana odemykání prvních dveří, okamžitě se přesune do pokleku v bílém kruhu, který děvčata nakreslila uprostřed místnosti, kde bude čekat na pokyny. Dále bude Dana zdravit všechny dívky vždy políbením nastavené nohy a v pokleku. Samozřejmostí je, že bude dívkám za všech okolností vykat. Jídlo se bude podávat pozdě odpoledne na celý den, pokud s ní budou děvčata spokojena, ale dnes zůstane Dana o hladu, aby rychleji přivykla drsnějším podmínkám. Navíc jí ještě upozornily, že pokud se pokusí o útěk, nebo se na sebe bude snažit upozornit širší okolí, bude v lepším případě vždy pevně svazována bez ohledu na následky, v horším případě s ní skoncují definitivně. Ještě na rozloučenou jí Tamča oznámila, že zítra začnou s výcvikem a nejpozději do týdne ji plánuje nasadit do "ostrého provozu", prý už jsou na její služby pořadníky a s těmi slovy milou Danu opustily.
Jakmile za sebou děvčata uzamkla druhé dveře, zvedla Dana pomalu zmučené tělo a belhajíc se vydala na průzkum svého vězení. Prohlédla každý kout umývárny i sprch a stejně tak přidružených toalet, ale nikde žádné okno, bylo zřejmé, že původně tyto prostory byly na zámku vybudovány za zcela jiným účelem, stejně tak s těžkými dveřmi nešlo bez odemknutí z vnější strany ani pohnout. Zcela vysílená po prožitém výprasku se odebrala lehnout na matraci, kde měla k přikrytí pouze jednoduchou filcovou deku. Ještě že dívčí oblečení bylo celkem teplé, protože na zámku bylo zima i v létě, natož nyní časně z jara.
Tu noc Dana prakticky celou proplakala, stále si nebyla schopná připustit, co se jí to přihodilo. Proč zrovna jí přece to byl vždy on - Dan, kdo využíval ženy, on vždy ve vztahu určoval pravidla a když bylo třeba, neváhal partnerku výchovně proplesknout, jak tomu s oblibou říkával a nyní se sám dostal do podřízené role. Nebyl na to zvyklý a ani si zvykat nehodlal, ale zbývalo mu něco jiného? Znovu si začal s hrdostí vybavovat, jak dokázal některé ženy zkrotit, mnohdy stačilo zvýšit hlas, někdy použít poněkud vulgárnější slovník a když nezabralo ani to, vždy to vyřešilo pár dobře mířených ran obvykle vedených přímo na obličej, to většinou každá přišla k rozumu, on si pak vychutnával pocit převahy a hlavně respekt, který si tím na chvíli vydobyl, často pak dával podobné historky k dobru, když seděl s kamarády večer u piva. Tomu všemu byl však nyní konec, může si teď na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být v opačné roli, pod taktovkou jakýchsi sadistických deviantek. Dana znovu zhodnotila své možnosti a vyšlo jí, že nezbývá nic jiného, než se jim podvolit, není žádná hrdinka a dobře chápala, že holky zašly příliš daleko, v krajním případě nebudou váhat se jí zcela zbavit, přinejlepším jí Tamara zbičuje do bezvědomí, při té představě jí přeběhl mráz po zádech, zároveň ji však myšlenka na Tamaru vzrušila, byla krásná a věnovala jí svou pozornost, byť poněkud jiným způsobem, než by si představovala, dokonce ji slíbila, že ji osobně zaučí do role... Bála se to slovo v duchu vyslovit, i tak se z hrůzou přistihla, že se těší na její blízkost a dospěla k rozhodnutí, že se jejímu vedení zatím zcela poddá, stejně jí nic jiného nezbývá a s touto myšlenkou Dana usnula.
Když se druhého dne probudila, neměla ponětí o čase, v místnosti bez oken, bylo těžké odhadnout, kolik je vůbec hodin, nicméně jakmile vstala, šla se podívat na stropní ventilační otvor, kde v horní části šachty prosvítalo denní světlo. Pamětliva nařízení Tamary ohledně hygieny, odebrala se pak raději ihned osprchovat a vyčistit zuby, pak jen tak bloumala po místnosti a přemítala, co jí asi toho dne čeká. Celé tělo ji stále pálilo, naštěstí rány nebyly zanícené, což byla známka dobrého hojení. Po hodné chvíli najednou zaslechla šramocení zámku, ihned se přesunula do vyhrazeného kruhu, kde v pokleku čekala. Za chvíli do místnosti napochodovaly Ivana s Pavlou. Zastavili se u ní a nechaly si políbit každá pravou nohu. Nijak jim nevzdorovala, udělala vše, jak jí Tamara řekla. "Zvedni se!" Vyštěkla na ní hrubě Ivana. Ani jí nenapadlo neuposlechnout, z Ivany měla respekt od začátku. Byla o víc jak hlavu vyšší a robustně stavěná, navíc byla ve svém mladém věku v plné síle, určitě byla v ústavu delší dobu a prošla za tu dobu nejednou bitkou mezi děvčaty. Byla si jistá, že by jí v případě potřeby hravě zpacifikovala. Navzdory bolavému tělu vyskočila svižně do pozoru a při své výšce civěla přímo na její obludně velká ňadra nedbale skrytá pod ústavní halenou, kterou měla mimochodem rovněž sama na sobě. Ivana jí uchopila chvatně za ramena a otočila o 180 stupňů, pak ji pravou rukou stiskla pevně zezadu za krk a v předklonu ji táhla směrem k umývadlům. Během těch pár okamžiků si Dana opět stačila s plnou naléhavostí uvědomit neskutečné ponížení, jemuž je zde vystavena, do očí jí vyhrkly slzy. Mladá holka, která by mohla být její dcerou, s ní cvičí jako s nějakým malým smradem a ke všemu z ní ještě udělaly Danu. Když stanuly před zrcadlem, chytla ji pro změnu vzadu za vlasy, strhla hlavu lehce do záklonu, aby se dobře viděla v zrcadle, zároveň jí pak druhou rukou drsně stiskla bradu a natáčela před zrcadlo střídavě její pravou a levou tvář. "Vidíš to strniště, myslíš, že ti to tu budem trpět ?! "Křikla. Vzápětí si stoupla těsně za ní, hrubým pohybem jí namočila tvář, to už jí Pavla podala pěnu i s břitem. Ještě těsně před holením si vmáčkla její zátylek mezi ňadra, aby se náhodou necukala a počala s holením, kupodivu si dala záležet a zvládla to bez jediné kapky krve a zcela do hladka, dokonce pak použila nějakou příjemnou vodu po holení. Zřejmě jí Tamara nařídila, že chce vidět čistou práci. "Vlasy ti necháme ještě dorůst, pak půjdeš na mikádo, aby si mezi nás lépe zapadla" Srdečně se tomu pak obě zasmály, Daně však bylo spíše do pláče. Děvčata odešla a ona opět osaměla.