1

Téma: 30-letý pár z Brna hledá suba

Inzerát z emailu:

30-letý pár z Brna hledá suba k občasnému setkání. Důležitá podmínka, musíš mít vlastní prostory, těmi bohužel nedisponujeme, pokud hledáš jen virtuální kontakt, prosím nepiš. Čím ale diaponujeme je zvrhlost a chuť někoho pořádně potrápit.

Naše představa je taková, že budeme s ženou oba DOM a ty nám budeš sloužit. Očekáváme PC, který si nasadíš v určitém časovém intervalu před setkáním a předáš nám dopředu klíče nebo se zamčeš jednorázovým zámkem a pošleš fotku čísla. Při setkání zkontrolujeme zámek a taky naplněnost koulí. Poté tě budeme vyslýchat, jestli jsi na sebe nešahal, jaké jsou tvé pocity, budeme zkoumat případná provinění. Ty budeme následně trestat. Počítej s tím, že na tebe bude sahat jak paní, tak i pán. U toho si samozřejmě budeme užívat. Paní budeš lízat, oběma nám masírovat nohy. Počítej, že se o tobě budeme bavit, jako bys tam nebyl, případně se ti budeme smát a bavit se na tvůj účet a budeme tě různě ponižovat. S paní si to před tebou rozdáme a ty se budeš dívat a poté paní očistíš. Když s tebou budeme na 100% spokojeni, možná si ho nakonec před námi oběma budeš moci vyhonit, samozřejmě po sobě zase uklidíš. Možná tě ale jen podojíme přes prostatu. Při vzájemných sympatiích možná časem pána vykouříš nebo mu nastavíš prdelku (vše s kondomem).

Tohle je naše představa, které se nemusíme striktně držet, vše je samozřejmě na domluvě. Pokud máš zájem o reálné schůzky, máš vlastní prostor, v Brně nebo okolí, jsi na 100% zdravý, čistotný a nejsi jen virtuální loudil, potkáme se někde v kavárně a doladíme detaily. Nejsme blázni, chápeme, že každému vyhovuje něco jiného. Na 100% respektujeme tvé hranice a ty budeš respektovat naše, bezpečnost především. Po mailovém kontaktu budeme chtít také fotografie (své také zašleme), nějaká sympatie tam prostě být musí. Pokud jsme tě zaujali, napiš na mail: panapaniblackovi@seznam.cz a uvidíme. Ještě jednou opakuji, prosím jen seriózní zajemce, děkuji.

Blackovi.